Nezainteresovan bracni drug

Pracen je on.Ne moze se to sakriti. Pa od tih 1000 zena kao sto kazes,sa jednom bi ga uhvatila...On se drzi price da ga ne zanimaju tudje suknje i da to ne bi svoj porodici uradio.
Jednostavno je postao letargicne prirode...Pokusavam sa poljupcima i jednostavno ne ide,kod njega dolazi do pada sistema.????
 
Pracen je on.Ne moze se to sakriti. Pa od tih 1000 zena kao sto kazes,sa jednom bi ga uhvatila...On se drzi price da ga ne zanimaju tudje suknje i da to ne bi svoj porodici uradio.
Jednostavno je postao letargicne prirode...Pokusavam sa poljupcima i jednostavno ne ide,kod njega dolazi do pada sistema.????

Smorila coveka kolotecina zivota......znas ono,svaki dan jedno te isto kuca-pos'o,kuca-pos'o,zena,dete,rintanje u i oko kuce.....
 
Pracen je on.Ne moze se to sakriti. Pa od tih 1000 zena kao sto kazes,sa jednom bi ga uhvatila...On se drzi price da ga ne zanimaju tudje suknje i da to ne bi svoj porodici uradio.
Jednostavno je postao letargicne prirode...Pokusavam sa poljupcima i jednostavno ne ide,kod njega dolazi do pada sistema.????

Ovaaj, ne mozes ga uhvatiti sa tih 1000 zena, jer se one nalaze na ekranu...ti ne znas sta on radi kad ostane sam među cetiri zida, razumjes ?
Zasto je doslo do tog urusenog sistema, to samo on zna, a ti posto si odlucila da imas dete sa njim, onda bi sasvim normalno bilo za ocekivati, da ti kao najbolji prijatelj na ovom svijetu on sam kaze...
Malo je informacija, ali mozda covjek i apstinira od seksa, orgazma ( u sta sumnjam, jer je prilicno bezvoljan..), ili je zakacio neku bolest, jer zdrav covjek mora da ima zelju, bar povremeno...
 
Znakovi da Vas muž vara

promena dinamike seksa, muž sve ređe vodi ljubav sa vama
stavljanje telefona na vibraciju
brisanje poruka i call liste iz telefona
novi poslovni telefon za koji Vam verovatno neće reći da postoji.
učestalije kupovanje nove garderebe
kupovanje novih parfema i kozmetičikh preparata.
prestace da Vam se poverava i da traži savete od Vas
promena ponašanja prema Vama njegovih prijatelja koji znaju za aferu.
trošiće više novca čiji trošak neće adekvatno opravdati
optuživaće Vas za prevaru, po sistemu napad je najbplja odbrana
postaće više ljubomaran, tačnije glumiće ljubomoru i nabijaće Vam osećaj krivice.
sve manje i manje vremena će provoditi sa Vama i manje će komucirati sa Vama
često će raditi “prekovremeno”
imaće česta poslovna putovanja.
neće se žaliti na posao, niti će tražiti novi posao, bez obzira na iznos plate i uslove rada.
često Vam se neće odmah javiti na telefon, pravdajući to poslovnim sastancima ili da je bio sa kolegama, ili nije čuo da zvoni mobilni telefon, ispraznila se baterija i sl.
Vaš suprug će izbegavati da ostanete sami, više će voleti da provedete vreme u nekom društvu
počeće da ga interesuje druga vrsta muzike
promeniće stil oblačenja
počeće mnogo više vremena da posvećuje treninzima, uopšte fizičkom izgledu
mnogo lakše će se upuštati u svađu sa Vama i Vašim ukućanima.
pronalaženje neobičnih imena u telefonskom imeniku
sakriva se dok razgovara preko mobilnog telefona ili dok šalje sms poruke.Naročito je sumnjivo ako je do sada obično razgovarao pred Vama i bez nekog razumljivog razloga se počeo sakrivati i izlaziti iz prostorije.
Često Vas laze nekim sitnim lažima.
emotivno udaljavanje
Sve ovo su znaci upozorenja i sluze kao indikator kako otkriti prevaru muza a ne nuzno da se prevara desila. Naravno slicno je i sa nevernim zenama.

Kako uhvatiti muža u prevari tj. kako otkriti prevaru muza ?



Špijunskih uređaja ima zaista puno ,samo treba izabrati pravi, koji najviše odgovara Vašim potrebama i pitanje kako otkiriti prevaru muza postaje KADA.

Recimo, na primer, ukoliko želite da pratite kretanje auta Vašeg supruga, sve što treba da uradite jeste da ubacite gps tracker u njegov auto.

Praćenje obavljate preko svog mobilnog telefona, neograničen domet praćenja, bez obzira gde se auto nalazi, vi ćete uvek znati njegovu pozicuju.

Ukoliko želite recimo da slušate ili snimate razgovore u automobilu, možete koristiti profesionalni model vox za snimanje razgovora ili prisluškivač za direktno slušanje ghn95.

Ukoliko želite da saznte šta Vaš suprug radi na mobilnom telefonu, moguće je i to. Neophodno je da se na mobilnom telefonu instalira profesionalni špijunski program, od tada ćete znati apsolutno sve šta se dešava na mobilnom telefonu Vašeg supruga, kao da ga imate u ruci kod sebe i kako otkriti prevaru muza postaje vrlo jednostavno.

Moći ćete da vidite poruke, imaćete snimnjene sve razgovore, lokaciju gde se kretao, imenik, fotografije, moći ćete da aktivirate kameru, da slušate sve šta se priča oko telefona i td…Ukoliko želite da vidite šta se dešava u stanu kada niste tu ili Vam treba materijalni dokaz, možete koristiti neke od naših špijunskih kamera.

tako da, pazite sta radite....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaaj, ne mozes ga uhvatiti sa tih 1000 zena, jer se one nalaze na ekranu...ti ne znas sta on radi kad ostane sam među cetiri zida, razumjes ?
Zasto je doslo do tog urusenog sistema, to samo on zna, a ti posto si odlucila da imas dete sa njim, onda bi sasvim normalno bilo za ocekivati, da ti kao najbolji prijatelj na ovom svijetu on sam kaze...
Malo je informacija, ali mozda covjek i apstinira od seksa, orgazma ( u sta sumnjam, jer je prilicno bezvoljan..), ili je zakacio neku bolest, jer zdrav covjek mora da ima zelju, bar povremeno...[/QU
Ne zivimo sami (tako da je jedino krije mozda u podrumu ili ormanu)
 
Znaš i sama rešenje,završi školu,zaposli se i počni ispočetka.
Ne vredi da ljubav i sreću,bacaš u bunar,a očekuješ da ti se iz njega vrati.Nema ništa od toga.
Bacićeš godine uzaludno,postaćeš ljubomorna i zavidna na sve srećne ljude oko sebe.
Život brzo prođe,ne treba da ti prođe u žaljenju,usamljenosti i tuzi...

dobro zbori Ljubota
i ne gledaj sav svet i život kroz odnos sa njim
ako nemaš, obnovi neka prijateljstva ili stvori nova
nađi hobi, nešto što te opušta i zabavlja
izbaci gorčinu iz sebe, uništće tebe pre svega, a to ne želiš sigurno
 
Kako uhvatiti ženu u prevari



Varaju svi i muškarci i žene, ali razna istraživanja pokazuju da muškarci ipak više varaju.

Zašto je to tako? Naučna istraživanja to tumače time da je seksualni nagon kod muškaraca dosta izraženiji, nego kod pripadnica “nežnijeg” pola, pa im je samim tim i teže da kontrolišu svoj seksualni nagon.

Statistika kaže da je oko 80% muškaraca barem jednom prevarilo svoga partnera, kao i da je oko 50 % žena barem jednom prevarilo svog partnera.

Istraživanja su vršena u USA,Zapadnoj Evropi, ali ni Srbija u poslednjih 10 godina ne zaostaje mnogo za prosekom. Da dobro ste pročitali, 80% i 50%, sva istraživanja su bila anonimna na veliko broju ispitanika, često i preko 10 000 ispitanika, tako da se mogu smatrati relavantnim.


Kako oktriti prevaru


Takođe, istraživanja su pokazala da su muškarci koji više zarađuju skloniji prevarama u odnosu na muškarce sa manjim primanjima, preljuba iziskuje novac.

Kod žena je to obrnuto, one koje zarađuju manje, više varaju svoje partnere, očekuje se da preljuba bude finansirana od muškarca. Takođe, istraživanja su pokazala da su prevare mnogo češće u urbanim uslovima, nego u seoskim sredinama, što je i sasvim logično, ne znam zašto su takva istraživanja uopšte i vršena. Jedno istraživanje u Velikoj Britaniji je pokazalo da je čak i u prvoj godini braka 18% muškaraca i 12% žena prevarilo svog bračnog druga, što je pomalo iznenađujući visok procenat, s obzirom na prvu godinu braka.

Takođe, istraživanja su pokazala da žene više varaju u periodu ovulacije,jer se tada osećaju privlačnije, provokativnije se oblače, imaju povećanu želju za razmnožavanjem.

Moglo bi se reći da je to primarni instikt da produženje vrste ima prednost u odnosu na vernost. Prema skromnom mišljenju autora ovog teksta,sve se svodi na životinjski svet.

Muškarci teže da oplode što više ženki, a žene su stalno u potrazi za svojim alfa mužjakom koji će dati najbolji genetski materijal za potomstvo.

KO PRVI SAZNA ZA PREVARU I PRELJUBU ?

KAKO OTKRITI PREVARU I PRELJUBU ?

Ako sumnjate da Vas partner vara nemojte ništa preduzimati, dok se ne uverite u to i obezbedite čvrste dokaze.

Partner nikada neće priznati prevaru, osim ako nije suočen sa čvrstim dokazima. Čak i ako Vašeg partnera suočite sa čvrstim dokazima, postoji mogućnost da Vaš partner i dalje poriče prevaru i pokušava da se izvadi.

Sledi spisak praktičnih saveta kako možete uhvatiti Vašeg partnera u preljubi:

uzmite krišom mobilni telefon i proverite pozive, sms, facebook, viber… Niko nije 100% bezgrešan, kad tad će Vaš partner zaboraviti da izbriše poruku, poziv. Mnogo muškaraca koje ja znam je “palo” na tu glupu foru.
planirajte iznenadne posete na poslu, preljuba iziskuje vreme
iznenadni dolasci kući. Možete recimo reći da radite do kasno, a vratite se kući mnogo
proverite garderobu da li ima tragova karmina, nekog parfema
prekontrolišite automobil,vidite da li ima nekih dlaka sa kose koje ne pripadaju Vama, da li se oseća neki parfem. Pregledajte ceo automobil, jer postoji šansa da uvek nešto nađete poput pakovanja kondoma, skrivene sim kartice, tajni mobilni telefoni, neki računi od goriva koji Vam mogu ukazati gde se kretao Vaš partner i td… Omiljeni štek muškaraca je njihov automobil, to će te lako provaliti ako Vaš partner čuva ključeve svog auta.
ako Vaš partner koristi platnu karticu probajte da dođete do izvoda iz banke.
pratite kretanje automobila Vašeg partnera. Postoji uređaj koji se zove lokator, to je uređaj malih dimenzija, dovoljno je samo da sakrijete lokator u automobil ili da ga nakačite ispod automobila. Sve informacije o kretanju automobila dobijate na Vaš mobilni telefon, bez obzira na udaljenost automobila, uređaj ima neograničen domet komunikacije.
prisluškujte razgovore Vašeg partnera.
 
Dragi moji citaoci, svaki savet mi je dobro dosao.Kao sto i sam naslov kaze, moj muz je jako teska osoba. Covek koji ne voli da se ljubi, dodiruje, na odnose ni ne pomislja. Uvek moram ja da pricam, da bi se ista desilo i tako godinama. Dosadilo mi je i ne pokusavam vise. Danas sam plakala jer ne vidim izlaz iz ove situacije.
Ne voli da putuje, ne voli nikud da ide. I ako krene onda zvoca non stop. Za njega je sve gubljenje vremena pa i izlazak sa detetom. Uvek me bombarduje pitanjima, ajde idemo kuci, dosta je bilo. Stalno zuri kuci jer mu je sve gubljenje vremena. Ako smo u prodavnici, pita me koliko ce to jos da traje, ajde pozuri, dosta kupovine...
Njemu je najlepse uz kompjuter i utukmice.
Nemam gde da odem. Nemam posla. Pri kraju sam doskolovavanja. Iskreno sa svojom zavrsenom strukom , ne znam da li bi uspela da prezivim, platim smestaj i sve ono sto je potrebno. Ne vidim izlaz iz ve situacije. Razgovor sa njim ne pomaze. Pakovala sam se i htela sam da odem.Onda se pomirimo , ali opet bude isto....Ne znam sta da radim....? Upomoc!

Sprdas nas, sa dragi moji citaoci, jer si novinarka nekog lista, casopisa, ljubav i moda, zena.....

1. ima kredit u chf ili lizing probleme, kred.kartica dubioza

2. debela si, dlakava, masna sa malim sisama, tipa skvrcene palacinke, puna strija, golemog trbuha, jednom recju 0 bodova.

3. varala si ga na kilo, sa drugom ili rodjakom, pa te obrisao i ODJAVIO za UVEK, jer protestira i zeli da te sikanira, terorizira i psihicki devastira, sadista.

4. nezasita si ninfomanka, zelis 3 x sex dnevno po 1 sat sa alatkom ko bezbolkom, a njegov mali, mlohav i jadan, ne moze da te "nahrani", pa te zabatalio......ima jos, ali se okazi u ova 4.
 
Poslednja izmena:

Slične teme


Back
Top