NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: UEFA tuži RTS zbog Srebrenice!

Totalno nebitno, bitno je da razumes poentu- prosecni Srbin je mediokritet koji ne razmislja svojom glavom. To sto je 'prosecni Amerikanac' isto tako mediokritet koji ne razmislja svojom glavom- apsolutno me zabole ona stvar. Ja ne zivim u Americi, vec u Srbiji, i ima da pljujem po tom prosecnom Srbinu od jutra do sutra.

Meni se cini da si ti danas najbolji primerak prosecnog Srbina koji ne misli svojom glavom. :per:
 
Ja tebe ne razumem? Sta, kao srpske gazde nemaju provod sa svojim radnicama po Beogradu nego samo stranci? Srpske gazde su casni i posteni srpski domacini koji svako vece provode u krevetu sa svojim zenama? Ma dajjj, srpske gazde su bar 10 puta bahatiji, upravo po tom pitanju koje navodis.

A direktori drzavnih firmi su posebna prica. Njima i nije bitno kakve radnike primaju, bitno im je samo da zadovolje formalne uslove, oni nece imati posledice ako im firma posluje lose, svoju platu ce primiti.

Интересантно је да ти страни послодавци немају лепо мишљење о актуелној власти, а видим и на форуму да доста корисника који су продемократски оријентисани критикује неке одлуке актуелне власти и то је добро, добро је да се политичка свест код људи пробудила. Није била добра влас СПС-а '90-их фалио им је такт а нису ни дорасли временском тренутку у ком су били али није добра ни актуелна власт нема стратегију развоја државе и друштва, све ради некако бахато и непромишљено не размишљајући о будућности својих грађана који је плаћају. Србија мора да изнедри квалитетне људе са овима нема будућност, средњи слој друштва само што није нестао социјалне разлике су све веће а у таквом друштву демократја не може да функционише.
 
Daleko bilo da tu ista moze da se ucini, nego postane dosadno posle nekog vremena.

Predvidljivo pisanje uz vetar.

Ni na Zapadu ne vole libertarijanske mudroserije.

Dodje nekako detinjasto, cisto da se kontrira, pa imalo smisla ili ne. :roll:

Mislis, dosadno je danas u Srbiji pricati o fasistima, sovinistima i nacistima, ali nije dosadno trtljati o cirilici, srpstvu i svetosavlju? :think: Ovo prvo u Srbiji slusamo 20 godina, a ovo drugo 12120949324 godina, ali dobro; mozda ipak pre dosadi nesto sto je relativno novo, nego nesto sto smo culi do sada vec 1234 puta.:roll: Toliko puta da me je vec poceo boleti mozak svaki put kada cujem jos jednu takvu pricu.:sad2:
 
Evo priznajem, igrao sam 1X na Bajern, ne volim Mancester pa to ti je. Toliko mrzim svoj narod da navijam za klub gde igraju Hrvati.

Ма није то, него си ствари против којих тако усиљено мудомрсиш заменио са некаквим мондијализмом, надреализмом и бајкама. А вечерас си пао тикет ил' дрмно које пиво више и још додатно поблесавео. Мој савет... Подмажи пиће добрим роштиљем.
 
Mislis, dosadno je danas u Srbiji pricati o fasistima, sovinistima i nacistima, ali nije dosadno trtljati o cirilici, srpstvu i svetosavlju? :think: Ovo prvo u Srbiji slusamo 20 godina, a ovo drugo 12120949324 godina, ali dobro; mozda ipak pre dosadi nesto sto je relativno novo, nego nesto sto smo culi do sada vec 1234 puta.:roll: Toliko puta da me je vec poceo boleti mozak svaki put kada cujem jos jednu takvu pricu.:sad2:

Idi spavaj. :mazi:
 
Nesto mnogo lupetas veceras :think: ... nema to veze sa Srbijom i ustasko-masonsko-vatikanskom zaverom ,vec je UEFA ozbiljna organizacija sa kojom se sklapaju ozbiljni komercijalni ugovori za velike pare , koji se u skladu sa tim moraju i postovati ili slede sankcije i penali , kao i u svakom normalnom i uredjenom drustvu,a RTS se na isti ugovor juce popisao i nije ispunio svoj deo obaveza , pa je samim tim i logicno da ih tuze ... niko ih nije terao da se guze i otkupljuju prava za prenose LS ako me mogu ili nece da se pridrzavaju ugovorenog , nije to stocni vasar u Donjem Brijanju ...

Šta mlatiš ti?
Kakve ustasko-masonsko-vatikanske zavjere, 'si ti puk'o?

Ima da se tuži RTS zbog LŠ, Srbija zbog Srebrenice, agresije na Hrvatsku itd.
Jednostavno to je realnost koju je Srbija prihvatila, a te tvoje zavere ostavi za priče ispred dragstora.
 
Totalno nebitno, bitno je da razumes poentu- prosecni Srbin je mediokritet koji ne razmislja svojom glavom. To sto je 'prosecni Amerikanac' isto tako mediokritet koji ne razmislja svojom glavom- apsolutno me zabole ona stvar. Ja ne zivim u Americi, vec u Srbiji, i ima da pljujem po tom prosecnom Srbinu od jutra do sutra.

Pa stani u red, eno te zapadni, adem i ostali likovi čekaju raširenih ruku.
 
Mislis, dosadno je danas u Srbiji pricati o fasistima, sovinistima i nacistima, ali nije dosadno trtljati o cirilici, srpstvu i svetosavlju? :think: Ovo prvo u Srbiji slusamo 20 godina, a ovo drugo 12120949324 godina, ali dobro; mozda ipak pre dosadi nesto sto je relativno novo, nego nesto sto smo culi do sada vec 1234 puta.:roll: Toliko puta da me je vec poceo boleti mozak svaki put kada cujem jos jednu takvu pricu.:sad2:

Pa da, toliko se vremena učila istorija Srbije i srpskog naroda u školama po Srbiji da je stvarno dokurčilo...red je da počnemo da učimo tuđu istoriju i tuđ jezik.
 
Pa stani u red, eno te zapadni, adem i ostali likovi čekaju raširenih ruku.

U koji red? Taj red u Srbiji doseze do vrata WC-a Poste, dok red slavljena srpstva i Srbije doseze do WC-a Poste u suprotnoj opstini, naravno da idem u onaj red gde ima manje ljudi, i mrzi me da cekam, a i uvek navijam za slabije i one koji su u manjini.
 
Pa da, toliko se vremena učila istorija Srbije i srpskog naroda u školama po Srbiji da je stvarno dokurčilo...red je da počnemo da učimo tuđu istoriju i tuđ jezik.

Najbolje je da tudu istoriju i tudj jezik uopste ne ucimo, da vakumiramo drzavu, zablindiramo je i ne pustamo nikoga ni unutra, ni napoilje. Samo tako cemo sacuvati sveto srpstvo, svetosavlje, bla, bla truc, truc, kako vec dalje ide ta pesmica...
 
U koji red? Taj red u Srbiji doseze do vrata WC-a Poste, dok red slavljena srpstva i Srbije doseze do WC-a Poste u suprotnoj opstini, naravno da idem u onaj red gde ima manje ljudi, i mrzi me da cekam, a i uvek navijam za slabije i one koji su u manjini.

Zamisli, u Srbiji ima ljudi koji slave srpstvo...ma treba i zbog toga tužiti Srbiju. Normalno.
Uvijek navijaš za manjinu bez obzira šta oni radili...tvoj sistem vrednosti je...debelo syeban...
 
Najbolje je da tudu istoriju i tudj jezik uopste ne ucimo, da vakumiramo drzavu, zablindiramo je i ne pustamo nikoga ni unutra, ni napoilje. Samo tako cemo sacuvati sveto srpstvo, svetosavlje, bla, bla truc, truc, kako vec dalje ide ta pesmica...

Pa ako bih birao između ''uopšte ne učiti srpsku istoriju i srpski jezik'' i ''samo učiti srpsku istoriju i srpski jezik''...ja bih ovo drugo izabrao...

P.S. A očigledno nemaš pojma kako ide ta ''pesmica''.
 
Zamisli, u Srbiji ima ljudi koji slave srpstvo...ma treba i zbog toga tužiti Srbiju. Normalno.
Uvijek navijaš za manjinu bez obzira šta oni radili...tvoj sistem vrednosti je...debelo syeban...


Hajde objasni sta znaci pojam 'srpstvo', mozda se i meni dopadne, pa cu i ja da ga slavim.

Ne, uvek navijam za manjinu koja je u sukobu sa mediokritetskom, sovinistickom, agresivnom, nemoralnom i prostackom vecinom.
 
Hajde objasni sta znaci pojam 'srpstvo', mozda se i meni dopadne, pa cu i ja da ga slavim.
Ako do sada nisi naučio šta to znači, teško da će ti neki tamo forumaš to pojasniti.
Time se manje više stavlja tačka na ovu temu. Mislim, kada smo ja i ti u pitanju :mrgreen:
Ne, uvek navijam za manjinu koja je u sukobu sa mediokritetskom, sovinistickom, agresivnom, nemoralnom i prostackom vecinom.
Misliš kao ovo što se desilo u Skupštini prije 2 dana, kada je nemoralna većina trijumfovala?
 
Pa ako bih birao između ''uopšte ne učiti srpsku istoriju i srpski jezik'' i ''samo učiti srpsku istoriju i srpski jezik''...ja bih ovo drugo izabrao...

P.S. A očigledno nemaš pojma kako ide ta ''pesmica''.

Ovo boldovano- pa to je i ocekivano, nisam ja ni sumnjao u vas, prvosrbijansku elitu. Mi izdajnici nikada ne bi izabrali drugu opciju, to je opcija koja od coveka pravi zatucanu bukvu bez ikakve sirine.

A naravno da ne znam kako ide ta glupava pesmica koja nema nikakvo znacenje, mrzim da ucim pojmove koji nista ne znace.
 
Tijanićev problem ;) On je čovek srednjoškolac, vodi javni servis i ako sa svojom stručnom spremom nije znao šta sme a šta ne sme onda je mogao da konsultuje kolegijum. Nije mu tu kriva ni Srebrenica, ni parlament ni SĐD.

Tijanića ne varim organski, ali da ste ga navukli bez vazeljin, jeste. Prvo je ucenjen, pa dobio obećanje "mi ćemo snositi troškove", a sada "tvoj problem...snalazi se sam... inače, hvala na učinjenom naporu" :hahaha:
****** ga buzdovan. :lol:
 
Ako do sada nisi naučio šta to znači, teško da će ti neki tamo forumaš to pojasniti.
Time se manje više stavlja tačka na ovu temu. Mislim, kada smo ja i ti u pitanju :mrgreen:

Misliš kao ovo što se desilo u Skupštini prije 2 dana, kada je nemoralna većina trijumfovala?

Ta vecina u skupstini je izgubljena u svemiru i prostoru, ali to je druga stvar. Ne moze da bude nemoralna ona vecina koja kaze istinu, sto se desilo pre dva dana. Doduse, malo upakovanu i razvodnjenu istinu, ali bolje ista nego nista. Zamisli kada bi za svakog ko kaze istinu ja rekao da je nemoralan- pa ne ide, bio bih smesan sam sebi...
 
Ovo boldovano- pa to je i ocekivano, nisam ja ni sumnjao u vas, prvosrbijansku elitu. Mi izdajnici nikada ne bi izabrali drugu opciju, to je opcija koja od coveka pravi zatucanu bukvu bez ikakve sirine.
Pošto ne znam šta pojam ''prvosrbijanska elita'' znači, teško da mogu biti pripadnik iste.
I prva opcija je opcija koja od čovjeka pravi zatucanu bukvu.
Ako nisi primijetio, to su dva ekstrema, a ekstremi neće proširiti vidike čovjeku.
A naravno da ne znam kako ide ta glupava pesmica koja nema nikakvo znacenje, mrzim da ucim pojmove koji nista ne znace.
Potpuno je nelogično da tvrdiš da ono sa čime nisi upoznat nema nikakvo značenje.
 
Ta vecina u skupstini je izgubljena u svemiru i prostoru, ali to je druga stvar. Ne moze da bude nemoralna ona vecina koja kaze istinu, sto se desilo pre dva dana. Doduse, malo upakovanu i razvodnjenu istinu, ali bolje ista nego nista. Zamisli kada bi za svakog ko kaze istinu ja rekao da je nemoralan- pa ne ide, bio bih smesan sam sebi...

Zar je selektivna istina moralna?
Mada već sam stekao utisak da su moje i tvoje poimanje morala nebo i zemlja.
 
Kakva selektivna istina?
A ovo boldovano- naravno, i zabrinuo bih se da je drugacije.
Je li znaš uopšte o čemu sam pričao kada sam spomenuo događanja iz Skupštine od pre 2 dana?
Osuda zločina nad muslimanima...a nigdje nad Srbima...valjda je to selektivno?
Ako nam je već poimanje morala dijametralno suprostavljeno, valjda se možemo složiti oko pojma ''selektivno''?
 

Back
Top