Nesto vise

ja onako laicki, ebote, pa radi se o SAVRSENOJ bazi za vezu. a gde je problem?:confused:

Problem je verovatno jer su oboje prisli odnosu kao necemu neobaveznom,necemu sto granatuje opustanje bez problema i stresova koje nosi svaka veza.Sve to nekako deluje lako u teoriji,a u praksi je uglavnom komplikovano i cesto ispadne kako ne treba.
 
Moze. Ali nema potrebe. Ako svesno pochinjesh takvu shemu, zashto komplikovati?

Hteli ne hteli na kraju se iskomplikuje..i kada se ulazi u takav odnos .bira se.. znaci osoba bar mora da vam se svidja..a to je vec prvi uslov zar ne..pa ako i sex bude dobar.. pa ako se ispostavi da se u mnogo cemu kapirate..to veoma lako predje u emotivnost...covek je emotivno bice....licno ne mogu da imam sex bez emocija ali .... ne kazem da ne bih..kontradiktornost,znam ali ...:wink:
 
Bas me zanima nesto,nadovezacu se na vec postojecu temu;Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim...

Meni je svaka veza pochela od sexa, od kako sam izasla iz braka. Tako da, odgovor je DA, moze da preraste u vishe. A da li je retko .. pa jeste .. kada pogledam sa koliko njih sam se kresala, a koliko je veza i vezica iz toga izashlo. Samo, ne mislim da bih obrnutim redosledom radnji imala vishe uspeha, chak me uzasava pomisao na razocharanje u seksu, razocharanje njegovom kitom, a ovamo se kao odlichno kapiramo. Pa tek je to da se ubijesh. Zamishljam jednog naochitog choveka, koji poseduje sve osbine koje su meni vazne, dopali smo se jedno drugom, izlazimo mesec dana (tu se ja zaogrnem chednoshcu, shto reche Artisti, mada ne mogu to ni da zamislim, al` ajde) i dodje i taj dan kada maske padaju, razodevamo se ... i pogled mi privuche kita od cirka 10 cm .. horor. Ili, drugachija verzija, ali jednako sumracna .. kita je prosechna, ali on `ebe kao zeka. I gde sam bila mesec dana i shta sam radila - nishta .. I opet tako sa nekim drugim shetam mesec dana, primam se .. ma daj bre, ovo je gore od najgoreg horora. Vishe ja volim da mi odmah bacimo karte na talon, pa ako i bude zec, potrosila sam na njega dan, dva, shto se lakse svari.
 
"dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju"

hmmm...jel to onda josh neshto nedostaje pa de sve bude komplet? :lol: :lol:

Nedostaje da osobe prihvate da nisi samo u sexualnoj vezi...Licno iskustvo,moj dragi nikako da prihvati i prizna sebi.:cry::cry::cry:..Ljudi recite vi meni da li sam ja luda ili posle osam meseci to ne moze da bude samo sex...Hemija ne gubi na svojoj snazi,jos je jace nego prvog dana jer se vise razumemo,znamo sta je potrebno onom drugom jer komunikacija je otvorena i iskrena...
 
Ih, pa jesam li te ijednom uputiJo na SR mjesto EN tastature?
To nekako većini forumaša u domenu naučne fantastike

Ma ja sam polenja osoba i teshko menjam navike .. pre nekoliko dana sam pisala na makedonskom sajtu neki komentar, pa sam morala da se prebacim na cirilicu, mechku sam rodila dok sam otkucala pet rechenica, niti znam gde je 'sh', niti gde je 'dj', 'ch', 'dz', 'lj' .. jedva sastavih slova.
 
..Ljudi recite vi meni da li sam ja luda ili posle osam meseci to ne moze da bude samo sex...Hemija ne gubi na svojoj snazi,jos je jace nego prvog dana jer se vise razumemo,znamo sta je potrebno onom drugom jer komunikacija je otvorena i iskrena...

Draga moja, kod mene ne moze da bude samo sex posle 3 kresanja :) Ako se s nekim kresnem drugi put to je da bih proverila da li je prvi put bilo dobro sluchajno, ako se sretnemo treci put, onda mi se on dopada .. ako kod njega nije isti utisak, chetvrti put me nece videti ... izuzetak su oni sa velikom kitom, sa takvima mogu da se razvlachim po godinu dana, ali to su uglavnom povremeni kresovi, nego mi zao da budem toliko bahata pa da odbijam dragocenosti koje mi se nude :)
 
Čekaj, misliš da te pred nepristrasnošću pravopisa amnestira lenjost? :roll:

Ne znam zašto je žabu teško u vodu, ponekad...

Meni je nekorišćenje YU kvržica pri tipkanju, vrsta nemarnosti i šljama kakvu srećemo na ulicama. Sve je crno-bijelo: na nama je TEK izbor.

Laku noć ;)
 
Kad sam ja pochela da kucam nisu ni postojale yu kvachice, ovako sam navikla i mrzi me da menjam .. pa, neka bude i nemarnost. A kakav sljam ti srecesh nemam pojma, samo ti je poredjenje neukusno, no dobro, navikla sam da me ovuda nazivaju svakojako, vama na dushu.
 
Ne dramatizuj. Nije tačno da si nazvana ma kakvim šljamom. Čitaj, jasno piše, poređenje koje mi je palo na pamet, ništa više. Nebitno, rekoh, laku noć.
 
e, a da li nekakva "viša veza" u kojoj se dvoje dakle savršeno kapiraju..može da preraste u sex?

bagpipes.jpg

Moze,moze,ako prestanu da se kapiraju pa odluce da se samo kresu.......ili ako im dosadi obaveza pa rese da sve bude neobavezno.......mada i to pukne pre ili kasnije.
 

Back
Top