Nesto vise

Bas me zanima nesto,nadovezacu se na vec postojecu temu;Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim...:-)

Obično tako biva..
Savršen sex i ništa više..
A taman pomisliš,evo kapiramo se a ustvari poklope se želje..
 
Bas me zanima nesto,nadovezacu se na vec postojecu temu;Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim...:-)

Moze. Ali nema potrebe. Ako svesno pochinjesh takvu shemu, zashto komplikovati?
 
@Emily
Nije to. Nego sto u takvom slucaju funkcionisu samo na jednom polju i ne petljaju se medjusobno mnogo. Sushtinski mogu da budu dijamteralno razlicit i da sve bude cool. Jer se jednostavno sastanu, јebu ko zveri dok ne popadaju mrtvi i onda razlaze, svako gleda svoja posla. Mir i harmonija.

Idila. 8)


Samo, vec je bilo 1000 tema, tako nesto je nemoguce naci.
 
ja se pitam kako opstaju to dvoje?

Ne znam sta ne razumes, Tara. :|
Kako mislis kako opstaju? Pa nema sta da opstaju, u tome i jeste fora, zna se zbog cega su zajedno i dobro im ide, opusteni su...
Dok se seksaju, ne moze niko da bude ljubomoran, samo njih dvoje su tu, ne izlaze zajedno, nema ko da im se "mesa", nema stvari koje treba da organizuju zajedno, jednostavno samo seks, bez opterecenja...

Mogu se iz takve idile pokrenuti i jos neke emocije, ali kako ce dalje ici, nema pravila...
Mogu i da se prevare, da pomisle da bi mogli jos nesto vise osim seksa, ali na kraju shvate da ne ide, pa onda upropaste i dobar seks...
 
Moze. Ali nema potrebe. Ako svesno pochinjesh takvu shemu, zashto komplikovati?

Uglavnom sve na kraju bude komplikovano,nije tesko zaljubiti se ili cak zavoleti nekoga sa kim ti je odlican sex,a pri tom ti je ta osoba po mnogo cemu slicna....ne biramo mi sad u koga cemo da se zaljubimo,sa kim cemo samo da se kresemo,itd.a uglavnom sve na kraju bude skroz drugacije od onoga sto smo hteli ili sto je trebalo.
 
Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?
u kom razgovoru? onom posle seksa kad su oboje opusteni i zadovoljni?
ili u razgovorima van seksa skroz?

ako neko udje u odnos "samo seksa radi" za to obicno postoji razlog (osoba nije otvorena za nesto vise u tom periodu zivota, ili i inace joj ne treba nesto vise, ili je svesna da joj se ta druga osoba ne dopada u potpunosti)... tako da - nema od toga leba... od dve strane bar jedna je u odnosu "samo seksa radi" svesno... a to je dovoljno da ne bude nesto vise.
 
Evo odmah da ti pomognem: Pregledaj sve glupe teme,potrudi se da pametno odgovoris na njih(pazi,ali POTRUDI SE),i mozda postanes pametnija.
Srecno..........

Eto, uzmem ja sve te teme i jos uvijek ne vidim potrebu za koriscenje ni 0.2 % mozga za njih.

Ali opet, zavisi od velicine istog. Ako ti koristis 100% i postajes pametnija od toga, slobodno...
 
u kom razgovoru? onom posle seksa kad su oboje opusteni i zadovoljni?
ili u razgovorima van seksa skroz?

ako neko udje u odnos "samo seksa radi" za to obicno postoji razlog (osoba nije otvorena za nesto vise u tom periodu zivota, ili i inace joj ne treba nesto vise, ili je svesna da joj se ta druga osoba ne dopada u potpunosti)... tako da - nema od toga leba... od dve strane bar jedna je u odnosu "samo seksa radi" svesno... a to je dovoljno da ne bude nesto vise.

Zamisli ovakvu situaciju: sretnes osobu koja te fizicki privlaci,ali ti u tom trenutku ne zelis vezu,jos si pod utiskom neke stare propale ljubavi, itd uz tu osobu su opustena,naprimer i ti on ste pricljivi,nalazite se u stavovima(ako ljudi vole da pricaju,i ako ima je price,naci ce se u nekom razmisljanju,pre ili kasnije)I to tako traje jedno vreme..........vidis se sa njim povremeno,bude ti lepo,u svakom smislu,sex je dobar,sve je dobro.samo,to nije veza,tu nema ljubavi,znaci sve sto nosi ljubavna veza u vasem odnosu ne postoji.Onda odjednom shvatis da prema toj osobi osecas nesto vise i da zelis nesto vise od samog neobaveznog sexa.........da ne filozofiram,svi su shvatili moje pitanje.jedino,kada kazem razgovor mislim na dvoje ljudi koji mogu da pricaju o bilo cemu,jednostavno kapiraju se u tom smislu........sta onda?propustiti priliku koja je mozda dobra?Ili ne produbljivati odnos,odustati od bilo kakvog rizika da to bude promasaj?
 
Eto, uzmem ja sve te teme i jos uvijek ne vidim potrebu za koriscenje ni 0.2 % mozga za njih.

Ali opet, zavisi od velicine istog. Ako ti koristis 100% i postajes pametnija od toga, slobodno...

Eto vidis,za mene bar postoji nada da cu se jednog jutra probuditi pametnija,a za tebe je nazalost svaka nada izgubljena.
 
šta bi bilo da imaš luk i strelu i da sebi zadaš zadatak da iz prve pogodiš u centar?

Eh sad.....lakse bi mi bilo iz pistolja,nekada mi je hobi bio streljana:-)
verovatno bih probala da pogodim cenatr,to je stvar tehnike i vezbe.Ako si uvezban mozda i pogodis,tacnije postoji velika mogucnost da pogodis cenatr mete.Emocije se ne treniraju,koliko god da si u zivotu voleo,ne znaci da uvek zavolis pravu osobu,i da u vezi ili bilo kom odnosu na pravis pravi korak.
 
Eh sad.....lakse bi mi bilo iz pistolja,nekada mi je hobi bio streljana:-)
verovatno bih probala da pogodim cenatr,to je stvar tehnike i vezbe.Ako si uvezban mozda i pogodis,tacnije postoji velika mogucnost da pogodis cenatr mete.Emocije se ne treniraju,koliko god da si u zivotu voleo,ne znaci da uvek zavolis pravu osobu,i da u vezi ili bilo kom odnosu na pravis pravi korak.

e vidiš, mislim da grešiš.
Emocije se takođe treniraju.
I one (kao i gađanje u centar) zahtevaju mnogo promašaja, korekcija, baždarenja, Probavanja.

Ono što Jeste problem, je što ljudi po pravilu NE ZNAJU šta je to Centar i kada su pogodili.
 
e vidiš, mislim da grešiš.
Emocije se takođe treniraju.
I one (kao i gađanje u centar) zahtevaju mnogo promašaja, korekcija, baždarenja, Probavanja.

Ono što Jeste problem, je što ljudi po pravilu NE ZNAJU šta je to Centar i kada su pogodili.

E pazi sad,slazem se sa tobom,ali ne u potpunosti.Promasaji,korekcija,bazdarenja,isprobavanje,sve ti to daje odredjeno iskustvo i znanje o emocijama i o odnosima te vrste.Ali cak sve to da prodjes emocije se ne mogu kontrolisati.tako da opet mozes da promasis.Isto je i sa metom,ali je jednacina obrnuta znas da sto vise vezbas,pre ces pogoditi,a sa emocijama koliko god vezbas opet mozes da promasis.Naravno,u pravu si sto si vise prosao to je veca mogucnost da na vreme shvatis da treba da stanes.
svaka cast na primeru.
 
Naravno da jesam, nema tog sto bih mogla da naucim iz ovako dubokoumne teme :D
Hajde, nastavi da ucis.

Znaci ipak sam te precenila,nisi nista shvatila.Jbg,probacu da zavram sebe pa cu to pripisati tvojim godinama,mada svi ovde znaju o cemu se radi.stvarno nemam vremena da ti opet objasnjavam,ali imam adresu skole za mentalno zaostale?????Hoces da ti posaljem na PP?
 
Kod mene kres sheme nikada ne prerastaju u nesto vise...
Ali, desavalo se da nakon prve zajednicke noci i fantasticnog seksa zapocnemo vezu... Ali, tu se ipak radi o zaokruzivanju jednog odnosa koji je poceo dopadanjem na fizickom nivou, nastavio se na intelektualnom i jos kad si dobio vatromet u krevetu, prosto znas da je to - TO... Vrijedno ulaganja sebe...
 
Bas me zanima nesto,nadovezacu se na vec postojecu temu;Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim...:-)

ja onako laicki, ebote, pa radi se o SAVRSENOJ bazi za vezu. a gde je problem?:confused:
 

Back
Top