~~ Nestali bez traga ~~

I mojoj drugarici se to desavalo par puta, ali svaki put kada mi to kaze meni to izadje na drugo uvo, znaci "ne cujem". Sad se pitam zasto o tome nisam razmislio, nije blic, nisu vanzemaljci, nije munja, nije lampa.... evo sad to i ovde citam.... znaci dokaz je tu, desilo se, kako moze dvema osobama koja nemaju veze jedna sa drugim da se desi ista stvar?
 
Govori šta hoćeš misli šta hoćeš ja ne lažem.


Hvala na razumevanju. Ja nisam rekla da je to bio blic, to je bio najbolji opis koji sam mogla da upotrebim. Žuta svetlost je sevnula u sobi jednom, potom još jednom. Nije to bilo ništa zaslepljujuće bilo je skoro prijatno na pogled a ne kao kod bliceva. Samo me je zateklo.

ma, sve kul...ne znaci da izmisljas/lazes...
medjutim, ako si osjetila i miris paljevine...ovaj, vrijeme ti je za nove produzne kablove/stekere...znas, jedan se tako...samospalio...bilo u novinama...nekim...ponekad...:)
 
Poslednja izmena:
He he..ti fleshevi me podsjete na "Man In Black " kad agenti bljesnu ljudima sa onim aparatom da sve zaborave. Mozda su to i njoj uradili vanzemaljci...u momentu posjetila druge dimenzije i svasta nesto...Kad bi samo uspjela da se sjeti...
Walburga pokusaj da se sjetis!!!

 
Poslednja izmena:
He he..ti fleshevi me podsjete na "Man In Black " kad agenti bljesnu ljudima sa onim aparatom da sve zaborave. Mozda su to i njoj uradili vanzemaljci...u momentu posjetila druge dimenzije i svasta nesto...Kad bi samo uspjela da se sjeti...
Walburga pokusaj da se sjetis!!!


O Bože, sad ste me zbunili.... :confused:Gotovo sam sigurna da Zemlju nisam napustila. Samo sam ostala bez teksta.
 
He he..ti fleshevi me podsjete na "Man In Black " kad agenti bljesnu ljudima sa onim aparatom da sve zaborave. Mozda su to i njoj uradili vanzemaljci...u momentu posjetila druge dimenzije i svasta nesto...Kad bi samo uspjela da se sjeti...
Walburga pokusaj da se sjetis!!!


naravski...sta bi drugo bilo...

ps ja, jos uvijek, drzim da je u pitanju...kratak spoj...bez obzira na...lokaciju :)
 
Nataša Miljković (emisija "Ključ), napravila je emisiju o ovome. Emisija se zvala "Kad ljude pojede mrak..."
Tema se prvo pojavila kao najava, u izradi, gde su forumaši mogli da iznesu svoja mišljenja:

http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=1959

zatim, nakon emisije, još jedna tema, gde su se mogli sumirati utisci (a moguće da je i neko od gostiju u emisiji odgovarao na pitanja):

http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=2069

I konačno, download emisije na ovoj strani, pod naslovom: "Kad ljude pojede mrak...":

http://www.natasa-miljkovic.com/forum/viewtopic.php?t=2069

Treba odgledati emisiju, dti su odgovori na mnoga pitanja. Naravno, nema nikakvih teorija zavere, vanzemaljaca, vremenskih rupa i ostalih pričica :D
Vredi odgledati.
 
E i meni se desili flesevi.
Dosli vanzemljaci.
Pitaju jel ima neko gudro.

Take me to your dealer :D
alien-weed2.jpg
 
Da li si ikad razmišljao o tome da se na primer u tebi nalazi jedna nova galaksija, da si ti nekome Bog a da to ne znaš? Ili na primer da su planete samo jedne čestice i da se mi svi nalazimo u nekom čoveku ili tako nešto? Da je sve jedno u drugomi da tu nema kraja.

i ja sam o ovome razmisljala. mozda je ceo ovaj kosmos jedna cestica nekog velikog atoma koji zapravo nije veliki nego smo mi mali i da postoji jos gomila takvih koji cine jos nesto vece i sve tako u nedogled:)
 

Back
Top