~~ Nestali bez traga ~~

Na osnovu cega znas da postoje?
Jel na osnovu toga sto su ti nestale baterije?

Zbog ove opaske zaslužuješ da ta blagovremeno obavestim šta mi se noćas dogodilo.:)
Spremala sam se da legnem, kad odejdnom u mojoj sobi sevnula je žuta svetlost. Zatim ponovo, kao blic. Pomislila sam, pošto sam do sad već imala iskustva sa neobjašnjivim stvarima, da su vanzemaljci možda ponovo stupili u kontakt sa mnom. Možda ih je zanimalo kako izgledaju Zemljani dok spavaju pa su mene uslikali. Morali su nekog zar ne?
 
Ko će ga znati? Možda ni oni ne znaju. Mene baš interesuje to kako je u nekoj drugoj dimenziji. Kakva je tamo masa i prostor? Šta se diše? Možete li u glavi da zamislite beskonačnost našeg prostora? Da li to znači da ako ne možemo da zamislimo da kraj postoji ili smo mi ograničeni svime pa zato sve vidimo na ograničan način?
Dobra oservacija....Sama cinjenica da vidimo samo mali spektar od infracrvenog do ultraljubicastog i cujemo samo odredjene frekvencije, govori koliko smo ograniceni...Nego treba bit skroman pa to priznat sebi samima.
Citala sam negdje, da na visim frekvencijama postojanja ,sve vibrira i izgleda zivo. Misli se brze manifestuju a dise se muzika (!!!)
Sto se tice nestajanja, pa zar nije i sam Isus "nestao".
 
Dobra oservacija....Sama cinjenica da vidimo samo mali spektar od infracrvenog do ultraljubicastog i cujemo samo odredjene frekvencije, govori koliko smo ograniceni...Nego treba bit skroman pa to priznat sebi samima.
Citala sam negdje, da na visim frekvencijama postojanja ,sve vibrira i izgleda zivo. Misli se brze manifestuju a dise se muzika (!!!) Sto se tice nestajanja, pa zar nije i sam Isus "nestao".

Odakle si to čitala? Ako se sećaš... Baš bi bilo dobro da dišemo muziku... čudno zvuči.:)
 
Odakle si to čitala? Ako se sećaš... Baš bi bilo dobro da dišemo muziku... čudno zvuči.:)
Znam da je autor JZ Knight tj Ramtha, al se ne sjecam tacno naziva knjige, i mislim da nije jos prevedena na srpski. Moracu da pogledam. ( inace "autor" ima veze sa kontroverznim filmom "What the bleep do we now" al o tome cu mozda nekom drugom prilikom da otvorim temu)
 
Hmmm....
dise se muzika u tim cudnim frekcencijama?
Muzika koja je proizvod CISTE fizike?
Pa onda mora da postoji i objasnjenje za te frekvencije.
??? Ne shvatam pitanje najbolje, al predpostavljam koje su tvoje nedoumice. Valjda kako ostavimo fizicko tjelo i nemamo vise disajne puteve, ono od cega se zivi je taj harmonicni zvuk jer smo i mi, jelte, tjelo sa vecom frekvecijom
 
Poslednja izmena:
Zbog ove opaske zaslužuješ da ta blagovremeno obavestim šta mi se noćas dogodilo.:)
Spremala sam se da legnem, kad odejdnom u mojoj sobi sevnula je žuta svetlost. Zatim ponovo, kao blic. Pomislila sam, pošto sam do sad već imala iskustva sa neobjašnjivim stvarima, da su vanzemaljci možda ponovo stupili u kontakt sa mnom. Možda ih je zanimalo kako izgledaju Zemljani dok spavaju pa su mene uslikali. Morali su nekog zar ne?

Cekaj,ti ovo ozbiljno?
 
Zbog ove opaske zaslužuješ da ta blagovremeno obavestim šta mi se noćas dogodilo.:)
Spremala sam se da legnem, kad odejdnom u mojoj sobi sevnula je žuta svetlost. Zatim ponovo, kao blic. Pomislila sam, pošto sam do sad već imala iskustva sa neobjašnjivim stvarima, da su vanzemaljci možda ponovo stupili u kontakt sa mnom. Možda ih je zanimalo kako izgledaju Zemljani dok spavaju pa su mene uslikali. Morali su nekog zar ne?

Nekom neobjasnjive, a neko pita elektrodistribuciju :)
 
S pravom je skeptican.
Ti stvarno mislis da su te vanzemaljci SLIKALI?
I to da su koristili BLIC :lol: ?
Govori šta hoćeš misli šta hoćeš ja ne lažem.
Mozda je nisu slikali, al se nesto neobjasnjivo desilo..Ja vjerujem u svakom slucaju da vanzemaljci zele da udju u kontakt s nama.

Hvala na razumevanju. Ja nisam rekla da je to bio blic, to je bio najbolji opis koji sam mogla da upotrebim. Žuta svetlost je sevnula u sobi jednom, potom još jednom. Nije to bilo ništa zaslepljujuće bilo je skoro prijatno na pogled a ne kao kod bliceva. Samo me je zateklo.
 

Back
Top