Nervira me...

Poruka
22.606
...TV pretplata za dva kanala koja ne gledam,rijaliti šou u kojem učestvuju navodni V.I.P.-ovci...naslovne stranice novina koje jure tiraž na crnoj hronici...kada pola dnevnika sadrži istu tu crnu hroniku...veštačke senzacije u svim oblicima..itd.

Ajd sad vi kad god vam ‚‚pukne film‚‚ a vi recite ovde olakšajte dušu.:)
 
Poslednja izmena:
:besna::besna::besna:...i kad se neko pravi da sve zna, a u stvari je šupalj ko kvaran zub, i što kao takav lako napreduje, a oni što nešto znaju oko njega ne mogu da progovore od njegove žvake...:eek: :roll: :sad2:
 
Nervira me što me išta nervira..zašto bi se uopšte nervirala za bilo šta..sve bude i prodje
i ovako i onako smo samo nemi posmatrači i prolaznici tuda-svuda-okolo...

ps..a najviše me nervira što sad veje sneg a taman sam isplanirala da prošetam..:lol:
 
Gde me seti telefona..uf, nervira i mene opasno..ja ga namestila da me svetlom obaveštava o pozivima i porukama
tako sam smanjila nivo stresa od vibracija ili onih Betovenovih ili Bahovih skraćenih iritantnih verzija ko zna kojih melodija..
E, a najviše me nervira kad u busu ili na nekom javnom mestu zasvira neko kolce sa nečijeg mobilnog telefona..:eek:...užas...
 
Bilo je fino do pre pola sata fin sneg nije mi smetao...Sad počela neka mećava ko u Storm Of The Century...Semafori u kraju podivljali,a ima nezgodna raskrsnica...
 
Nerviraju me glupi i zaostali ljjudi na koje nailazim u životu, a još kada sa njima moram da radim :roll:
Nakon toga mala zaostala mesta, licemeri i moralisti....ljudi jednom rečju, osim izuzetaka...
 

Back
Top