Sanjala sam da me je bus greškom odvezao mestu za koje ne znam

San je imao par stvari kojima bih se bavila, ali me najviše zanima zašto sam posetila mesto u Sloveniji bez da sam ikad čula za to mesto ili bila tamo, i znala njegovo ime.
Bukvalno iz sna sam naučila da to mesto u Sloveniji uopšte postoji.
Kako biste postupili? Da li biste posetili mesto iz svog sna?
Pogledajte prilog 1523216

Iz sna čitam da se švercuješ i imaš podsvesni strah od nailaska kontrolora iliti Belih...zato si sanjala snezno Bele obronke Alpi 😎

...

Црква Светог Духа налази се уз Панорамски пут испод Олшева. Уз цркву је некада стајао планинарски дом, а сада је у приватном власништву и више не служи као планинарски дом. Са цркве се пружа прелеп поглед на падине Олшеве и највише врхове Савињских Алпа.
1711795135581.png

Nisam znala da to mesto uopšte postoji, a sanjala sam da sam tamo. Retko su mi snovi tako jasni, a ovde sam dobila bukvalno ime mesta- Olševo- i tamo sam srela nekakvog nekoga ko mi je na uho rekao nešto, ali ne sećam se šta.
Javi se ovde

Da li ste se nekad astralno projektovali?

Imam jednog prijatelja koji stalno putuje astralno noću i uvek se seti gde je bio. Nedavno mi je rekao gde je bio u Engleskoj i detaljno opisao mesto koje je kasnije video na TV
Izgleda da je to cesta pojava

Poslednja izmena:
San je imao par stvari kojima bih se bavila, ali me najviše zanima zašto sam posetila mesto u Sloveniji bez da sam ikad čula za to mesto ili bila tamo, i znala njegovo ime.

Poseti mjesto iz sna

Sto da ne ?

A da ti to odradis par puta, ja jesam, ne namerno i sa planom, ali sta fali..
Neki put je za dz...
Npr jednom sam kupio kartu za drugi grad, kostala isto....bas isto, a obicno je malo skuplje, ali tad je bas bilo isto , a greskom sam kupio....

I otisao ...

Autostopiranje, cesto vas odvede , ali muske uglavnom, jos 2m, tamo gde ne znate da cete biti...
Ali nije sve ni naivno , biras ipak u cija kola sedas ili kamion...
Ja biram, ostali ne znam...

Kad turisticki putujes, obicno radis takve stvari jel da...
Npr ja imam princip da dobro proucim , a traje dan ili dva, al dobar sam u tome, i onda svi idu na kombi taxi , a ja cekam gradski bus...prednost je cena cetvrtina, a istovremeno naucis o lokalcima, a i zblizis se,
Jos mozes da odes ako nisi snalazljiv tamo gde ne zelis....presedanja...

Sve je to uvod da spoznas da li imas nos za zabavu ili za lepo..
Mislim neko to sazna i pre toga...setas knezom i ko jos moze da poveruje da ces u knezu naleteti na rodjendansku zurku , to se desava, ali da ce te pozvati , to je redje, a da ces posle odatle preci u totalno novu dimenziju zabave, nije droga, nego povezes se sa muzicarima i oni imaju pauzu posle svirke...

Nabacujem naizmenicno da osetis gde ti je lakse da udjes u taj stimung pristupa i nalazenja takvog stanja....
Posle znas da npr neces ici iako 99% ljudi ide busom , satelit taxijem sa aerodroma nego ces pesaka...i sad to donosi kao umor ako si iz aviona onda nije umor...kao hod po suncu , to jeste, ali ako je tajming takav onda je kasno popodne...upoznas kako zive domaci, a onda oni upoznaju tebe...

A bez incidenata nego samo plus....nije isto kad si ti onaj turista i kad si turista...nije nikad isto....onaj je onaj...

Samo da bude jasno , nista sto uradite ovako spontano nije ono sto vas cini , to je ono sto otkriva u cemu uzivate...

Druge situacije kad cinite ono sto vas cini su ono sto vas cini pred vama...
Kako i kad reagujete na konflikte, kad ih pravite a kad ne, odluke kako resiti nesto i slicno...
Te situacije vas cine ponosnim sto ste vi vi , cini vas vama , e sad vecina ima budalaste primere za to , tj budalastine su ono sto ih cini njima, ali ja imam totalno drugaciju pricu , kad uradim nesto sto mene cini usaglasenim sa mnom, obicno se desava da spasim sebi ili nekom drugom zivot...
Tako sam sebi spasio bar 10 puta zivot, a usput sam tako spasavao i drugima...usput...bez namere, a ima i kad sam sa namerom..

Nije to ono sreca pomaze hrabrima, ima toga kod drugih situacija, i kod drugih ljudi vise, ovo je nesto kao dosluh sa buducnoscu...ne bi verovali , ali nije to samo kod mene ima i kod drugih , npr koliko puta ste videli da zena pretrcava sine i za pola sekunde izbegne da je tramvaj izgazi kao dzakce luka...ma i manje od pola sekunde...a utrcava u bus na sajmu i nastavlja dalje totalno nesvesna sta je izbegla, i nikad nije ni saznala...mi ostali smo ostali sa klecavim kolenima...

a sta ti se desilo u tom mestu?

i koej je to mesto?

Back