Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigoh sa posla,glavobolja me rasturi ova viroza me drži već 10 dana,....
Nisam zapalila ,želudac mi se okretao danas na poslu kad sam prolazila pored pušione
neznam kako mi ovako smrde a tooolllliikkkkkkkoooooooo sam prehlađena,HAN VAN ZEM čulo mirisa je valjda proradilo ,ipak se poznaje nakon 20 i kusur godina pušiti po kutiju a onda mjesec dana par cigara,...
Mrzi me da gledam po postovima ali mislim da za ovaj mjesec nisam ispušila više od 15 cigara
Baš ste mi neostajali
ZOKI :klap:
FIXA :super:
 
Moj komšija nije pušio od 1.januara,zadnjih dana se par puta ogrebao za cigaru kod mog muža,danas vidim kupio cigare,
pa ima li tome kraja
ja još uvijek bez cigare:worth:
Samo tako! Držim ti fige. :super:

A za nerviranje evo ti primjer dvije muške gorile. Kada se sretnu počinju da se kostriješe, busaju u prsa, lome granje, ispuštaju prodorne urlike... A onda se mirno raziđu. :lol:
 
Moj komšija nije pušio od 1.januara,zadnjih dana se par puta ogrebao za cigaru kod mog muža,danas vidim kupio cigare,
pa ima li tome kraja
ja još uvijek bez cigare:worth:
Moj tata je bio strastven pusac oko 30 godina i evo ne pusi vec 17 godina, tako da ima ljudi koji nikada vise ne propuse i tako treba razmisljati,
Dundo, nemoj bre da razmisljas da se ti odrices neceg lepog i bitnog, nista se ti ne zrtvujes, ti si prestala da pusis, prestala si da unosis otrov u svoj organizam, prestala si da se trujes, a to nije odricanje od neceg lepog i vaznog u tvom zivotu
 

fixa usr'o motku :(
al' pošto znam sebe, ai nije mi prvi put, mogao sam i moćiću. ugasiću tu poslednju u ponedeljak :D
e zanimljiva je ljudska psiha. jednom kad sam ostavljao, nedelju dana bio sam u fazonu pucam ne prilazi. drugi put nisam pravio nikakve psihološke pripreme, samo sam taj dan rekao ajd sad dosta; kao moj ćale, posle 40 godina strastvenog pušenja, jedan dan mrtav ladan rekao neću više i evo skoro 4 godine nije zapalio ni jednu jedinu. nije čak ni imao krize, u početku nešto kao sisao mentol bombone i to je to. a ovo ostavljanje mi je najgore do sada. stalno tražim neke izgovore, pa ovako pa onako, umesto da mi jedini motiv bude zdravlje i to što ne mogu u isto vreme i da vežbam i da duvanim ko turčin. smislio sam novu strategiju :hahaha: tako da se u ponedeljak budim bez pljugi. samo to kad bi uspeo, a ima da uspem, pola posla sam zavšrio.
 
ima dana Fixa,meni je važno da ti imaš volju:)
Padam od umora,od pola 7 jutros sam na nogama
"Ako želiš da ostaneš na istom mestu,moraš trčati brzo.Ako želiš stići negde moraš trčati dvaput brže."-Luis Kerol:Alisa u zemlji čuda,-e i ja sam se danas tako natrčala kao Alisa,trči tamo trči ovamo,milion obaveza a u svakom predahu pomislim na cigaru pa onako zatvorim oči i duboko udahnem kao da povlačim dim,..
ako to radim otvorenih očiju uopšte nije isto,pa zato što bi Bajaga rekao:"Zažmurihttps://www.youtube.com/watch?v=RHcdktdRCpE
:whistling:
 
Druga poruka,novi na forumu, ne zamerite:p Padoh treci dan bez pomagala tipa Zyban itd... hebem li ga,gadna navika.. Poskupkjuju opet nikotin, ovca na sisanje:super: Ja vise nemam strategija,meni je pljuga neprijatelj broj jedan,zdrav sam,al' dve pakle dnevno,pusacki staz 17 godina,eeeee da sam znao. Ok su vam postovi,sve to super al' kriza radi svoje! Pozdrav iz oblaka dima i svaka cast svakom ko je ostavio! Uclanih se samo zbog pljuga,mozda ovako nesto i uspe! Ma mora,ima da ide! Samo odrediti novi datum pa Jovo nanovo! Inace sve procitao al' sta ces
 
Uf,već sam mislila da ćeš reći,da si počeo da pušiš:)
lmyahuckleberry ne odustaj,ja ponekad zapalim po neku,ali šta je to u odnosu na više od 25 godina pušenja po jenu paklu i više
jbt pa ja se sebe uopšte ne sjećam bez cigare(gdje je to-početak srednje škole),ajoj
ma ovo je definitivno napredak,mada iskreno rečeno pušenje ne smatram najvećim zlom današnjice ,kao neki,smatram samo da je to izuzetno skupa ružna navika:(
bilo bi super ako se može bez toga ,a ako ne nikom ništa
moje 2 najbolje drugarice su nepušaći,kad ja pušim,njima ne smeta iako ne razumiju zašto moram pušiti,a isto tako u mojim fazama nepušenja i kriziranju uopšte ne razumiju zašto ne zapalim,što se mučim
 
Meni danas mjesec dana kako sam započela sa ovom mojom igrom:odmakni me vruće mi je ,primakni me hladno mi je" i suma sumaru:
-ispušenih...pa ne više od kutije(grebatorske,.od svojih u kući,možda nisu ni primijetili da fali,hahaah)
-mjesec dana nisam kupila cigare
.uštedila 75KM
-vozila bajs više nego za 20-ak godina zajedno
-moj omiljeni tesori parfem je konačno došao do izražaja
-naspavala se kao ne pamtim kada
-TUŽNA SAM (što bi rekao Branko Ćopić:"....i prosto ti se plače ,mada ne znaš,ni šta te boli,ni šta si izgubio..")
........
 
Iskreno ja ne osecam zedj, ali eto sve je individualno, prover ti i secer, da ne bude zabune :).
Mene danas spicila zesca kriza, dosla mi drugarica i kafenisemo i ona apalila, a ja katastrofa, jako mi se pusila samo jedna uz tu kaficu i razgovor, ali eto nisam zapalila. Uh majku joj njenu, kako me je mamila, prosto neverovatno :besna:
Nego eto, izdrzala sam, da vidim ko jos uspesno odoleva :klap:
 
pre 2 meseca sam prestao da pusim nakon 20 god. i sad mi stalno suva usta stalno sam zedan.
jel to normalno ili da se testiram na secer:dontunderstand:

negde bas na ovom forumu sam citala da cigarete ubijaju zelju za vodom.... I ja imam te iste zelje od kada sam ostavila cigarete... negde je neko pisao da je nosio flasice sa vodom stalno prvih meseci nakon ostavljanja... inace voda je odlicna i treba je sto vise piti pogotovu kada god imas zelju za cigaretom ti popi malo vode, veruj mi pali ;)
 
Pušenje je zločin protivu čovječanstva! Trebalo bi zakonom tj. zatvorom sprečavati ljude da puše.

:zcepanje:pretjeruješ brate,toliko zločina oko nas a ti sad našao pušenje zločin protiv čovječanstva
da je ružna navika-ružna je
da smri-smrdi
da šteti.šteti
da je skupa navika-skupa je
al zločin...??????????
šta je onda sa pravim narkomanima,koji su sve spremni da urade za drogu :od pljačke,prostitucije,...šta je sa pijanim vozačima,sa pedofilima,sa kriminalom,.....ma toliko zločina oko nas ..a ti pušače pa u aps
ako me apse...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top