neplanirano...da ili ne?!

Nema problema, cenim svaciji stav, diplomatija pre svega, mada ima nesto i u onom zenskom rvanju u cokoladi, koje sam vam spominjao.
Ljudi nekad dozive nesto zaista ruzno i to posle utice na njihovo rasudjivanje, treba to razumeti...svakog od nas nesto moze da izbaci iz koloseka.

sto si navalio da je dozivjela nesto ruzno dachi....mozda nije..mozda cura samo onako oce da bude kontra strana..;)
 
background:

dvoje pocinju da se vidjaju...to traje vec sest meseci...nisu klinci, oko 30ih oboje...ali veza nije zasad nista ozbiljno, naprotiv oboje forsiraju pricu da nisu u vezi. Dobro se slazu u sexu, redovno ga upraznjavaju, ali bez ikakve zastite. Ni on ni ona ne doticu tu temu zasto imaju neasticen odnos niti sta bi bilo kad bi doslo do trudnoce...

Ona pocinje da sumnja da je trudna...kupuje test...i dve crte......odlucuje da rodi...

Kako da mu kaze?
kako ce on reagovati?
da li je to ipak to bilo precutno planirano sa obe strane?

Najvise me intresuje stav muskaraca...ako znate da devojka ne koristi zastitu, a ne koristite je ni vi (oslanjate se samo na prekinut snosaj), kako cete se postaviti u ovoj situaciji?

nadam se da nisi u srodstvu sa ovakvim retardinjosima!
 
background:

dvoje pocinju da se vidjaju...to traje vec sest meseci...nisu klinci, oko 30ih oboje...ali veza nije zasad nista ozbiljno, naprotiv oboje forsiraju pricu da nisu u vezi. Dobro se slazu u sexu, redovno ga upraznjavaju, ali bez ikakve zastite. Ni on ni ona ne doticu tu temu zasto imaju neasticen odnos niti sta bi bilo kad bi doslo do trudnoce...

Ona pocinje da sumnja da je trudna...kupuje test...i dve crte......odlucuje da rodi...

Kako da mu kaze?
kako ce on reagovati?
da li je to ipak to bilo precutno planirano sa obe strane?

Najvise me intresuje stav muskaraca...ako znate da devojka ne koristi zastitu, a ne koristite je ni vi (oslanjate se samo na prekinut snosaj), kako cete se postaviti u ovoj situaciji?


ja bih išo na aids test.....e ne stvarno...kako možte boodete tako neodgovorni....
 
Kad bi bilo vise fensi izreklamirano to testiranje i ja bih isla na njega. Kad bi se odrzavalo na Trgu republike. Pitam se zasto uvek za reklamu za test na sidu stavljaju upravo najrizicnije grupe, homoseksualce i narkomane. Zato sto se ja nisam pozabavila time.
 
Tuzno!
Da odrasle osobe, sa svojih 30 godina, ne znaju sta je sex i sta od njega mogu ocekivati!
Dvoje koji imaju redovne sexualne odnose a ne koriste zastitu su u najmanju ruku neodgovorne budale!
Pa nisu to balavci koji tek otkrivaju svijet, i pronalaze sebe u njemu..................
Zar je toliko tesko popiti pilulu?
Oni koji pilule ne zele, staviti kondom?

E sad, i ona je bas pametna, nece vezu sa njim, ali hoce njegovo dijete!:roll:
Gdje je tu logika?

mozda samo hoce dete
 
background:

dvoje pocinju da se vidjaju...to traje vec sest meseci...nisu klinci, oko 30ih oboje...ali veza nije zasad nista ozbiljno, naprotiv oboje forsiraju pricu da nisu u vezi. Dobro se slazu u sexu, redovno ga upraznjavaju, ali bez ikakve zastite. Ni on ni ona ne doticu tu temu zasto imaju neasticen odnos niti sta bi bilo kad bi doslo do trudnoce...

Ona pocinje da sumnja da je trudna...kupuje test...i dve crte......odlucuje da rodi...

Kako da mu kaze?
kako ce on reagovati?
da li je to ipak to bilo precutno planirano sa obe strane?

Najvise me intresuje stav muskaraca...ako znate da devojka ne koristi zastitu, a ne koristite je ni vi (oslanjate se samo na prekinut snosaj), kako cete se postaviti u ovoj situaciji?
Pa mogu da nastave da forsiraju priču da nisu u vezi, da ona nije trudna i da dete nije njihovo. Mislim, očigledno im je važnija priča od realnosti.

Jadno dete pored takvih roditelja :sad:
 

Back
Top