Neozbiljna veza

Ako postoje ozb veze, znaci da postoje i neozbiljne.
Kakve su neozbiljne? Koje su to cari neozbiljnih?
I zasto bi neko ulazio u neozbiljnu a zasto u ozbiljnu i gde je bolji seks?
izadjes na kafu sa macom. cerekate se, njoj se pripisa od smeha a ti za njom u wc i poebete se ko stoka.

posle se vrnete za sto i nastavite sa cerekanjem ko da nis nije bilo.
 
Ako postoje ozb veze, znaci da postoje i neozbiljne.
Kakve su neozbiljne? Koje su to cari neozbiljnih?
I zasto bi neko ulazio u neozbiljnu a zasto u ozbiljnu i gde je bolji seks?
Pa ne znam

neobiljno je... kad se vidim par puta sa nekim, možda se i seksamo, ali onda više neko od nas to više ne želi. To je sve onda bilo.. možda ne neozbiljno, ali svakako praznije nego što bi trebalo da bude. No, kako ćeš upoznati nekog ko odgovara ako ne upoznaš nekoga ko ne odgovara ;)
 
Pa ne znam

neobiljno je... kad se vidim par puta sa nekim, možda se i seksamo, ali onda više neko od nas to više ne želi. To je sve onda bilo.. možda ne neozbiljno, ali svakako praznije nego što bi trebalo da bude. No, kako ćeš upoznati nekog ko odgovara ako ne upoznaš nekoga ko ne odgovara ;)
Znaci sva prcanja su probna dok se ne nadje na duze staze?
 
Hedonizam čist. Bez ikakvog cilja, samo zadovoljstvo koje ne može trajati doveka. Ljudi stare, a vremenom će shvatiti da ništa nije ostalo za njima i da nemaju nikoga da im pomogne kad onemoće, da nema nikoga da im pravi društvo..
Protraćen život na j'bačinu.

Dat ti je funkcionalan polni organ, ti ga ne iskoristiš na način koji treba da se koristi. Kao da ti dam čekić da polako sagradiš kuću, a ti udaraš eksere nasumično (ebavaš ženske) i na kraju dok drugi sagradiše kuću (porodica), ti nemaš ništa.

Žalostan je takav život.
 
Mislim, hoces jos cevapa? uzmi brate jos cevapa. Uzmi koliko ti se ishte.

naravno. uzimaš koliko ti se ište i sexa.
Ako pogledaš šta sam napisala, za mene je to možda neozbiljno, par puta i to je to.
Sve što nešto duže traje nije baš neozbiljno, ali ne znači i da je neka obligacija niti da će se ljudi venčati i živeti happy
 
Ako postoje ozb veze, znaci da postoje i neozbiljne.
Kakve su neozbiljne? Koje su to cari neozbiljnih?
I zasto bi neko ulazio u neozbiljnu a zasto u ozbiljnu i gde je bolji seks?
svaka veza je dobra ako svi akteri uzivaju. Veza ne znaci obavezu vec provod, zabava, ispunjenje slobodnog vremena, zadovoljstvo u druzenju, seksu, zajednickim trenutcima...........
A kada dodjemo u situaciju da nam nesto u toj vezi ne odgovara, A NE MOZEMO BEZ TE VEZE, znaci da nam je ta veza veoma vazna, bez obzira na svoje nedostatke, i da moze prerasti u trajnu, "ozbiljnu", vezu.
 
Hedonizam čist. Bez ikakvog cilja, samo zadovoljstvo koje ne može trajati doveka. Ljudi stare, a vremenom će shvatiti da ništa nije ostalo za njima i da nemaju nikoga da im pomogne kad onemoće, da nema nikoga da im pravi društvo..
Protraćen život na j'bačinu.

Dat ti je funkcionalan polni organ, ti ga ne iskoristiš na način koji treba da se koristi. Kao da ti dam čekić da polako sagradiš kuću, a ti udaraš eksere nasumično (ebavaš ženske) i na kraju dok drugi sagradiše kuću (porodica), ti nemaš ništa.

Žalostan je takav život.
Koliko ja vidim danas ljudi prave decu da bi im donosili casu vode kad staruknu a ta deca se isele iz grada.
Tako gledano, meni to zvuci kao propala investicija.
Ovako si barem mogao da yebavas usput.
 

Back
Top