Neozbiljna veza

Koliko ja vidim danas ljudi prave decu da bi im donosili casu vode kad staruknu a ta deca se isele iz grada.
Tako gledano, meni to zvuci kao propala investicija.
Ovako si barem mogao da yebavas usput.
Meni to zvuči kao nevaspitano dete. Manjak discipline i učenja dovodi baš do toga. Nikakvim vrednostima nisu naučeni i roditelji ubiraju plodove takvog drveta.

Ako postoje ozb veze, znaci da postoje i neozbiljne.
Kakve su neozbiljne? Koje su to cari neozbiljnih?
I zasto bi neko ulazio u neozbiljnu a zasto u ozbiljnu i gde je bolji seks?
По мени је неозбиљно оно што пукне, што дуже траје то је обично озбиљније. Ал није само квантитет

svaka veza je dobra ako svi akteri uzivaju. Veza ne znaci obavezu vec provod, zabava, ispunjenje slobodnog vremena, zadovoljstvo u druzenju, seksu, zajednickim trenutcima...........
A kada dodjemo u situaciju da nam nesto u toj vezi ne odgovara, A NE MOZEMO BEZ TE VEZE, znaci da nam je ta veza veoma vazna, bez obzira na svoje nedostatke, i da moze prerasti u trajnu, "ozbiljnu", vezu.
A sta ako na pr ne planiras porodicu. Ili ne planiras za dugo vremena i sad s njom si i njoj lepo s tobom. I sad, ima li opcija da na pr ti njoj lepo kazes: Slusaj, ako cemo vako, ja ne ciljam ka tome, vidim da ti nemas nista ozb na pomolu, sta kazes da mi uzivamo - ne mesec dana, ne 3x meseca, vec nam lepo dok neko ne naidje na nesto sto nagovestava ozb vezu?

tačno. Znači nije do forme, već do ljudi.

Музика се записује нотама тако да мора постојати и форма и суштина. Мени је озбиљно кад се жели заједнички живот, под истим кровом. Са или без деце, невезано тај сегмент. Подразумева се да онда двоје заиста буду на нивоу тога, не да праве глупости једно другом.

Meni to zvuči kao nevaspitano dete. Manjak discipline i učenja dovodi baš do toga. Nikakvim vrednostima nisu naučeni i roditelji ubiraju plodove takvog drveta.
P dobro, ali s druge strane da to nije mozda i roditeljska sebicnost i nerazumevanja danasnjice.
To mogu da razumem da je bilo u proslosti, pa otac roditelji ostave detetu, kucu, okucnicu, drugu kucu, imanje, obradivu povrsinu, biznis, kuca velika da ima za 2 3 porodice, pa onda zive tako u zajednici.
A ovamo - eve stan od 75 kvadrata- sta ti fali? Mi malo tu u dnevnoj, malo u spavacoj, ti s zenom i decom u drugoj sobi ili potkrovlju i super vam. I aj dodaj tu casu vode.
Dakle, sta ostavljas ti toj deci da bi te snaha opsuzivala posle?

A sta ako na pr ne planiras porodicu. Ili ne planiras za dugo vremena i sad s njom si i njoj lepo s tobom. I sad, ima li opcija da na pr ti njoj lepo kazes: Slusaj, ako cemo vako, ja ne ciljam ka tome, vidim da ti nemas nista ozb na pomolu, sta kazes da mi uzivamo - ne mesec dana, ne 3x meseca, vec nam lepo dok neko ne naidje na nesto sto nagovestava ozb vezu?

A tebi uživanje nije ozbiljna stvar?

Vidiš, pitanje je kako kome deluje taj pojam.

Meni reč neozbiljno deluje kao detinjasto

Uzivanje kapiram kao nesto sto radim van obaveza i pitanja egzistencijalne sigurnosti.
Ne volim i to bas da mesam. Onog momenta kad to pomesas to postane ozbiljno.
E sad sta je detinjasto. Ako mislis da te zovnem na partiju fuce, ne, ali ako cemo da se zezamo, smejemo, uzivamo, slusamo mjuz, seksamo, smisljamo kako ludo cemo da se seksamo, izgubimo se negde na nekoliko dana i td...onda da.

Uzivanje kapiram kao nesto sto radim van obaveza i pitanja egzistencijalne sigurnosti.
Možda je problem što ovako gledaš?
Ne volim i to bas da mesam. Onog momenta kad to pomesas to postane ozbiljno.
E sad sta je detinjasto. Ako mislis da te zovnem na partiju fuce, ne, ali ako cemo da se zezamo, smejemo, uzivamo, slusamo mjuz, seksamo, smisljamo kako ludo cemo da se seksamo, izgubimo se negde na nekoliko dana i td...onda da.

Back