Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..to su klinci bez buducnosti, produkt nase genijalne politicke elite koja brine za ovaj narod..daj tim klincima buducnost i neces ih videti u ovakvim situacijama..ne mogu da ih osudjujem, oni su proizvod ovog rezima..i proslih rezima, naravno..jednostavno , oni nemaju nikakvih sansi u ovakvom sistemu..drustvo je krivo , oni su isto zrtve sistema kao i svi mi ostali...samlo sto oni nemaju sta da izgube..



...ко да сам ја писао. :ok:
 
10 000 spram preko 6 000 000 ljudi...dakle opet nije vecina...nije cak ni potrebna vecina od 100 000...koliko je bilo 5. oktobra - 1 000 000 bese ili nesto tako?

Hajdemo sada dva i dva...ako imamo licna prava koja ne zavise od manjine i vecine u demokratiji ti zelis nekome da oduzmes licna prava jer se ta licna prava eto ne svidjaju divljacima pa su resili da ih ukinu.

Sve dok ne izadje makar 100 000 ljudi koji ce potpisati peticiju koja bi eventualno prosla kroz skupstinu niko ne sme da ih pipne. Bolje bi nam bilo da se naviknemo da postujemo licna prava svih ljudi jer je ovo tiranija jos manje manjine od gay populacije, ovo je tiranija sacice momaka ispred par organizacija a oni su opasniji po drustvo jer su odlucili da zavode red kako im se svidja i prete nasiljem kad god im nesto nije po jusu...

Baš će se milion ljudi iscimati da dodju i protestuju protiv fegetbala...aj ti lijepo na pdf moda ili pdf žene
 
beograd_pride.jpg
jesu svršili???
 
e stvarno, a koliko je pedera paradiralo? mislim, ako se tu ne broje Čiplić, Čeda i ostali strejtovi što su bili s njima iz fazona ...
na b92 kažu oko 1000, mada po ono malo snimaka sa same parade, reklo bi se da je cifra bar upola manja ...

Ma šaka jada,dvesta ljudi,plus još par evropskih zvaničnika i zbog toga je bilo potrebno angažovati čitav buljuk pubova.
 
e stvarno, a koliko je pedera paradiralo? mislim, ako se tu ne broje Čiplić, Čeda i ostali strejtovi što su bili s njima iz fazona ...
na b92 kažu oko 1000, mada po ono malo snimaka sa same parade, reklo bi se da je cifra bar upola manja ...

Добар део параде су чинили полицајци у цивилу и људи нормалне сексуалне оријентације који подржавају хомиће.

Није их било 1000, а сумњам да их је било и 500.
 
10 000 spram preko 6 000 000 ljudi...dakle opet nije vecina...nije cak ni potrebna vecina od 100 000...koliko je bilo 5. oktobra - 1 000 000 bese ili nesto tako?

Hajdemo sada dva i dva...ako imamo licna prava koja ne zavise od manjine i vecine u demokratiji ti zelis nekome da oduzmes licna prava jer se ta licna prava eto ne svidjaju divljacima pa su resili da ih ukinu.

Sve dok ne izadje makar 100 000 ljudi koji ce potpisati peticiju koja bi eventualno prosla kroz skupstinu niko ne sme da ih pipne. Bolje bi nam bilo da se naviknemo da postujemo licna prava svih ljudi jer je ovo tiranija jos manje manjine od gay populacije, ovo je tiranija sacice momaka ispred par organizacija a oni su opasniji po drustvo jer su odlucili da zavode red kako im se svidja i prete nasiljem kad god im nesto nije po jusu...

ОДЛИЧНО! Само тако настави... што више жути овако серендају ОТПОР ЋЕ БИТИ СВЕ ВЕЋИ........
 
..to su klinci bez buducnosti, produkt nase genijalne politicke elite koja brine za ovaj narod..daj tim klincima buducnost i neces ih videti u ovakvim situacijama..ne mogu da ih osudjujem, oni su proizvod ovog rezima..i proslih rezima, naravno..jednostavno , oni nemaju nikakvih sansi u ovakvom sistemu..drustvo je krivo , oni su isto zrtve sistema kao i svi mi ostali...samlo sto oni nemaju sta da izgube..

tacno tako...
 
Добар део параде су чинили полицајци у цивилу и људи нормалне сексуалне оријентације који подржавају хомиће.

Није их било 1000, а сумњам да их је било и 500.

Када се одузму бројне новинарске екипе, разни званичници ЕУ и представници наших власти са својим обезбеђењима - НИЈЕ ИХ БИЛО ВИШЕ ОД 200 КОМАДА ПЕДЕРА...... свако ко покушава да потури другу причу лаже као пас.
 
A parada kad je vecina protiv nije tiranija sacice ???

Nije jer je u skladu sa ustavom i zakonima.

Ukoliko se koristis licnim pravima kao sto su se koristili juce ovi u Porodicnoj setnji ta ista prava imaju SVE ostale grupe gradjana bez izuzetka

Ukoliko ukines gay mirno okupljanje iz razloga pretnji nasiljem to znaci da drzava ne stiti sve gradjane na isti nacin sto dalje znaci da je masa agresivaca jaca od drzave. Danas se pokazalo da nisu...mada im te organizacije treba zaliti betonom i staviti kljuc...to je jedna te ista masa momaka koji prave probleme na utakmicama, mitinzima, paradama, ovde se uopste i ne radi o gay populaciji niti paradi da s ene lazemo...tacno se zna ko su oni i njima treba stati na put jer se ne libe da upotrebe nasilje kada im se prohte
 
..to su klinci bez buducnosti, produkt nase genijalne politicke elite koja brine za ovaj narod..daj tim klincima buducnost i neces ih videti u ovakvim situacijama..ne mogu da ih osudjujem, oni su proizvod ovog rezima..i proslih rezima, naravno..jednostavno , oni nemaju nikakvih sansi u ovakvom sistemu..drustvo je krivo , oni su isto zrtve sistema kao i svi mi ostali...samlo sto oni nemaju sta da izgube..


tu se slazemo :ok:... Ali ovako ce biti samo jos gore ako im istim nesrecnim klincima dozvolimo da imaju primat.. Jednostavno oni sebe isticu kao mnogo superiornije, gradjane prvog dela.. Iako je skroz tacno v osto sto si napisao..
 
..to su klinci bez buducnosti, produkt nase genijalne politicke elite koja brine za ovaj narod..daj tim klincima buducnost i neces ih videti u ovakvim situacijama..ne mogu da ih osudjujem, oni su proizvod ovog rezima..i proslih rezima, naravno..jednostavno , oni nemaju nikakvih sansi u ovakvom sistemu..drustvo je krivo , oni su isto zrtve sistema kao i svi mi ostali...samlo sto oni nemaju sta da izgube..

da. :ok: zato su i bili danas tamo gde su bili.
 
..to su klinci bez buducnosti, produkt nase genijalne politicke elite koja brine za ovaj narod..daj tim klincima buducnost i neces ih videti u ovakvim situacijama..ne mogu da ih osudjujem, oni su proizvod ovog rezima..i proslih rezima, naravno..jednostavno , oni nemaju nikakvih sansi u ovakvom sistemu..drustvo je krivo , oni su isto zrtve sistema kao i svi mi ostali...samlo sto oni nemaju sta da izgube..
na ovo nisam mogla da ne odreagujem..... klinci kao produkt sadasnjice
a sto su onda ostali klinci koji redovno idu u skolu i na predavanja? koji idu na fakultet i trude se da postignu i naprave nesto od sebe u zivotu? koji se ne smucaju po ulicama trazeci izgovore da prave stetu?
ko je njih proizveo, vanzemaljci? oni nisu iz srbije? oni nisu zivjeli ovdje kao i vandali?
 
evo rece Djilas sad na tv-u "parava ovih ljudi sto su danas paradirali nece biti veca nego danas" :ok:

jeste rekao. sve je rekao covek, da se znalo da ce biti tako.
a jeste videli onu vodietljku na studiu b kako izvrce reci kako joj odgovara?
mene je to tako iznerviralo, ne znam da li ste pratili, kakva crna objektivnost, kakvo novinarstvo.
elokventna dama, zaista. jedan od komntara joj je bio da je i ona ZABAGOVALA
posle sam videla na faxu kako su taj snimak isekli proizvoljno
gde mi zivimo, strahote
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top