NEMAČKI MEDIJI: Na Balkanu se stvara nova Jugoslavija!

Може Република Српска, може и Црна Гора ако хоће, а ако Македонци демократски на референдуму одлуче, могу и они бити део СРБИЈЕ.

Уколико ми се буде променио назив државе, одох у шуму у четнике да започнем герилску борбу.

Три пута погинуло Бог-зна-колико Срба у растакању и поновном стварању те ваше шугаве Југославије, и ви бисте још једном. Стока идиотска!
 
Једино ако престоница буде Софија:D

73c46a6c1d574cca19b2e3f46b8f09f7.jpg

Не би било фер друже, јер ви сви имате мање-више рајске обале, а Србија од оног што други немају има само тај Београд, па је ред да Београд буде престоница.
 
Може Република Српска, може и Црна Гора ако хоће, а ако Македонци демократски на референдуму одлуче, могу и они бити део СРБИЈЕ.

Уколико ми се буде променио назив државе, одох у шуму у четнике да започнем герилску борбу.

Три пута погинуло Бог-зна-колико Срба у растакању и поновном стварању те ваше шугаве Југославије, и ви бисте још једном. Стока идиотска!

:ok:........ ипак је ту у питању неки ОЗБИЉАН ПРОБЛЕМ ... нешто што нормалан човек не може да схвати и разуме.....

- - - - - - - - - -

kakva samo republika srpska..ocemo sve al ovaj put na finjaka..:D

А зато значи егоманијак на власти ТРЧИ ДА СЕ ШТО ПРЕ БРЖЕ-БОЉЕ УСЕЛИ У БРОЗОВ КАБИНЕТ НА
НОВОМ БЕОГРАДУ..........:lol::lol::lol:

 
Poslednja izmena:
Не би било фер друже, јер ви сви имате мање-више рајске обале, а Србија од оног што други немају има само тај Београд, па је ред да Београд буде престоница.

Mislim da su ovi iz Banjaluke svesni neminovnostii da Beograd ne Banjaluka bude glavni grad ztajedničke države.Neće oni praviti nikakve probleme oko toga.a
 
Не обавезно.
Ако се направи фер договор (чуј, фер договор са Хрватима?:lol:)- онда, можда...:roll:

Ја вала не желим да живим ни у каквој другој држави осим у Србији.

Као што већ рекох, три пута смо крварили за ту Југославију, и опет све изгубили.

Само уједињена Србија, и ништа друго! Боли ме патка за Хрвате, Муслимане и Словенце.
 
Не би било фер друже, јер ви сви имате мање-више рајске обале, а Србија од оног што други немају има само тај Београд, па је ред да Београд буде престоница.

Не може град ко нема метро да буде престоница на једна велика и јака држава.Софија има метро, Београд нема;)
 
Ја вала не желим да живим ни у каквој другој држави осим у Србији.

Као што већ рекох, три пута смо крварили за ту Југославију, и опет све изгубили.

Само уједињена Србија, и ништа друго! Боли ме патка за Хрвате, Муслимане и Словенце.
Није желео ни Мишић, ни Путник, ни Пашић, па су постали "Југословени", јер су имали Александеа "Ујединитеља" за краља...
Шта мислиш- колико ће Вучић "ујединитељ" да узме у обзир тебе, мене...?:lol:
 
Није желео ни Мишић, ни Путник, ни Пашић, па су постали "Југословени", јер су имали Александеа "Ујединитеља" за краља...
Шта мислиш- колико ће Вучић "ујединитељ" да узме у обзир тебе, мене...?:lol:

Ја већ рекох, одлазим у шуму, а легитимна мета ми постају сви службеници који раде за нелегалну владу.
 
Ako je to bilo gotovo... a sta je nastavljeno?

Ono sto ja vidim nije za pohvalu.

ЗОКИ ЈЕ ПОЧЕО ( НАЧЕО )...и врло брзо...ОТПОЧЕО...:pop:

- - - - - - - - - -

А... твој ...БОТА ФЛЕКАВИ ЈЕ КОНКРЕТИЗОВАО РАСТУРАЊЕ И ПЉАЧКУ СРБИЈЕ

- Споразум СОФА1, Партнерство за срање, Споразум С&П са ЕУ, Двадесетковање Војске Србије ...US Steal - ПРЕТАПАЊЕ ТЕНКОВА и ОДНОШЕЊЕ НАЈКВАЛИТЕТНИЈЕГ ЧЕЛИКА за 1$...и шта је ЈОШ ПОТПИСАО - можда само бог зна...:confused:

- - - - - - - - - -

АЛЕКСАНДАР *******и...ЈЕ ФИНАЛИЗОВАО ПЉАЧКУ И РАСТУРАЊЕ СРБИЈЕ ..И...НАРОДА СРБИЈЕ

- Бриселски Споразум, ММФ & А.V. ПЉАЧКА ЗАПОСЛЕНИХ, ПЕНЗИОНЕРА, ТРУДНИЦА И ДЕЦЕ СРБИЈЕ, Споразум СОФА2 - ЗАКОН О НАТО, ПЉАЧКА БОРСКИХ НАЛАЗИШТА ЗЛАТА - ЧМАРИМА 95%, Београд / H2O - ЧМАРИ ( УАЕ ), ЛЕГАЛИЗОВАЊЕ СПД КОСОВА: Граница, Позивни број, Судство, Полиција, ПРЕПУШТАЊЕ СРПСКОГ НАРОДА - НА - МИЛОСТ И НЕМИЛОСТ АЛБАНАЦА, ПРЕПУШТАЊЕ ПРИРОДНИХ И ПРИВРЕДНИХ РЕСУРСА СРБИЈЕ, NEW - Интегрисана Војска КОСОВА са СНС Србима....има ЈОШ ( стао ми мозак :( )

Оно што сам ја видео када си ти навијао за Бориса Тадића - БОТУ...већ тада ...НИЈЕ БИЛО ЗА НИКАКВУ ПОХВАЛУ...:nono3:
И ..ТАДА..си паметовао, а и ..САДА...паметујеш...:think:
Знам да си " интелигентан ", али да ли си опаметио - не знам...:aha2:
 

Back
Top