NEMAČKI MEDIJI: Na Balkanu se stvara nova Jugoslavija!

Mito ne seri... Kako to od vekovima poštenog naroda nastade hibrid za par decenija?
Pa se sad pozivate na hibrid a na ono vekovno poštenje ništa?

LEPO PRIZNAJ DA SU NAM TURCI ČUVALI GRANICE
Od kako smo ostali sami ... čekaj ne treba pasoš za Vojvodinu još uvek može na autobusku kartu?

И то ми кажеш ТИ - који овде дотрчиш само да истовариш
своју масну комуњарску гузицу...........
 
1937 Hitler poklanja jedan Mercedes Benz jednom Srbinu...

- - - - - - - - - -

Moj pradeda, visok vojni čin, je dobio zemlju LIČNO OD KRALJA
Niko u mojoj familiji nije preprodavao kineske cevke po tri do pet puta skupljoj ceni

1. Зар ниси ти раније писао да ти је тата био црвендаћ ???
2. :dontunderstand: какве "кинеске цевке"??? О коме је реч???
 
Ја се слажем да се ујединимо у исту државу са БиХ, Албанимом, Црном Гором и Македонијом
Али под условом да се изврши још једна, и то великих размера, истрага попутица како би се непожељни елемнти (потурице и Шиптари) одстранили из ткива те државе
 
1. Зар ниси ти раније писао да ти је тата био црвендаћ ???
2. :dontunderstand: какве "кинеске цевке"??? О коме је реч???

То нема никакве претеране везе и мој прадеда је био солунац и четнички мајор код Косте Пећанца за време другог светског рата. Комунисти му одузели хектар у македонији што је добио за учествовање у првом светском рату али су мени и деда и отац били чланови партије јер су видели да је уређење такво да се поштује народна изрека ,,Не пишај уз ветар"
Вероватно је слично и са расејаним
 
Причу о "РЕГИОНАЛНОМ ТРЖИШТУ" први је у јавности започео егоманијак АВ - то сви добро треба да запамтимо...... е сад да ли је то учинио по налогу Ангеле или неког другог, то још не знамо........:neutral:

Ево И ПОТВРДЕ ДА СЕ ТА ИДЕЈА О НОВОЈ ШУГОСЛАВИЈИ УВЕЛИКО СПРОВОДИ - НА РТС2 У НЕКАКВОЈ ЕМИСИЈИ КОЈА ЈЕ У ТОКУ И ЗОВЕ СЕ "ОКРУЖЕЊЕ!" - СЕДЕ И БАЛАВЕ: ИВИЦА ДАЧИЋ, ЕДИ РАМА И ЗАЕВ ------- И ГОРАН СВИЛАНОВИЋ........ одвратно..... немам речи !!!

А ево и одакле та емисија :dash::dash::dash:

ljubi%C4%8Dasti%20Logo%20OKRU%C5%BDENJE%20na%20belom.jpg
http://www.okruzenje.net/



je prvi regionalni informativni televizijski serijal koji se emituje na deset televizijskih stanica u Albaniji, Bivšoj Jugoslovenskoj Republici Makedoniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Hrvatskoj, Kosovu, Sloveniji i Srbiji. Okruženje je zajednička inicijatva Centra za demokratiju i pomirenje u jugoistočnoj Evropi (CDRSEE) i Evropskog fonda za Balkan (EFB), i nedavni dobitnik nagrade za medijsku inicijativu godine od strane žirija "European Citizenship Awards”. Serijal okuplja uticajne goste iz svih sfera života iz zemalja zapadnog Balkana koji diskutuju o pitanjima koja duboko utiču na svakodnevni život u regionu.

sajt.jpg


Novosti
Balkanski lideri u specijalnoj emisiji Okruženja u Trstu


  • 12, Jul 2017
Premijeri Albanije Edi Rama, Makedonije Zoran Zaev, potpredsjednik Vlade Srbije Ivica Dačić i generalni sekretar Savjeta za regionalnu saradnju Goran Svilanović, gostujući u specijalnoj emisiji Okruženja, razgovarali su o regionalnoj političkoj saradnji, šansama da region Zapadnog Balkana postane jedinstveno tržište; šta se sve zajednički može učiniti u oblasti infrastrukturnog i ekonomskog razvoja.
Emisija koja je snimana na margini Samita lidera Zapadnog Balkana izazvala je veliku pažnju medija, desetak novinskih agencija prisustvovalo je snimanju, a najvažniji akcenti iz emisije objavljeni su u skoro svim regionalnim medijima.
Od subote, 15. jula počinje emitovanje specijanog izdanja Okruženja na deset televizija regiona. Termini emitovanja biće objavljeni uskoro.
 
Poslednja izmena:
Svako negativan da se prvo izjasni na referendumu I DA DOBIJE BESPLATAN PASOŠ ZA U KURATZ DA IDE SLOBODNO
znači ono - evo pasoš, evo keš za imovinu a sad u pizdu lepu materinu idi gde hoćeš

a mi ostali da živimo ko ljudi... :heart:

Vidiš kako si netolerantan i licemeran.Ti bi da izbacuješ iz te tvoje imaginarne države one koji nisu za nju,a sad dok nevoljno živiš u našoj imaginarnoj državi,nisi za "a sad lepo u pizdu materinu" opciju.
Evo ja se zalažem da sad počnemo da delimo jugoslovenske pasoše jugoslovenima,pa nek se teraju u tu svoju državu,gde god da se nalazi.
 
Evo ja se zalažem da sad počnemo da delimo jugoslovenske pasoše jugoslovenima,pa nek se teraju u tu svoju državu,gde god da se nalazi.

Napravio neki Blaško Gabrić u Subotici nekoliko stotina kvadrata Jugoslavije, nego malo ono da primi sve jugonostalgičare. Mada, kad bolje razmislim koliko ih ima, opušteno mogu da stanu tamo i to bez da se guraju :D
 
Napravio neki Blaško Gabrić u Subotici nekoliko stotina kvadrata Jugoslavije, nego malo ono da primi sve jugonostalgičare. Mada, kad bolje razmislim koliko ih ima, opušteno mogu da stanu tamo i to bez da se guraju :D

Пола земљишта на ком му је та Југославија положио као жирант неком пријатељу кад је узимао кредит у банци. Пријатељ није желео да враћа рате за кредит, и банка одузела том Блашку пола његове Југославије.

ЛОЛ, сjeбo га капитализам. :hahaha:
 
Пола земљишта на ком му је та Југославија положио као жирант неком пријатељу кад је узимао кредит у банци. Пријатељ није желео да враћа рате за кредит, и банка одузела том Блашку пола његове Југославије.

ЛОЛ, сjeбo га капитализам. :hahaha:

:hahaha::worth:

Nego, čitajući ovu temu, stičem utisak da bi ta nova Jugoslavija bila još grđa nego prethodna. Pošto bi nam drugari ovoga puta namakli i Bugare i Šiptare. Pa imate li vi dušu? :D
 
Poslednja izmena:
Žao mi je, ali ću sad mnoge da osvestim :

Hrvati, Slovenci, Crnogorci, Šiptari, Makedonci i ostali
nas Srbe
doživljavaju kao mi Turke !

I Turci,( baš kao i mi o Jugi ) maštaju o ponovnom velikom turskom carstvu.
Oni ne znaju šta smo mi učili u školi - da su nam oni radili.

Zato se jadni beskonačno pitaju :
- A zašto niko neće sa nama ?

Srbi imaju jedan veliki problem stalno traze nekog da ih voli dok sami sebi najvise prave stetu.
 
To je tako kad ljudi ne veruju u Boga, potreban im je idol, vodja, da popuni tu prazninu u dusi.
Vec imaju Vucica, jos samo nesto kao Jugoslavija fali...:roll:

Samo pogledaj ove nakaze i shvatices uzas danasnje srpske moralne i ostale dekadencije.
Naravno zapad ce da pohvali EU talibane i Vuciceve botove za napredak u prihvatanju demokratskih vrednosti.
Nije vazno sto nemas mozga i odgovornost vazno je da imas nekoga da ti obezbedi dovoljno sendvica i obecanu socijalnu pomoc iz EU.
 
Ја се слажем да се ујединимо у исту државу са БиХ, Албанимом, Црном Гором и Македонијом
Али под условом да се изврши још једна, и то великих размера, истрага попутица како би се непожељни елемнти (потурице и Шиптари) одстранили из ткива те државе

Samo ne Crna Gora, molim te !
 

Back
Top