NEMA ZIME ZA MLADE SLUŽBENIKE VLADE: Bahate se na Tajlandu, cena prava sitnica

Da,a dveri su stvorili SNS,tako da nemas prava ti nekom nesto da kazes.I bilo bi dobro da neko otvori temu ko finansira te tvoje vajne patriote,verovatno Dinkic.:lol:

Ti odredjujes ko ovde sme da kaze nesto ili sta si htela reci?
Ja nisam Dveri i ti to znas ali ti vesta zamena teza sluzi da sakrijes botovki zadatak ne shvatajuci da se na taj nacin demaskiras.
Sto se tice Dveri, otvori temu ko ih finansira, prilozi dokaze i pljuckaj po njima na toj temi do mile volje. Ovde je rec o bahatoj visoko rangiranoj sluzbenici iz SNS ekipe na drzavnim jaslama koja i tebi i meni kaze kako smo nesposobni "kmetovi" jer piskaramo po forumu dok se ona provodi na Tajlandu. Jer, kaze ona, ziveo Vucic koji je omogucio da oni, liberalni i sposobni uzivaju.
Ako si bot, onda i tebi daju mrvicu ali ako nisi a ovoliko ih branis, tek si onda za njih nesposobni kmet vredan najveceg njihovog prezira. Ti sad vidi gde si.
Ja jedsam "kmet" ali sam makar dostojanstven i ne uvlacim im se.
 
Ti odredjujes ko ovde sme da kaze nesto ili sta si htela reci?
Ja nisam Dveri i ti to znas ali ti vesta zamena teza sluzi da sakrijes botovki zadatak ne shvatajuci da se na taj nacin demaskiras.
Sto se tice Dveri, otvori temu ko ih finansira, prilozi dokaze i pljuckaj po njima na toj temi do mile volje. Ovde je rec o bahatoj visoko rangiranoj sluzbenici iz SNS ekipe na drzavnim jaslama koja i tebi i meni kaze kako smo nesposobni "kmetovi" jer piskaramo po forumu dok se ona provodi na Tajlandu. Jer, kaze ona, ziveo Vucic koji je omogucio da oni, liberalni i sposobni uzivaju.
Ako si bot, onda i tebi daju mrvicu ali ako nisi a ovoliko ih branis, tek si onda za njih nesposobni kmet vredan najveceg njihovog prezira. Ti sad vidi gde si.
Ja jedsam "kmet" ali sam makar dostojanstven i ne uvlacim im se.

Kakav botovski zadatak jesi ti normalan?Koliko se secam lepo si rekao da si za Dveri,i nemoj tu sada da se izvlacis,a drugo nikada vise necu podrzati ni jednu stranku,ranije jesam i to srs,ali vise ne,meni je jasno kako to ide,a jos gore da podrzavam ovu vlast,i to nije pravdanje nego cisto da utuvis jednom u tu svoju glavu,da mene politicari ne interesuju,jer su sve ista govna.Jel si sad razumeo?
 
lepo sam ti rekao da lazes, a ti ponovis

to je vasa verodostojnost, izmislis pa se onda pozivas sam na sebe!?

tako se radio u najboljim danima ds rezima na forumu, misli sam da je ds vreme crklo zauvek

Vidi ovako, ako uopšte imaš čime da gledaš i shvatiš to što gledaš. Kada kažem da neko tvrdi da je neko drugi ološ, tu ne postoji izmišljanje, jer je činjenica da postoje oni koji tvrde da je tvoja koleginica ološ. Da li je ona zaista ološ, to je već u domenu verovanja. Ti ne veruješ da ona jeste ološ, ali nemaš baš nikakav dokaz za tu tvrdnju, a ja verujem da je ona ološ jer imam ovaj tekst za koji verujem da ga je ona napisala. Što i ona sama nije našla za shodno da demantuje, a već je prošlo dosta vremena, kao i to što ste svi redom iz SNS skočili da je branite, iako nemate nikakav dokaz da taj tekst nije njen. Dakle, i ti i ja verujemo u svoje verzije, i ne vidim uopšte zbog čega bih ja trebao da menjam svoje mišljenje, posebno jer sam upoznao prilično sličnih ljudi (životinja je prikladnije reći, ali neka bude ljudi) iz SNS kao tvoja koleginica, i svi su na sličnom nivou mentalne razvijenosti, jedino se razlikuje dubina dna. Ne vidite dalje od nosa, ali ste zato sigurni da istorija počinje i završava se sa vama, a svaku kritiku doživljavate kao napad na državu, dok svakog kritičara proglašavate žutim, tajkunom, mafijašem, ili nekom nacionalnom manjinom, to je otprilike vaš repertoar, koji opet pokazuje koliko ste ograničeni.

Da rezimiram, naravno ako znaš šta ta reč znači. Niste pružili nijedan dokaz da je ovaj tekst napisao neko drugi, ali zato očekujete da se poveruje u vaše tvrdnje (koje, da ponovim, čak ni ova idiotkinja o kojoj je reč nije iznela) kako je to lažni nalog na Tviteru. Naravno, u dokaze se ne računa kad se svi sjatite kao skakavci i pišete komentare u stilu "ali svaka čast Vučiću".
 
Kakav botovski zadatak jesi ti normalan?Koliko se secam lepo si rekao da si za Dveri,i nemoj tu sada da se izvlacis,a drugo nikada vise necu podrzati ni jednu stranku,ranije jesam i to srs,ali vise ne,meni je jasno kako to ide,a jos gore da podrzavam ovu vlast,i to nije pravdanje nego cisto da utuvis jednom u tu svoju glavu,da mene politicari ne interesuju,jer su sve ista govna.Jel si sad razumeo?

Ja jesam za PROGRAM Dveri, ako mozes to ikako razlikovati. Ja se ne vezem za ljude (tu se slazemo) nego za ideje koje se uklapaju sa mojim vidjenjem. Za sada su to ideje Dveri u najvecoj meri ali to ne znaci da ne podrzavam i sve druge kojima su takve ideje bliske. Eto, Dveri i DSS supronasli 10 bitnih tacaka zajednickog nastupa i ja to podrzavam jer se slazem sa svih 10. SRS ima makar 8 slicnih opredelenja i ja to podrzavam.
Razlika izmadju tebe i mene je sto ja ne napadam nemocne (one koji nisu na vlasti i ne uticu na moj zivot) vec iskljucivo ove (ranije zute) koji nas pod izgovorom puta u EU nemilosrdno pljackaju i jos nam se rugaju, kao sto je ova iz naslova teme.
Ja ne videh da tebi ista smeta na ovoj temi osim Dveri i Sande. Zato sam i napisao ono sto ti negiras. Sta sam drugo mogao da zakljucim posto su se tvoji stavovi poklapali sa onim sto sam izvukao u mom prvom postu na ovoj temi kao pisanja SNS-ovaca.
 
Poslednja izmena:
Da,a dveri su stvorili SNS,tako da nemas prava ti nekom nesto da kazes.I bilo bi dobro da neko otvori temu ko finansira te tvoje vajne patriote,verovatno Dinkic.:lol:

To uopste nije ovde tema, mi ovde zelimo da saznamo da li je fake izjava ove protuve ili nije, a izgleda da je autenticna.
Ipak je proslo nekoliko dana, a nema demantija.

Komentar iz jednog drugog izvora na temu da li je moguce da je Tasovac ( koji je ipak kultivisan covek, pismen ) mogao da uzme
takvog idiota za seficu kabineta. Izgleda da je morao.

ali je jako cudno sto pise da radi vec 20 godina, od 1995, da je pocela u vladi srbije kao PC operater, verovatno posle ili uz posao zavrsila fax, ako je svo to uospte tacno, jer meni kao prvo ne izgleda kao neko ko ima 40 godina. a posle je kao radila u ministarstvu finansija, pa u bankama, u osiguravajucim kucama pa u na kraju u min kulture. zbilja neverovatan CV! ponajvise lici na nekog ko ima debelu zaledjinu u sps-u i ne bi me cudilo da je bila deo dila koji su spsovci napravili sa tasovcem u vezi njegovog postavljenja.
 
To uopste nije ovde tema, mi ovde zelimo da saznamo da li je fake izjava ove protuve ili nije, a izgleda da je autenticna.
Ipak je proslo nekoliko dana, a nema demantija.

Komentar iz jednog drugog izvora na temu da li je moguce da je Tasovac ( koji je ipak kultivisan covek, pismen ) mogao da uzme
takvog idiota za seficu kabineta. Izgleda da je morao.

ali je jako cudno sto pise da radi vec 20 godina, od 1995, da je pocela u vladi srbije kao PC operater, verovatno posle ili uz posao zavrsila fax, ako je svo to uospte tacno, jer meni kao prvo ne izgleda kao neko ko ima 40 godina. a posle je kao radila u ministarstvu finansija, pa u bankama, u osiguravajucim kucama pa u na kraju u min kulture. zbilja neverovatan CV! ponajvise lici na nekog ko ima debelu zaledjinu u sps-u i ne bi me cudilo da je bila deo dila koji su spsovci napravili sa tasovcem u vezi njegovog postavljenja.
Previse imaginarnih podataka od cega Srbija nema nikakve koristi, nijednom se nije dokazala u inostranstvu ili u realnom zivotu u Srbiji
 
Скандалозна СНС шефица кабинета у Министарству културе
феб 19, 2015




Ево како се обратила Јелена Маринковић СНС шефица кабинета у Министарству „културе“ са Тајланда:


Јелена Маринковић:



„Ово је већ лично.Како се усуђујете ви кметови да нас происпитујете док уживамо?! Шта вас брига да ли је из буџета или не, ви ионако немате динара да дате за државну касу, зато што сте бедни. Ви сте закржљали и несналажљиви и вашу љубомору и комплексе лечите преко ових патриЈотских сајтова. ХАХА јадници. Ако то хоћете да чујете ево вам. Боли нас уво за вашу гладну децу и за вашу правду! Јел се патриотизам једе,да ли можда плаћа рачуне.НЕ? Е па онда што се јављате. Ако нам можете нешто, ви то урадите. Ајд да вас видимо. Брига мачке,шта мишеви о њима причају. Ово је ново доба, либерално доба где опстају само најсналажљивији.Ми смо то и СНС странка нам је омогућила да покажемо шта умемо. Живео Вучић! Доле са великосрпским национализмом и фашизмом! “



Ако је дотична СНС шефица кабинета у министарству културе,како ли тек звучи некултура?
Шта ли на то каже њен шеф?Докле ће српски народ испаштати због оваквих?Изгледа све до тренутка када не будете давали ваш глас овима и оваквима.СНС је странка разноразних профила од иностраних луфтигуза,експерата који су завршили каријере на ђубришту па дошли у Србију,а од младих кадрова и посланика ту су модели,политичари у покушају и разни авантуристи.


Други пут размислите добро пре него што гласате за СНС,ипак је образ и карактер вреднији од пар месних доручака!

NEMA ZIME ZA MLADE SLUŽBENIKE VLADE: Bahate se na Tajlandu, cena prava sitnica
www.kurir.rs




*****************************************************

NEMA ZIME ZA MLADE SLUŽBENIKE VLADE: Bahate se na Tajlandu, cena prava sitnica
Politika 18:20, 17.02.2015. Autor: Blic,Foto: Facebook

Mladi službenici Vlade Srbije i Ministarstva kulture i informisanja usred februara otputovali su na luksuzni godišnji odmor u Tajland koji košta najmanje 2.000 evra po osobi. Za ovo putovanje brzo se pročulo budući da su se mladi državni činovnici na sva zvona hvalili o “raju u koji idu”.
Jelena Marinković, šefica kabineta ministra kulture i informisanja Ivana Tasovca, prednjačila je u hvalisanju na “Fejsbuku”.

Po statusima koje je objavljivala, reklo bi se da je brojala dane do polaska na put, a neposredno pre poletanja okačila je i sliku sa aerodroma uz krajnje neprikladan komentar - “Odoše cigani”.

Među ostalim putnicima bili su i visoko pozicionirani vladini službenici - Vladimir Grković, pravni savetnik generalnog sekretara u Vladi Srbije Novaka Nedića, Danijel Nikolić, šef kabineta generalnog sekretara u Vladi Srbije Novaka Nedića i Jelena Stevanović, zadužena za odnose sa medijima u Vladi Srbije.

Prizori s fotografija ostavili bi bez daha svakog ljubitelja egzotičnih putovanja: Tirkizno more, peščane plaže, istorijske građevine... Gledajući te fotografije, glavno pitanje se samo nameće: Kako su oni sa svojim platama mogli da finansiraju ovako luksuzan odmor?
Voli putovanja: Jelena Stevanović, zadužena za odnose sa medijima

Sve to dešava se u vreme kada Vlada za koju rade sprovodi rigorozne mere štednje nakon kojih su smanjene penzije i plate hiljadama lekara, nastavnika i službenika.


Evo računice. Cena noćenja, bez obroka, u ovom hotelu kreće se od 60 do 170 evra po osobi. To znači da su mladi službenici samo za smeštaj (10 noćenja) platili između 600 i 1.700 evra. Prosečna cena avionske karte iznosi 1.100 evra. Nije teško izračunati da ovakav odmor, uz hranu i provod, košta najmanje 2.000 evra po osobi.



******************************************************************

У општој беди, глади и болести - фуКционери СНС-а ладе своје гузице на Тајланду и још пишу праве правцате нацистичке памфлете прозивајући друге за исти тај нацизам и фашизам.

Када неморална лопужа саму себе назива "способном" -- е то је крај...........

Cekajte , mozda je ovaj text izvucen iz kontexta ostatka texta. Mozda je htela da kaze da je to njen novac a ne drzavni. Pa je zbog toga pobesnela i izjavila ovo.A da VECINA SNS kadrova NE VALJA, TO APSOLUTNO STOJI. Ako je ovo ipak istina, onda je ova devojka stvarno JAKO neobazriva i moram reci glupa.
 
„Ово је већ лично.Како се усуђујете ви кметови да нас происпитујете док уживамо?! Шта вас брига да ли је из буџета или не, ви ионако немате динара да дате за државну касу, зато што сте бедни. Ви сте закржљали и несналажљиви и вашу љубомору и комплексе лечите преко ових патриЈотских сајтова. ХАХА јадници. Ако то хоћете да чујете ево вам. Боли нас уво за вашу гладну децу и за вашу правду! Јел се патриотизам једе,да ли можда плаћа рачуне.НЕ? Е па онда што се јављате. Ако нам можете нешто, ви то урадите. Ајд да вас видимо. Брига мачке,шта мишеви о њима причају. Ово је ново доба, либерално доба где опстају само најсналажљивији.Ми смо то и СНС странка нам је омогућила да покажемо шта умемо. Живео Вучић! Доле са великосрпским национализмом и фашизмом! “

Ovo treba poslati na adresu svakog "kmeta" koji je glasao za SNS. Neka vide za koga su glasali i sta o njima misle. Nista vise ni manje ne bih radila po pitanju prikazivanja sustine vladanja SNS-a.
 
I ostale stranke su lopovske, tako da ne smemo biti iznenadjeni ovakvim postupcima

Tako'e ....sve stranke su lopovske i svaki ovakav ili sličan postupak se mora kritikovati bez obzira iz koje partije dolazili .
Čak šta više , čisto prevencije radi treba svaki dan otvarati teme o lopovlucima vlasti , opozicije i ostalih .

Da, ali se ne secam da je iko na ovakav nacin ismejavao svoje glasace. I, sto je najgore, sve se ovo pokusava opravdati ljudskim slobodama.

grešiš , ne ismeva ona svoje glasače , oni su glupavi da bi to razumeli ....ta poruka je namenjena ostalima .
 
Ovo treba poslati na adresu svakog "kmeta" koji je glasao za SNS. Neka vide za koga su glasali i sta o njima misle. Nista vise ni manje ne bih radila po pitanju prikazivanja sustine vladanja SNS-a.

Odličan predlog ali u prilogu objašnjenje , teško da će to shvatiti iz prve.



I ostale stranke su lopovske, tako da ne smemo biti iznenadjeni ovakvim postupcima

Jesu ali negde treba staviti tačku...ako ima koga da je stavi.
 
Je li gospon ministar reagovao na kritike pismenog odgovora njegove saradnice "kmetovima" u Srbiji?

Sta mislite, hoce li je pozvati na odgovornost zbog uvredljivog obracanja izbornom "tijelu"?
Ako ne, hoce li neko njega pozvati na odgovornost zbog saradnje sa njom?

Odlicna su ti pitanja. Mislim da sve zavisi od toga koliko ce se ova bruka obelodaniti i procene da li je doprla do glasaca SNS. Ako se proceni da je previse nezgodno, onda ce Vucic da nastupi kao neko ko odlucno rasciscava sa takvima. Sklonice je negde sa jos vecom platom ali ce u medijima portparoli i botovi da pisu o "beskrupuloznoj borbi protiv takvih kadrova u SNS". Ko se jos seca sta je bilo sa direktorom (ne secam se vise koje) banke koji je "uhapsen" pred izbore prosle godine kao primer da "nema privilegovanih i zastcenih" (Dragan Tomic, cini mi se) . Po hitnom postupku mu je skidan imunitet. Sta mislite, gde je sada taj tip? Koliko je nagradjen da cuti kome je dao 100 miliona evra?
 
Odlicna su ti pitanja. Mislim da sve zavisi od toga koliko ce se ova bruka obelodaniti i procene da li je doprla do glasaca SNS. Ako se proceni da je previse nezgodno, onda ce Vucic da nastupi kao neko ko odlucno rasciscava sa takvima. Sklonice je negde sa jos vecom platom ali ce u medijima portparoli i botovi da pisu o "beskrupuloznoj borbi protiv takvih kadrova u SNS". Ko se jos seca sta je bilo sa direktorom (ne secam se vise koje) banke koji je "uhapsen" pred izbore prosle godine kao primer da "nema privilegovanih i zastcenih" (Dragan Tomic, cini mi se) . Po hitnom postupku mu je skidan imunitet. Sta mislite, gde je sada taj tip? Koliko je nagradjen da cuti kome je dao 100 miliona evra?

Lepo je jedan od pristalica SNS sa foruma primetio - šteta za tu stranku je ovom ludačkom izjavom šefice kabineta Ivana Tasovca već napravljena. To, naravno, nije onolika šteta koliku mi priželjkujemo, ali je ovaj tekst odličan materijal da se napravi još veća šteta. U principu, nisam nešto za prljave kampanje, ali da sam na mestu bilo koje opozicione stranke u Srbiji, već sad bih počeo sa štampanjem stotina hiljada plakata sa ovim tekstom (u integralnom obliku, sa svim pravopisnim greškama) i natpisom "Ovako vas oni gledaju". I udri tako sve do izborne tišine. SNS je izbore dobio pre svega na terenskom radu, jedino na taj način može i da izgubi sledeće.
 

Back
Top