NEMA ZIME ZA MLADE SLUŽBENIKE VLADE: Bahate se na Tajlandu, cena prava sitnica

па јесте,лакше се прогута да је онаква скандалозна изјава аутентична него да постоје такви људи који не бирају средства да направе скандал овој Влади........ајде овако...ако јуе она *изјава* аутентична,а искрено сумњам пошпто је сулудо и идиотски онако нешто написати будући да се бавиш у политиком и да знаш какав хаос праве медији манипулацијама апоготово ако знаш да је већ дигнута медијска хајка на вас због тог летовања- ало АКО је тако-онда свакако сматрам да за неког ко то изјхави нема места ни у политици а поготово не у државним институцијама и да је реч о бахатој ,дрској,неваспитаној особи и тешком смраду... АЛИ ако је та изјава подметнута-да ли ти прихваташ да даш подршку да се осуде они који су тако нешто урадили(иу који не презају од оваквих ствари!) и да се замислиш шта се то заправо дешава у држави и овој Влади кад има овакве непријатеље који нон стоп пласирају овакве лажи и у које су те ттакве још лажи до сада убедили да су *истина*?
ovde je osnovni problem jeremija što kada neko za nekoga napiše nešto - ON JE KRIV, iako je napisano nešto bez dokaza - pa posle ti dokazuj da si nevin.
znaš ono kada neko ponovi laž pa deset puta - ona za nekoga postane istina iako je laž. sve je to u glavama ljudi ,
 
ny3rrFT.jpg

узгред,сад мио паде на памет једна *ситница* која говори у прилог да је у питању подметачина..наиме на овој слици се види да јој је потпис на ћирилици док су онај њен наводни налог и цео текст на латиници...
 
Poslednja izmena:
Potpuno se slažem sa tobom oko toga šta medijska propaganda može da uradi. Meni je u celoj priči najzanimljivije ono što sam prvobitno pomenuo, a to je da objašnjenje o navodno lažnom nalogu stiže tek dva dana kasnije. Valjda je logično da neko ko je na tako visokom položaju izađe sam pred kamere, javi se preko Skajpa sa Tajlanda, šta god, i videvši kolika se buka podigla oko ovoga, lično demantuje sve to i objasni šta se zapravo desilo. Pričam u svoje ime, ali da je ona to i uradila, iako sam prilično sklon da poverujem u ovakve tekstove jer zaista ne mogu da smislim SNS, mislim da bih je prvi branio. Ovako, kad ona ćuti a svi drugi su u stanju uzbune, nije mi tu sve čisto...

- - - - - - - - - -



I te kako imam pojma, a ukoliko si kojim slučajem mislio na promenjivu IP adresu, imam jako dobrog prijatelja koji bi i to provalio čas posla, tako da se jedino postavlja pitanje rade li u odeljenju MUP za sajber kriminal manji stručnjaci od njega. Uostalom, pošto vidim da imaš vremena, izvoli pa objasni u čemu sam to pogrešio...
petnaest godina se bavim računarima na malo višem nivou i dok ja tebi to objasnim prošao voz , to što policija radi na filmovima samo lepo izgleda a nema nikakve veze sa stvarnošću, pogotovu ulazak u tuđe računare i hakovanje kamera je smejurija namenja za filmove i to ti kaže neko ko se deset godina bavi daljinskim upravljanjem računara i sistema na njima. a ona smejurija oko adresovanja ip adresa kod pravih hakera ne prolazi , pogotovu ne u današnje vreme gde sve vrvi od otvorenih wifi konekcija u lokalu a kamoli da započnem priču o virtualnim mašinama i shellovima , proxijima i sl ,
 
petnaest godina se bavim računarima na malo višem nivou i dok ja tebi to objasnim prošao voz , to što policija radi na filmovima samo lepo izgleda a nema nikakve veze sa stvarnošću, pogotovu ulazak u tuđe računare i hakovanje kamera je smejurija namenja za filmove i to ti kaže neko ko se deset godina bavi daljinskim upravljanjem računara i sistema na njima. a ona smejurija oko adresovanja ip adresa kod pravih hakera ne prolazi , pogotovu ne u današnje vreme gde sve vrvi od otvorenih wifi konekcija u lokalu a kamoli da započnem priču o virtualnim mašinama i shellovima , proxijima i sl ,

U redu, hoćeš da kažeš (ako si stručnjak, pošto ja nisam) da je nemoguće uhvatiti nekoga ko se dobro pripremio za ovu vrstu kriminala?

- - - - - - - - - -

узгред,сад мио паде на памет једна *ситница* која говори у прилог да је у питању подметачина..наиме на овој слици се види да јој је потпис на ћирилици док је онај наводни њен налог и цео текст на латиници...

Ovaj potpis je sa Fejsbuka, tekst je sa Tviter naloga...
 
ovde je osnovni problem jeremija što kada neko za nekoga napiše nešto - ON JE KRIV, iako je napisano nešto bez dokaza - pa posle ti dokazuj da si nevin.
znaš ono kada neko ponovi laž pa deset puta - ona za nekoga postane istina iako je laž. sve je to u glavama ljudi ,

ма знам...просто је невероватна машинерија која делује против ове Владе...и просто делује невероватно како се људи и даље пецају на све то и поред деценије и по тренинга под жутима(мислио сам да смо бар нешто од њих научили кад смо их сменили...)...и најлуђе је што се све то ради под паролом *медијски мрак*....као и обично---лаж је најубојитије оружје гаравог и његових слугу....
 
Poslednja izmena:
U redu, hoćeš da kažeš (ako si stručnjak, pošto ja nisam) da je nemoguće uhvatiti nekoga ko se dobro pripremio za ovu vrstu kriminala?

- - - - - - - - - -



Ovaj potpis je sa Fejsbuka, tekst je sa Tviter naloga...
pravoga hakera skoro nemoguće, ali ovo nije čak ni u kategoriji sajber kriminala , pripejd kartice su jeftine -nove a starih ima na kile koje funkcionišu i može i malo dete da ih kupi , negde ih čak i poklanjanjaju bez beleženja brojeva , da ne pominjem mobilne krševe koje ima u prodaji po 1000 din a rade , oću da ti ukažem da za ovakav postupak nisu čak ni potrebne neke pripreme
 
pravoga hakera skoro nemoguće, ali ovo nije čak ni u kategoriji sajber kriminala , pripejd kartice su jeftine -nove a starih ima na kile koje funkcionišu i može i malo dete da ih kupi , negde ih čak i poklanjanjaju bez beleženja brojeva , da ne pominjem mobilne krševe koje ima u prodaji po 1000 din a rade , oću da ti ukažem da za ovakav postupak nisu čak ni potrebne neke pripreme

Ja nisam poverovala da je to autenticno jer me je zbunila rec "kmet". To mladi ljudi ne koriste, verovatno i ne znaju tacno sta je to.
Prilicno je nepismen ceo tekst, mada to za SNS omladinu nije nista neobicno;)
 
ljudi ovo je iskopirano sa tviter naloga jednoga novinara koji ih je opanjkavao zbog toga

Ko je taj jedan novinar?

- - - - - - - - - -

pravoga hakera skoro nemoguće\

Pa rekoh ja već, navukli ih mangupi da idu na Tajland.

- - - - - - - - - -

U redu, hoćeš da kažeš (ako si stručnjak, pošto ja nisam) da je nemoguće uhvatiti nekoga ko se dobro pripremio za ovu vrstu kriminala?

Pošto je hakera koji je sve ovo zakuvao nemoguće uhvatiti onda ti treba da veruješ da je sve nameštaljka. Kako ne razumeš?
 
nisi pratio fabulu radnje - baš mi težao kao što sam napisao nemam nameru da se objašnjavam ni sa kim -pametniji popušta

Na forumima obično popuštaju lica koja proturaju lažne informacije.

Ti nemaš apsolutno niti jedan validan argument za svoje tvrdnje već samo pokušavaš da spinuješ SNS uputstva za mladobotove.
 
pa ni tema nema veze sa istinom ni sa mozgom,

moj post je realan info sa terena, nesporan

To je tvoje mišljenje, a mišljenje većine ovde je da je tvoja koleginica bahati ološ. E sad, naše mišljenje se uklapa u tok teme, a tvoji izveštaji sa terena ne. Ukoliko hoćeš da opisuješ pejzaš Studentskog parka, otvori novu temu, ne spamuj na ovoj.
 
To je tvoje mišljenje, a mišljenje većine ovde je da je tvoja koleginica bahati ološ. E sad, naše mišljenje se uklapa u tok teme, a tvoji izveštaji sa terena ne. Ukoliko hoćeš da opisuješ pejzaš Studentskog parka, otvori novu temu, ne spamuj na ovoj.

svako ima misljenje, pa i ti i ta `vecina`

ne bih da opisujem tvoju `vecinu`, ali mozes i sam da zakljucis! ha,ha, ha

dakle uklapa se samo da ste politicki ocajni i trazite bilo sta sto ce politicki da vas uveri da su oni drugi gori

e pa zahebali ste se, niko nije gori od ds rezima. uzmi konkretene cifra i pogledaj. vi ste bre masakrirali stocni fond u srbiji, a momentalno 50.000 svinja nema ko da otkupi jer ste unistili zadruge, uveli strance da vladaju lancima marketa, a strane banke ne zanima proivoidnja u srbiji samo da im vlada garantuje profit

tvoja `vecina` je izgubila nekoliko republickih i predsednickih izbora, mislim 4X. to je tvoja `vecina` ha, ha, ha
 

Back
Top