Neko komanduje svetom, ko?

Najbolji su ovi komentari koji sukob Rusije i Ukrajine, poistovećuju sa NATO bombardovanjem Srbije.Niđe veze!
Setite se razloga zbog čega je Srbija bombardovana, dok je u ovom slučaju razlog sukoba dalje širenje NATO alijanse na istok( inače protivpravno, po sporazumima koje NATO odavno ne poštuje).
Kako god,...nadam se da se ipak da se obe strane mogu naći na " pola puta" i zaustaviti ovo ludilo!
Jedino pobednik koji iz ovog sukoba direktno profitira je samo USA.
 
Da,...oni imaju Kinu, Evropa nema dovoljne zalihe gasa.
Ko kome uvodi sankcije?

Целу пометњу је унела Америка.

ЕУ је почео све чвршће да сарађује са Русијом... Да размењује технологију .. сировине .. рад ...

Либеро клеро ројалисти Америке нису могли да дозволе формирање економскога савеза ЕУ и Русије ...

Само зато Американци са Британцима су индуковали сукоб ...

Немачка је у најгорем моменту добила новога канцелара
 
Целу пометњу је унела Америка.

ЕУ је почео све чвршће да сарађује са Русијом... Да размењује технологију .. сировине .. рад ...

Либеро клеро ројалисти Америке нису могли да дозволе формирање економскога савеза ЕУ и Русије ...

Само зато Американци са Британцима су индуковали сукоб ...

Немачка је у најгорем моменту добила новога канцелара
Facat!
 
Rusija je napala drugu državu, šta nije jasno? Sve što je napisano u uvodnom postu je posledica toga.
Погрешно. Кијевска влада је тврдила да жели прикључење НАТОу. То је иначе војни савез ако ниси знао. Да ти се у комшилук населе талибани а да ти не реагујеш био би кукавица.
 
Sad u celom tekstu samo zameniš NATO sa Rusijom, a Srbiju sa Ukrajinom i dobijaš to što se dešava tamo. Jedino što još nije prošlo 2 meseca. Sve vreme vam pišem da Rusija tamo radi isto što je i nama NATO. Da li nam se to onda dopadalo? Naravno da ne. Zato me čudi kako neko može da podržava da se drugima radi isto što je onomad i nama.
Поређење руске акције и НАТО је смешно. Србија није угрожавала Америку нити било коју НАТО државу. Везе с везом нема.
Зашто уопште постоји војни савез НАТО? Од кога се бране?
То није споразум о војној подршци заинтересованих држава у случају заједничког непријатеља већ активан офанзивни војни савез који стално ратује! Подразумева газдама (САД и Изарелу) да држе војску и базе на подложним територијама а нон стоп их користе за агресије, корумпирање влада, трговину свиме и свачиме, биолошко ратовање, вирусе, бактерије, медије..
 
Поређење руске акције и НАТО је смешно. Србија није угрожавала Америку нити било коју НАТО државу. Везе с везом нема.
Зашто уопште постоји војни савез НАТО? Од кога се бране?
То није споразум о војној подршци заинтересованих држава у случају заједничког непријатеља већ активан офанзивни војни савез који стално ратује! Подразумева газдама (САД и Изарелу) да држе војску и базе на подложним територијама а нон стоп их користе за агресије, корумпирање влада, трговину свиме и свачиме, биолошко ратовање, вирусе, бактерије, медије..
Jbt,...ja to ovde ne bih pisala! 😁
 
Истина и чињенице...то би било нешто као грађанска одговорност:)
Slažem se,...dok "braća" Rusi i Ukrajinci međusobno ratuju i ginu, Evropu nakon toga čeka još jedna ekonomska kriza. Ko će ovog iz sukoba izaći "virgo intacta"? Ameri!Only!
P.S.Ne bi me iznenadilo, da budi glavni "pease maker-i", usled niza neuspelih pregovora o primirju.To bi tek bilo maherski i u njihovom stilu!
 
Slažem se,...dok "braća" Rusi i Ukrajinci međusobno ratuju i ginu, Evropu nakon toga čeka još jedna ekonomska kriza. Ko će ovog iz sukoba izaći "virgo intacta"? Ameri!Only!
P.S.Ne bi me iznenadilo, da budi glavni pease maker-i, usled niza neuspelih pregovora o primirju.To bi tek bilo maherski i u njihovom stilu!
Ништа није искључено. Једна од опција ми је да је Рус играо игру са њима око пландемије, није им се мешао нити сметао, али тражи контрауслугу. То је све можда..
 

Back
Top