Ko su korisnici foruma?

njima si dao a meni :ceka:
Idući put kada uzgojim čujemo se.
Uputim te kako napraviti čaj, ali možeš si i sama naručiti kod Španjolaca, od njih praktički dobiješ mukte, inače je print od 20 eura pa na gore.
Istina da nije nešto pretjerano velik, ali količina spora koja je potrebna je prakrički mikroskopska.
Oprema te košta manje od 100 eura, sve nađeš u Pevexu ili Baumaxu.
Nisam znao da voliš psihodelike, jako malo ljudi ih voli.
 
Ja sam ovde slučajno naišo a ostao sam jer mi lepo.
Možda i nije pametno ali zabavljam se za sve pare.

Evo svakom po 1

esenesoje-032626.jpg
 
Разнолика је структура , дефинитивно има и профи ботова са свих страна , има људи који су индувидуалисти политички ,има убијача досаде , има свега и свачега и то вероватно чини форум богатијим
 
SBB je prošle godine na vreme obavestio sve korisnike da usluge poskupljuju za 149 dinara.

U tekstu iz uvodnog posta ne stoji šta tačno poskupljuje kada je A1 mreža u pitanju. Minuti, poruke?

Pogledaću na sajtu da li postoji informacija o poskupljenju.
 
Ko su korisnici foruma?
Politicki svesne jedinke, neutralne?
Pekmezare koje sednu piju kafu i lekove i onda izmedju tih aktivnosti sebi dizu ego kuckajuci nesto?
Nesto izmedju?
Lovci na srecu i gde ce da se umoci ako ima srece sledecih dva meseca...

Vec neko vreme postaje vidljivije da su ucesnici na forumu politicki opredeljeni , a ja bih upotrebio i izraz politicki aktivni...
Ne neutralno...

E kad to pogledam , onda mi postane neverovatno da vest od pre 2 meseca, od 5 marta o zajednickom poskupljenju svih usluga telekomunikacionih provajdera uopste ne dodje nigde ni na jednu temu na forumu.

https://lat.rt.rs/ekonomija/78890-mobilni-operateri-poskupljenje-racuni/

Ovde je link sa ruskih izvora

Svi korisnici foruma su neki potrosaci komunikacionih usluga, pa je zbog toga ovakva nezainteresovanost jos cudnija...
Ja sam u toj prici totalna ovcica, jer sam upao slucajno gledajuci svoj racun za mobilne usluge ali on meni stize 2 meseca zaostatka, prvi dok prodje, drugi dok ne platim, sto zna da napravi problem kod prestanka ugovora, vec se desavalo , ne mozes da pohvatas koliko jos treba da platis...

Ali u shumi i poplavi tema o "aktuelnim" desavanjima, propust od 2 meseca kod ovakvih promena mi se cini simptomaticnim....
Ko su forumasi uopste?
Toliko su agresivne i ogorcene jedinke kod politickih insinuacija i izjasnjavanja, ali ko su, ako su toliko selektivni...

Patriotski nastrojeni korisnici foruma su obican srpski narod.
Nasuprot njima prozapadni (neprijateljski) nastrojeni koricnici foruma su placeni botovi.
:D
 
Ja jesam za slobodu izrazavanja, ali ne i za spinovanje ili gusenje kampanjama, znaci malo smanjite vase agencijske aktivnosti , npr odjednom 5 tema o CG, a nista trenutno nije aktuelno u odnosima CG i ostatka sveta, tj Srbije...
Ok je tema dve, ispliva tu ponesto , ali ne 5 ,ne 7 o kosovu , isplivace tu ponesto i da su 2, ili o rusima, isto masa tema, ajd tu jos da razumem i duplo , pola zbog rata, medjunarodne, pola zbog Srbija Rusija odnosa, ...

Ili o Srebrenici , ajd 2, eventualno 3, a ostalo ili artikulisete unutar postojecih ...
Nije fora da se iznova i iznova radi kao na medijima RTS i vodece cetvorke...
 

Back
Top