Ko su korisnici foruma?

Umri_muski

Legenda
Poruka
57.489
Ko su korisnici foruma?
Politicki svesne jedinke, neutralne?
Pekmezare koje sednu piju kafu i lekove i onda izmedju tih aktivnosti sebi dizu ego kuckajuci nesto?
Nesto izmedju?
Lovci na srecu i gde ce da se umoci ako ima srece sledecih dva meseca...

Vec neko vreme postaje vidljivije da su ucesnici na forumu politicki opredeljeni , a ja bih upotrebio i izraz politicki aktivni...
Ne neutralno...

E kad to pogledam , onda mi postane neverovatno da vest od pre 2 meseca, od 5 marta o zajednickom poskupljenju svih usluga telekomunikacionih provajdera uopste ne dodje nigde ni na jednu temu na forumu.

https://lat.rt.rs/ekonomija/78890-mobilni-operateri-poskupljenje-racuni/

Ovde je link sa ruskih izvora

Svi korisnici foruma su neki potrosaci komunikacionih usluga, pa je zbog toga ovakva nezainteresovanost jos cudnija...
Ja sam u toj prici totalna ovcica, jer sam upao slucajno gledajuci svoj racun za mobilne usluge ali on meni stize 2 meseca zaostatka, prvi dok prodje, drugi dok ne platim, sto zna da napravi problem kod prestanka ugovora, vec se desavalo , ne mozes da pohvatas koliko jos treba da platis...

Ali u shumi i poplavi tema o "aktuelnim" desavanjima, propust od 2 meseca kod ovakvih promena mi se cini simptomaticnim....
Ko su forumasi uopste?
Toliko su agresivne i ogorcene jedinke kod politickih insinuacija i izjasnjavanja, ali ko su, ako su toliko selektivni...

Dobro , mahom opisujete ljudske psiholoske osobine korisnika, ali politicki i drustveno gde stoje, kad ih npr ne interesuju i ne znaju kolika je cena interneta, mobilnog i slicno...
Ili teorije zavere, koje u ovom slucaju nisu teorije zavere, u smislu da nisu izmisljene zavere..

:ljutka: tako dakle, meni nudiš bunike a njoj odmah pečurke :ljuta: kakva diskriminacija :mace:
Nemam više, sve što sam imao zamrznutog čaja dao kolegici s posla i njenom mužu.
Još njena kćer rekla da bi za 22. ili 23. rođendan imala želju probati trip, ali nije znala gdje nabaviti da je dobro, a ova rekla - mama može sve nabaviti.

:mrgreen:

Imao dvije od 2.5 dl. zamrznute bočice, ali u svakoj doza od 5 gr. suhog, znači tzv. "herojska".
I zadnji put im dam obje, kažem da je druga za kćer, a kaže kolegica - nema šanse da dobije sve, samo pola.

:rotf:

B.t.w. psilocibin u obliku čaja je jako zahvalan, može godinama biti u zamrzivaču, potencija uopće ne pada.
Najzahvalniji psihodelik.

Nemam više, sve što sam imao zamrznutog čaja dao kolegici s posla i njenom mužu.
Još njena kćer rekla da bi za 22. ili 23. rođendan imala želju probsti trip, ali nije znala gdje nabaviti da je dobro, a ova rekla - mama može sve nabaviti.

:mrgreen:

Imao dvije od 2.5 dl. zamrznute bočice, ali u svakoj doza od 5 gr. suhog, znači tzv. "herojska".
I zadnji put im dam obje, kažem da je druga za kćer, a kaže kolegica - nema šanse da dobije sve, samo pola.

:rotf:

B.t.w. psilocibin u obliku čaja je jako zahvalan, može godinama biti u zamrzivaču, potencija uopće ne pada.
Najzahvalniji psihodelik.
:zcepanje:stipso :obozavam:

Back