Нека култура сачувај ме Боже..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moj najveći žal odkad pamtim krstaricu je kad sam jedno veče zakasnio na crtanje jer sam ovoj adolescentkinji posvetio vreme u dva posta a4 formata, nikad neću prežaliti slovca i blam traćenja dobrog vremena na nešto što se jedino može opisati kao raspevani žbun :lol:

Ja sam morala da citam te iracionalne , nabedjene gluposti koje si pisao... sta mislis kako je meni bilo ....ali vredelo je jer si uspeo da ekspoziras svoj debilizam veoma uspesno ...sooo thank you ... ne mogu da uzmem sav kredit .
 
pa da to
brabonjanje bez kraja konca i smisla

jedino rešenje je upucati beštiju ko onaj amigos što je uradio

Ja sam morala da citam te iracionalne , nabedjene gluposti koje si pisao... sta mislis kako je meni bilo ....ali vredelo je jer si uspeo da ekspoziras svoj debilizam veoma uspesno ...sooo thank you ... ne mogu da uzmem sav kredit .


Шта рећи:ok: бар да открију своје фрустрације и жеље како да науде неистомишљеницима...али упуцати женско:( а овај други скандира с осмехом :eek: и најјаче је што ће још латентних да се придружи....ко да су им жене криве што нису нашли дечка:sad2:
 
Шта рећи:ok: бар да открију своје фрустрације и жеље како да науде неистомишљеницима...али упуцати женско:( а овај други скандира с осмехом :eek: и најјаче је што ће још латентних да се придружи....ко да су им жене криве што нису нашли дечка:sad2:



a ti curo nis do te mere panglu ko ova gološijanka al si zato malo udarena uglavu, mada ne smeta, zguzio bi te ja i pored toga, sve što treba je da pitaš da ti se pomogne
 
Шта рећи:ok: бар да открију своје фрустрације и жеље како да науде неистомишљеницима...али упуцати женско:( а овај други скандира с осмехом :eek: и најјаче је што ће још латентних да се придружи....ко да су им жене криве што нису нашли дечка:sad2:


Hehh nazalost ne mogu da kazem da me iznenadjuje ... to su idioti koji su verovatno stariji od mene i toliko su ocajni da mogu da dopuste sebi ovakve ispade ... to je zaista uznemiravajuci deo .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top