Нека култура сачувај ме Боже..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je vazno spomenuti takodje da studije pokazuju... da kada muskarci varaju to rade iz razloga da su nasli nekoga mozda atraktivnijeg ali uglavnom za sex ...i nisu voljni da ostave partnerku zbog ljubavnice...zene kada prevare svog partnera to rade zbog toga sto nisu srecne ili slicnih emocionalnih razloga ...i takodje procenat je veoma slican.
http://abcnews.go.com/Health/women-cheating-men-study/story?id=13885519
 
Poslednja izmena:
Mislim da je vazno spomenuti takodje da studije pokazuju... da kada muskarci varaju to rade iz razloga da su nasli nekoga mozda atraktivnijeg ali uglavnom za sex ...i nisu voljni da ostave partnerku zbog ljubavnice...zene kada prevare svog partnera to rade zbog toga sto nisu srecne ili slicnih emocionalnih razloga ...i takodje procenat je veoma slican.
http://abcnews.go.com/Health/women-cheating-men-study/story?id=13885519

Такође истраживања су открила да мушкарац вара зато што је емотивно неиспуњен, сексуално незадовољен, па тек онда из хира.. Ако већ причаш о неким стварима информиши се.. Дакле то је још један од митова да мушкарци варају кур*ем а жене срцем, прва та прича о неком срцу је јако глупа, а тек онда та подела и уздизање вас и спуштање мушкараца.. Класична женска фора да би имале шта да пребаците у наше двориште..
 
Ja nemam interes da opravdavam zene niti da prebacujem loptu u tvoj paranoicni teren .....ljudi koji varaju ne zasluzuju nikakvo opravdanje... moja poenta je da je to zakljucak studija sto mozes da vidis iz clanka a posto ti ocigledno imas veoma fragilnu vezu sa realnoscu ...da ti obratim paznju na to da studija pokazuje da muskarci varaju 23% a zene 19% po njihovim istrazivanjima.
Takodje ovde je link o studijama koji pokazuju razloge zbog cega muskarci i zene varaju http://www.washingtonpost.com/lifes...-study-shows/2011/08/22/gIQAxIOMxJ_story.html
Takodje statistike za zene koje varaju u Srbiju mora da su znatno manje ... mada meni izgleda da ti insistiras na tome samo da bi opravdao tvoju vec poznatu iracionalnu narativu da su zene uzasne .... sto se moze videti iz inicijalnog posta.
Therefore I rest my case.
 
Poslednja izmena:
ma svi smo skloni generalizacijama i tesko je toga se osloboditi....na svakom koraku nailazim na stereotipe ali teram svoju pricu.....nekada je vecina ljudi zivela klasicnu pricu ali toga je sve manje....i bice tu raznih kombinacija u musko-zenskim odnosima....naci nekoga ko je slicnih shvatanja bice sve teze....i bas mi nekako zao zbog toga.....
 
Дакле, постоје неке ствари које су укорењене у мозгу, а заправо нису тачне, прича се о томе како су мушкарци ти који су неверни, као ветропири, да су промискуитетни, тј у већој мери од жена, што се у милион истраживања доказало као нетачно, резултати су били ти да су жене склоније превари и мењању партнера.. А то су ствари које се форсирају, и то су ствари које се углавном пребацују мушкарцима, а заправо уопште нису тачне.. (и потражите та истраживања на интернету, немој одма да запените као идиоти.)

Има и она прича као да су мушкарци за*ебани, а жене као прате срце иду главом кроз зид, и остале глупости, док пракса доводи до тога да се чешће деси то да се мушкарац за*ебе па се наложи на неку, изгуби и оштрину, и достојанство, а да жене у већини случајева буду те које манипулишу и лерају..

Има ту још гомила неких глупих ствари које се форсирају, и глупих закључака, који се преносе и дан-данас и важе за тачне, а немају везе с' мозгом.. И немам намеру да ово испадне нека тема која као цима жене, навео сам примере који су ми били у глави у том тренутку.. Па ме занима шта ви мислите о томе, и које ви још "митове" знате који немају везе с' мозгом?

mozhda njene drugarice jesu,ali NE,ONA nije kurrva!
 
Дакле, постоје неке ствари које су укорењене у мозгу, а заправо нису тачне, прича се о томе како су мушкарци ти који су неверни, као ветропири, да су промискуитетни, тј у већој мери од жена, што се у милион истраживања доказало као нетачно, резултати су били ти да су жене склоније превари и мењању партнера.. А то су ствари које се форсирају, и то су ствари које се углавном пребацују мушкарцима, а заправо уопште нису тачне.. (и потражите та истраживања на интернету, немој одма да запените као идиоти.)
to su ti sadasnja istrazivanja, znaci 21. vek, kad je normalno da zena prevari muskarca, a da li je to bilo normalno pre ne znam, 30 godina, pa ne bas, ali su muskarci varali zene od pamtiveka, tako da, ljudi idu s onim sto znaju, status quo i tako to
Има и она прича као да су мушкарци за*ебани, а жене као прате срце иду главом кроз зид, и остале глупости, док пракса доводи до тога да се чешће деси то да се мушкарац за*ебе па се наложи на неку, изгуби и оштрину, и достојанство, а да жене у већини случајева буду те које манипулишу и лерају..
naivno, mlado, zaludjeno.......a ovo poslednje, manipulacija, pffff....mi znamo sta nam je ciniti kad zelimo nesto od zene :per: a zene, e pa ne prodaju se one tako lako, njima je mozak (jezik) najjace oruzje, bar one tako misle:hahaha:
Има ту још гомила неких глупих ствари које се форсирају, и глупих закључака, који се преносе и дан-данас и важе за тачне, а немају везе с' мозгом.. И немам намеру да ово испадне нека тема која као цима жене, навео сам примере који су ми били у глави у том тренутку.. Па ме занима шта ви мислите о томе, и које ви још "митове" знате који немају везе с' мозгом?

that's all folks...
 
Ja nemam interes da opravdavam zene niti da prebacujem loptu u tvoj paranoicni teren .....ljudi koji varaju ne zasluzuju nikakvo opravdanje... moja poenta je da je to zakljucak studija sto mozes da vidis iz clanka a posto ti ocigledno imas veoma fragilnu vezu sa realnoscu ...da ti obratim paznju na to da studija pokazuje da muskarci varaju 23% a zene 19% po njihovim istrazivanjima.
Takodje ovde je link o studijama koji pokazuju razloge zbog cega muskarci i zene varaju http://www.washingtonpost.com/lifes...-study-shows/2011/08/22/gIQAxIOMxJ_story.html
Takodje statistike za zene koje varaju u Srbiju mora da su znatno manje ... mada meni izgleda da ti insistiras na tome samo da bi opravdao tvoju vec poznatu iracionalnu narativu da su zene uzasne .... sto se moze videti iz inicijalnog posta.
Therefore I rest my case.

Имате ви све такав интерес, представити нас у лошем и вас у добром светлу, то као да вам је задатак, и непрекидно бацате мушкарце у блато, кад год имате прилику, а себе уздижете као да сте пи*ке космичке.. Но то је друга тема, рекох већ да не бих да залазим у то мушкарци-жене.. Овде наводим само примере митова..

Пратио сам британска и италијанска и многа друга истраживања која показују оно што сам и презентовао овде.. А рекох ти већ да су разлози за варање исти, тако да је за мене свака даља прича ту апсолутно непотребна..

А немој да ми причаш о женама у Србији то је тек смешна прича, а такође не трежим нека оправдања, мој став о вама је такав и такав, и стојим иза њега, и он се неће променити. Но то је опет нека тема за пп, овде је тема јасно постављена..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top