NEGA LICA - Kako negovati lice?

Moja maceha je imala stvarno veeelike probleme sa aknama skoro citav zivot. I nista joj nije pomoglo - ni dermatolog, ni kozmeticari, nijedan preparat ni tretman.
Lice joj je sada cisto zahvaljujuci maskama od gline. Na pocetku ces primetiti izvesno pogorsanje, ali to je zato sto glina sve necistoce izvlaci na povrsinu. Izdrzi i nastavi da je koristis, i nadam se da ces biti ok. E, da, jos jedna greska koja se cesto pravi je preterano cesto umivanje i trljanje lica. Znaci, umivanje blagim sapunom samo ujutru i uvece. I nemoj da koristis pudere i masne kreme koje zatvaraju pore.
 
Pa znate kako...
ja sam isla kod neke kozm.koja mi je isto cistila lice sa iglom i jako me je bolelo,a i lice mi je uvek posle toga bilo crveno.Ne bih preporucila definitivno tu vrstu ciscenja.
A da je skupo ici na tretmane jeste ali je zato i super ako nadjes nekog ko to extra radi.
 
Pa ja nisam imala nikakvih problema kada odem na ciscenje lica pomocu iglice, a imam osetljivu kozu lica koja odreaguje na sve i svasta. Kozmeticarka mi je stavljala masku koja umiruje lice i problem resen, ono malo sto mi bude crveno lice nije uopste strasno i ne moram da se sakrivam od ljudi. Mnogo vise je u strucnosti i pravom izboru preparata nego u tome da li se koristi ili ne tamo neka kasicica za ciscenje lica
 

Back
Top