Quantcast

Nebuloze marketing agencija

Poruka
8.490
Ахахахахахахахахахахахахахахахах.....
ово је најбоље што сам данас прочитао... па јел могуће да мислиш да се нико не сећа колико је то трајало и колико је мрцварења било око тога... Кори Удовички, па Бодрум, па опструкција у парламенту, па спречавање гласања, па 640 000 потписа које је скупио ДСС за смену Владе и на крају Динкић који ускраћује подршку, а са њим и Орлић и тек онда Живковић одустаје... Кад није имао куд, па ти си смешан к`о биоскоп!!!

... годину и по дана после атентата!!!
Чекај, хоћеш да кажеш да све НИЈЕ текло овако???

И да он није био ПРИНУЂЕН да да оставку и да распусти Владу?
Додуше, могао је да сачека још дан два да буде смењен, али је одлучио да после пола године мрцварења испадне велики!
И где је он сада са таквим заслугама?
Требао би да буде у врху ДСа? Зар не?

Poruka
8.490
Видиш како твој страначки колега Неша, не меша се кад зна да нема аргумената, он улази у дискусију само са необоривим аргументима, а ти идеш мало "грлом у јагоде"!
Боље не подсећај људе на то ако хоћеш да Тадић победи!

Poruka
8.490
Coveka znam licno, i ne pada mi na pamet da ti odgovorim na ovo pitanje.
Онда ми је јасно колике су му заслуге за странку, а и резултати тих избора су показали резултате његовог "рада".
ДС никада није лошији био него после Живковића, зато су га и најурили... и рејтинг одмах дупло већи!
Толико о његовим заслугама!

Али хвала му, он је Коштуницу довео на власт!

хехехе:lol::lol::lol:

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
GodIsADJ
Istina.Ja prvi necu poreci da je bilo svega toga u ovih 8 godina, i posto sam clan DS 12 godina znam mnogo bolje od rugih cega je sve bilo,
Sve si rek'o. Znači bilo je da nismo ni svesni, ne možemo ni da predpostavimo......majko mila :shock:
ali opet cu reci i ponoviti: to NE MOZE da se uporedi sa katastrofom koju su nam spremili sps i srs.
Može da se uporedi. Razlika je samo u metodologiji, stepenu surovosti, broju žrtava...(ranije se ginulo u ratovima, bombardovanju, danas toga na sreću nema, ali zato mnogo više ljudi dižu ruku na sebe ili umiru od infarkta u toku štrajkova dok obaraju lopovske privatizacije - tragičnije)
Nije lako, radnici su ostali bez posla, ali su dobili i otpremnine sa kojima su mogli nesto da pocnu, umesto da spiskaju na kupovinu.
Večno pitanje - šta pre? Aparati u domaćinstvu dotrajali, na izdisaju, nameštaj takođe. A tu se i od toga živi. Malo je firmi gde su otpremnine bile za naše uslove dobre, da se imalo za sve,možda samo 10%. Kod ostalih je to sitna cifra 2-5 hiljada evra. Pa šta s tim parama da se započne? Nema ni za jednu običnu trafiku. Najveći broj tih ljudi su oni kojima hvali određeni broj godina do penzije. Ovaj novac im pre svega služi da dok su na Birou za zapošljavanje, uplaćuju sebi radni staž, da bar dočekaju penziju.
Ima mnogo oglasa koji ostaju bez zainteresovanih prijava.Nedavno je covek trazio 5 zavarivaca sa pocetnom platom od 500 evra, i to je trazio diplomirane zavarivace koji godinama cekaju na posao: niko se nije odazvao, i covek je zaposlio Bugare.
Ima i takvih slučajeva. Diplomirani zavarivači?? Jel' to postoji fakultet za zavarivanje?

Poruka
8.490
Covek je radio po savesti, a rejting DS je pao zbog ubistva Djikija, zato sto ovaj priglupi narod ne zna na sta da obraca paznju.Kostunica je iskoristio priliku, koju vise nikad, nikad nece dobiti.zato se ovako grcevito i drzi vlasti.
Ахахахахахаха... опет ти, ако је некада био добар рејтинг ДС, онда је то било после 12. марта, па све док твој пријатељ и његови министри то нису упропастили!

И да... његов подпредседник, чудно и њега најурили из ДС??? А све заслужни чланови!

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.183
GodIsADJ
Sve si rek'o. Znači bilo je da nismo ni svesni, ne možemo ni da predpostavimo......majko mila :shock:

Može da se uporedi. Razlika je samo u metodologiji, stepenu surovosti, broju žrtava...(ranije se ginulo u ratovima, bombardovanju, danas toga na sreću nema, ali zato mnogo više ljudi dižu ruku na sebe ili umiru od infarkta u toku štrajkova dok obaraju lopovske privatizacije - tragičnije)

Večno pitanje - šta pre? Aparati u domaćinstvu dotrajali, na izdisaju, nameštaj takođe. A tu se i od toga živi. Malo je firmi gde su otpremnine bile za naše uslove dobre, da se imalo za sve,možda samo 10%. Kod ostalih je to sitna cifra 2-5 hiljada evra. Pa šta s tim parama da se započne? Nema ni za jednu običnu trafiku. Najveći broj tih ljudi su oni kojima hvali određeni broj godina do penzije. Ovaj novac im pre svega služi da dok su na Birou za zapošljavanje, uplaćuju sebi radni staž, da bar dočekaju penziju.

Ima i takvih slučajeva. Diplomirani zavarivači?? Jel' to postoji fakultet za zavarivanje?
Pre svega je bilo u unutarstranackim borbama, ne toliko u spoljnom svetu.

Nisam primetio da je doslo do talasa masovnih samoubistava ili masovnih inarkta.

2500 evra je sasvim pristojna cifra za pocetak privatnog biznisa uz beskamatne kredite od drzave, ako sto je nudjeno.

Nema fakultet, ali ima struna srednja skola.Jako tezak, ali jako dobro placen posao.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.183
Ахахахахахаха... опет ти, ако је некада био добар рејтинг ДС, онда је то било после 12. марта, па све док твој пријатељ и његови министри то нису упропастили!

И да... његов подпредседник, чудно и њега најурили из ДС??? А све заслужни чланови!
Kako sad, prvo kazes da nije bio, onda kazes da jeste bio?odluci se.:D

Poruka
8.490
Kako sad, prvo kazes da nije bio, onda kazes da jeste bio?odluci se.:D
Ау, па ти не знаш да читаш, или си погубљену времену, рекох ја није требало још да те отпусте!
Или је твој интелект на врло ниском нивоу... покушај још једном, па ако не успеш, објаснићу ти?

Ја не знам, ево нека остали форумаши кажу, да ли сам био јасан?

Poruka
8.490
Intelekt ti je nizak, inace bi, pored brojanja kozijih brabonjaka, znao i da tumacis politicka desavanja.Ajde, idi juri zemunske ustase, samo nemoj na onoj temi.
Ма добро, ко губи има право да се љути, разумем ја тебе, а онда и твоје хрватско порекло... није то лако сакрити, али Бог је велики јер прашта... Опроштено ти је!

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
Pre svega je bilo u unutarstranackim borbama, ne toliko u spoljnom svetu.

Nisam primetio da je doslo do talasa masovnih samoubistava ili masovnih inarkta.

2500 evra je sasvim pristojna cifra za pocetak privatnog biznisa uz beskamatne kredite od drzave, ako sto je nudjeno.

Nema fakultet, ali ima struna srednja skola.Jako tezak, ali jako dobro placen posao.
Unutrašnje borbe u Ds-u su zaista za ''primer''. Osnivači, članovi ostranke od početka, prvoborci, učesnici promena i obaranja diktatora su - nestali. Izbačeni iz stranke ili razočarani neprincipijelnom politikom prešli u druge ili osnovali svoje. Koliko godina već, su u DS-u isplivali raznorazni anonimusi, zaposeli stranku a da za njih ranije nikad nismo čuli. Nema ovde ni s od one Đikijeve stranke sa početka 90-ih.

Samoubistva i infarkti nisu masovni (da li bi trebali da budu pa da se tek onda ukaže na neke goruće probleme),ali se dešavaju u nekom kontinuitetu. Pitanje je da li se sve objavljuje. Kod mene je do sada bilo bar 10 slučajeva.

Uradi mi jedan elaborat šta i kako da otvorim za 2.500 evrića, koji to privatni biznis. Posebno ako je u pitanju proizvodnja (koliko love mi treba samo za mašine, repromaterijal...o ostalom da ne pričam) o kojoj se bez prekida drobi. Previše je trgovine ovde.

Svaki posao gde se pošteno zarađuje novac je častan posao.

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.183
Unutrašnje borbe u Ds-u su zaista za ''primer''. Osnivači, članovi ostranke od početka, prvoborci, učesnici promena i obaranja diktatora su - nestali. Izbačeni iz stranke ili razočarani neprincipijelnom politikom prešli u druge ili osnovali svoje. Koliko godina već, su u DS-u isplivali raznorazni anonimusi, zaposeli stranku a da za njih ranije nikad nismo čuli. Nema ovde ni s od one Đikijeve stranke sa početka 90-ih.
S ovim se potpuno slazem, i iz tog razloga nisam aktivan od 2003.

Samoubistva i infarkti nisu masovni (da li bi trebali da budu pa da se tek onda ukaže na neke goruće probleme),ali se dešavaju u nekom kontinuitetu. Pitanje je da li se sve objavljuje. Kod mene je do sada bilo bar 10 slučajeva.
Onda daj to u medije, objavi sajt, neka se o tome zna .najozbiljnije ti kazem.

Uradi mi jedan elaborat šta i kako da otvorim za 2.500 evrića, koji to privatni biznis. Posebno ako je u pitanju proizvodnja (koliko love mi treba samo za mašine, repromaterijal...o ostalom da ne pričam) o kojoj se bez prekida drobi. Previše je trgovine ovde.

To ne mogu, ali mogu da ti kazem da je moj poznanik poceo biznis sa gajenjem pecuraka i odlicno mu ide.Kilo bukovaca 1200 din na pijaci, i ne postizava da isporuci koliko se trazi.Ako te zanima, mogu da se raspitam.

Svaki posao gde se pošteno zarađuje novac je častan posao.
Amen.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.