Ne mogu da navučem kondom :'( HITNO :O

3 kondoma sam bacio jer ne mogu da navučem, a večeras će verovatno biti potrebni...
Durex Classic su

ranije sam probao da navučem Ultra Thin, međutim on tek nema šanse...
Jednostavno neće da se narola preko glavića :sad2:

Đoka mi nije sad nešto prevelik, 17.5 cm dužine, ne znam obim, ranije kad sam merio mislim da je bio u okvirima koje podržava klasik.

Stvar je što mi se ne digne do kraja, ne mogu da se napalim toliko da se digne skroz, a inače imam onu kožicu preko vićgla, ali se ona svakako spusti dole i vićgla izađe...

Šta da radim ? :besna:
Riba aludira celo jutro na ses, a ja nmg ni kondom staviti...
Do duše, ona bi prihvatila i bez i anal :mrgreen:



Gde si ti zaosto u tehnici i tehnologiji druže???? Danas kondome ne koriste više ni zemljoradnici. Ima lepo da pazariš veliki ketridž silikonskog kita i njime silikoniraš kitu. Kit za kitu, i samo ime kaže. Na ketridžu piše uputstvo kako se to radi. Nema šta da navlačiš, ništa se ne rola, a i veseli razdragani glavić ima slobodu da radi šta mu kujcu drago. Prednost je i višekratno korišćenje, ima da ti traje par dana, znači i tako si uštedeo. :mrgreen:
 
Gde si ti zaosto u tehnici i tehnologiji druže???? Danas kondome ne koriste više ni zemljoradnici. Ima lepo da pazariš veliki ketridž silikonskog kita i njime silikoniraš kitu. Kit za kitu, i samo ime kaže. Na ketridžu piše uputstvo kako se to radi. Nema šta da navlačiš, ništa se ne rola, a i veseli razdragani glavić ima slobodu da radi šta mu kujcu drago. Prednost je i višekratno korišćenje, ima da ti traje par dana, znači i tako si uštedeo. :mrgreen:

Šta j to JTŽM? Kako je poprskat u tom slučaju? :O

- - - - - - - - - -

Dakle, devojka je tradicionalista:heart2:
Treba to da ozenis:aha:

Pa naravno, večeras oma dogovaramo datum, zoemo restorane, muyiku, popa, matčara
 

Back
Top