Ne mogu da navučem kondom :'( HITNO :O

Samo da ne bude ovako


- - - - - - - - - -

Baš bezveze. Čoveka očigledno steže kondom, a ljudi pišu budalaštine.

Ne, znam, ako možeš nađi veće kondome. A u budućnosti će ti biti lakše kad bude zaštita u vidu spreja...

Ili stalni partner u koga naravno imaš poverenja.

U skoroj buducnost potrebe za kontracepcijom nece ni biti jer cemo svi biti neplodni kao komesar za boks u Nevadi.
 
sta da se cima kesu nek navuce
biorazgradiva-kesa.jpg
 
U vezi smooo
Seksa nije bilo, ja krenuo malo vatkati, napalili se, dobio pohvale da se dobro ljubim i da sam lep
Nije htela da se prcamo na prvom dejtu, hoće vezu, devojka skroz ok, fizički je top...
Iskreno, mnogo više mi se sviđa otvoren stav gde devojka kaže šta misli i otvorena je, nego neko glumatanje i foliranje što sam do sada imao...

A za kondom pojma nemam šta da radim, imam malo fore, moram da dignem budalu...
Inače je kriv u levo i to prilično, 17.5cm je kad je kriv, a ako ga ispravim ide na 18.5-19cm :/
 
U vezi smooo
Seksa nije bilo, ja krenuo malo vatkati, napalili se, dobio pohvale da se dobro ljubim i da sam lep
Nije htela da se prcamo na prvom dejtu, hoće vezu, devojka skroz ok, fizički je top...
Iskreno, mnogo više mi se sviđa otvoren stav gde devojka kaže šta misli i otvorena je, nego neko glumatanje i foliranje što sam do sada imao...

A za kondom pojma nemam šta da radim, imam malo fore, moram da dignem budalu...
Inače je kriv u levo i to prilično, 17.5cm je kad je kriv, a ako ga ispravim ide na 18.5-19cm :/

E do mojega... Gotovo... Uvali ona tebi dete! Eto ti vestica sta uradi od 'vakog momka! E znas sta...!
A za djoku pitaj ljubotu. Ljubota je strucnjak za krive penuse.
 
U vezi smooo
Seksa nije bilo, ja krenuo malo vatkati, napalili se, dobio pohvale da se dobro ljubim i da sam lep
Nije htela da se prcamo na prvom dejtu, hoće vezu, devojka skroz ok, fizički je top...
Iskreno, mnogo više mi se sviđa otvoren stav gde devojka kaže šta misli i otvorena je, nego neko glumatanje i foliranje što sam do sada imao...

A za kondom pojma nemam šta da radim, imam malo fore, moram da dignem budalu...
Inače je kriv u levo i to prilično, 17.5cm je kad je kriv, a ako ga ispravim ide na 18.5-19cm :/

Колика је закривљеност у степенима?
 

Back
Top