Ne ide...

Koja li je ta, zna li ona kako je tebe?

nebitno, svakom je svoja muka najteza, a kad dojde kraj ona druga strana ni ne razume i nece da te razume.

ne volim te reci utehe i parole tako da necu nista reci.
 
Poslednja izmena:
Kako podnosite rastanke i kako se oporavljate od njih?Tesko ili kazete ma idem dalje,zivot je lep,kakva crna depra?

Sto sam starija - to teze.... vezano za sve medjuljudske odnose ^^

Za musko-zenske, samo jednom mi je bilo tesko.... sto sam provela toliko vremena, i cimala se, i dozvolila mi se drugi mesaju u zivot,
a nisam slusala svoju intuiciju,
i bila sa losom osobom :) :hvala:
 
Nije me kresnuo, nisam bila udata za njega... trajalo je oko 5-6 meseci.. veza na daljinu - i bilo je katastrofa nakon raskida.

Mogu da zamislim kako je nakon veza koje su imale sve gore navedeno :sad2: :bljak:
 
Koja li je ta, zna li ona kako je tebe?

nebitno, svakom je svoja muka najteza, a kad dojde kraj ona druga strana ni nerazume i nece da te razume.

ne volim te reci utehe i parole tako da necu nicta reci.


ni ja. nemoguće je tek tako se okrenuti i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, a opet život te zaista neumitno gura dalje,
dan po dan....tuga se nekako jednostavno istroši ili kanališe negde ali čini mi se nikad sasvim ne nestane.
 
ostavio/la,nije me niko ostavio:)
ebise, sta me cimas onda, ako ti dosadno namigni da se ne trosim i zlaazem bzv.
ni ja. nemoguće je tek tako se okrenuti i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, a opet život te zaista neumitno gura dalje,
dan po dan....tuga se nekako jednostavno istroši ili kanališe negde ali čini mi se nikad sasvim ne nestane.

neke stvari prekriju nove, neke malo izblede, a neke nikad ne nestanu...
 
Kako podnosite rastanke i kako se oporavljate od njih?Tesko ili kazete ma idem dalje,zivot je lep,kakva crna depra?

Zavisi o kakvoj se vrsti odnosa radi...
Propali brak, duga veza/zajednicki zivot,... je vrsta poraza. I kada su emocije istrosene, nije svejedno.Ne rastajes se samo od osobe nego i od planova, zanosa, zivota koji se u potpunosti preklapao sa necijim.
Do sada su rastanci bili moja odluka i svaki put sam je bas tesko saopstila. Jedan mi je bio olaksanje, spas iz neceg sto samo crpi. A ostali glas razuma a ne gubitak interesovanja, pa nije bilo svejedno, ali prodje. Da, ide se dalje :)
 
Kako podnosite rastanke i kako se oporavljate od njih?Tesko ili kazete ma idem dalje,zivot je lep,kakva crna depra?

štaznam davno je bilo kad sam se rastajao, al znam da je bilo jebbeno...
sad bi možda reagovao hladno, ko zna...promenio sam se vremenom...počeo sam da gledam na stvari malo hladnije glave
a i život mi otupeo emotivnost
 
Poslednja izmena:

Back
Top