Ne bih se nikada sexala sa ozenjenim muskarcem..

...e sad pa i vi...sto je pa qrva zena koja se ne razvodi jer je muz prevario...gde pa pise da moramo da se razvedemo, mozda zeni nije ta jedna prevara toliko bitna a i pitanje je sta taj dasa prica u kuci, sta obecava, sta i kako laze...zena je realno tu najmanje kriva i zaista nije duzna da zadovolji druge zene razvodom.

Freya, ne treba da zadovoljava druge, treba da zadovolji i poštuje samu sebe.
Doduše, svako ima svoj trip. Nikada u životu ne bih ostala u braku sa čovekom koji me varao, i ako bih morala da biram da budem prevarena žena ili ljubavnica, izabrala bih potonje.
 
...e sad pa i vi...sto je pa qrva zena koja se ne razvodi jer je muz prevario...gde pa pise da moramo da se razvedemo, mozda zeni nije ta jedna prevara toliko bitna a i pitanje je sta taj dasa prica u kuci, sta obecava, sta i kako laze...zena je realno tu najmanje kriva i zaista nije duzna da zadovolji druge zene razvodom.

Nekome prevara ne smeta. I sama smatram da postoje mnogo gore stvari koje partner moze da ti priusti od prevare. I drago mi je kada cujem one koji misle da je prevara najveca izdaja, znaci da gore nisu doziveli.
Ali mi se ne dopada to sto se zvanicnoj zeni iako je iz istih razloga sa nekim kao i ljubavnica, sve to prasta jer je ona supruga. A mnogima je "supruga" zanimanje. Koja je onda razlika izmedju njih?
Mislim, briga me... Njihovi zivoti...
 
...e sad pa i vi...sto je pa qrva zena koja se ne razvodi jer je muz prevario...gde pa pise da moramo da se razvedemo, mozda zeni nije ta jedna prevara toliko bitna a i pitanje je sta taj dasa prica u kuci, sta obecava, sta i kako laze...zena je realno tu najmanje kriva i zaista nije duzna da zadovolji druge zene razvodom.

Prevarene, ostavljene i ogorcene zene ocekuju od svih zena da budu prevarene, ostavljene i ogorcene.

To kao neki dan kada sam hteo DeeLite-u docarati cari i lepotu bordela i tamosnjih radnica, ali dzabe....nece covek i cao. Ko ga jebbe...mislim, pustio sam coveka na miru, nisam ga vise smarao sa tim. :mrgreen:
 
Prvo da jedno rasčistimo. Od kad to ljubavnik / ljubavnica pod obavezno podrazumeva da seks sa oženjenim / udatom. Šta, kres šema između dve slobodne osobe ne postoji na ovom svetu? Svašta.

Glede teme. U životu sam iskusila prevaru, dakle imala sam iskustvo sa ljubavnicama mog bivšeg. I niko, ali niko na ovom belom svetu, neće da me ubedi da žena NE ZNA kad je muž vara. Ja sam znala, oda samog starta, osećala sam, njušila, samo nisam mogla definitivno da dokažem, što me nije sprečilo da kopam i vršim istragu, sve dok ga nisam navatala na gomili. Onda sam se razvela. A ovde sam pročitala i priču (a da je jedna, nego ih je sijaset), kako žena kulira muža koji ladno javno šeta ljubavnicu (da li treba da vas podsetim na Milutina Mrkonjića i Anu Bekutu?), i svi se kao čude zašto. Evo ja ću da vam kažem. Zato što je ta takva žena veća kurveštija nego ljubavnica. Ozakonjena kurveštija koja ostaje u braku i pristaje da bude ponižavana da ne bi izgubila podršku svog "zakonitog muža", mnoge navodno žmure "zbog dece" , a ima ih koliko hoćeš koje se jednostavno prave lude, i gutaju sve idiotske laži koje im mužići serviraju jer im je tako lakše nego da se suoče sa istinom - da se nalaze u trouglu, četvorouglu, a ima ih i sa više uglova, ako me kapirate. Prema tome, ja se izvinjavam, ali ljubavnica, ako slobodna, može da se kara s kim hoće, o moralu nek razmišlja onaj sa burmom na ruci. A žena koja sve to sigurno zna, makar sumnja, a pravi se luda zbog para, zbog dece, zbog zaboga zajedničkog života, zbog toga što ona "voli" svog dragog...e ona mi je ultra gadan lik. I toliko o tome.

U stvari koga zanima nek pročita još ponešto

ja bi rekla samo ukratko "droce"
Zanimljivo; pljuje se ili kurveštija žena, ili droca ljubavnica.
Jedino muž ostaje cvećka :)

@tema
Kao što već rekoh na onoj temi o ljubavnicama, nikada me nije privukao oženjeni tip i ne verujem da bih se petljala sa istim iz više razloga, s tim što ostavljam mogućnost životu da me demantuje.
 
Meni su uvek bile najjače te žene kojima su sve druge žene krive, pa pljuju po ljubavnicama svojih muževa ili još gore (al tu su negde lol) po ženama svojih švalera. :rotf:

:lol:

Vidis, i ja sam stekla utisak da najvise druge napadaju one koje ih smatraju konkurencijom i najveci zivotni strah im je da ne budu prevarene.
Ali ima i samosvesnih ljudi koji se ne raspravljaju sa tom trecom osobom nego resavaju problem u braku izmedju njih dvoje.
 
Meni su uvek bile najjače te žene kojima su sve druge žene krive, pa pljuju po ljubavnicama svojih muževa ili još gore (al tu su negde lol) po ženama svojih švalera. :rotf:

Generalno, najjace su zene koje ce po svakoj pljunuti...samo one su bez mane, bajne, divne... :rotf:

Zanimljivo; pljuje se ili kurveštija žena, ili droca ljubavnica.
Jedino muž ostaje cvećka :)

Muz najjaci, lafcina, lik bre. :mrgreen:
 
:lol:

Vidis, i ja sam stekla utisak da najvise druge napadaju one koje ih smatraju konkurencijom i najveci zivotni strah im je da ne budu prevarene.
Ali ima i samosvesnih ljudi koji se ne raspravljaju sa tom trecom osobom nego resavaju problem u braku izmedju njih dvoje.

ma ko da je uopste bitan razlog kad se prevara desi
sve se svodi na isto
 
Freya, ne treba da zadovoljava druge, treba da zadovolji i poštuje samu sebe.
Doduše, svako ima svoj trip. Nikada u životu ne bih ostala u braku sa čovekom koji me varao, i ako bih morala da biram da budem prevarena žena ili ljubavnica, izabrala bih potonje.

...ali ne po tudjim vec po svojim arsinima.

...ako pogledamo malo bolje, brak, mada svaki odnos je prilicno kompleksna stvar i verovatno mnoge od njih gledaju da skupe delice svog zivota, braka, kuce, odnosa nije ni vazno...ja prva ne bih repom razbucala ono sto zovem domom zbog neke tamo prevare...iskreno kazem, prva to ne bih uradila i to znam unapred bez muza, dece i zidova te kuce. A da me neko ponizava zato sto sa rodjenim muzem gledam da izgladim odnose mnogo vise govori o ljudima koji to rade...jer...sta se to drugih tice, ako me razumes...nesto je ipak za nasa cetiri zida a ako smo u braku i dok smo u braku nemam sta da polazem racune sokaku koji navija za postenu svalerku i nepostenu zenu, ili obratno, sasvim svejedno...zna se ipak ko je tu u braku i vecini ljudi brak ipak nesto znaci i ne izlazi se bas kao iz bilo koje veze iz njega...to je moje misljenje
 
Lafčina, nego šta :malav:

Dabome. :)

...ali ne po tudjim vec po svojim arsinima.

...ako pogledamo malo bolje, brak, mada svaki odnos je prilicno kompleksna stvar i verovatno mnoge od njih gledaju da skupe delice svog zivota, braka, kuce, odnosa nije ni vazno...ja prva ne bih repom razbucala ono sto zovem domom zbog neke tamo prevare...iskreno kazem, prva to ne bih uradila i to znam unapred bez muza, dece i zidova te kuce. A da me neko ponizava zato sto sa rodjenim muzem gledam da izgladim odnose mnogo vise govori o ljudi koji to rade...jer...sta se to drugih tice, ako me razumes...nesto je ipak za nasa cetiri zida a ako smo u braku i dok smo u braku nemam sta da polazem racune sokaku koji navija za postenu svalerku i nepostenu zenu, ili obratno, sasvim svejedno...zna se ipak ko je tu u braku i vecini ljudi brak ipak nesto znaci i ne izlazi se bas kao iz bilo koje veze iz njega...to je moje misljenje

Moras Cicku da polozis racune, ona brine brigu o celom komsiluku. :lol:

@tema: ko je bezgresan neka baci kamen. :pop2:
 

Back
Top