Ne bih se nikada sexala sa ozenjenim muskarcem..

I nisi daleko od istine :lol: Bar polovina se tako oseca posle koje godine braka. Zato i traze sa strane... Da zivnu! Kad nemaju hrabrosti da se razvedu. Ali zasto? To mi je fenomen.
za osecaj su krive zene koje oma posle sudbonosnog da pokazu pravo lice ko su i sta su :lol:
to je bedno sa njinje strane kao sto je potpuno normalna i ljudska transformacija po rodjenju deteta...
 
Eto... lepo ja kazem da je brak nevidjena glupost. A mnogi nece da slusaju :aha:

dejvid hamilton..onaj perv sto je slikao samo klinke adolescentkinje, rece davno jednu finu misao...volim ih dok ne postanu zene jer onda izgube ono sto je najlepse u njima i sto je inspiracija umetnicima. jes da je navodio vodu na svoju vodenicu ali ima dosta istine
 
što ja volim te što su tako sigurne u sebe i odsečno kažu - NE...nikad
:per:
Jedino to i mozes. Da nas volis :zaljubljena:
I nisi daleko od istine :lol: Bar polovina se tako oseca posle koje godine braka. Zato i traze sa strane... Da zivnu! Kad nemaju hrabrosti da se razvedu. Ali zasto? To mi je fenomen.
Gde si ti to procitala? :lol:
E a ja sam cula da ti ozenjeni dobiju napad grize savesti u sred, pa nema nista od posla
Ne znam jel to istina
Nije.
Ozenjeni lose ebu svoje zene a ljubavnice bacaju u trans extra sexom. :heart:
Eto... lepo ja kazem da je brak nevidjena glupost. A mnogi nece da slusaju :aha:
Za neke ni veza nije, kamoli brak :)
 

Back
Top