Ne bih mu oprostila...

daaaaa:D
mljac mljac:twisted:

eee...tezak je...zeciji zivot...:lol:

Man-with-Rabbit-Mask-c1979-Premium-Giclee-Print-I13242367.jpeg
 
ps.inteligentne zivuljke ne lovim. one love mene:mrgreen:
:wink:

e pa sad..ako ti je do paprikasa..zeka je super..ukusno, socno..mljac:D
ako ti je od sporta..hm..bizoni?:mrgreen:
vukovi?
azdaje?:lol:
Па.. не знам...:roll:
Зечеви ми никада нису били интересантни...
Медведи су ми досадили...

Ово вукови не звучи лоше...8)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Visok, crnokos, tamno plave oči, žene luduju za njim, moj najbolji prijatelj, ljubavnik, muž otac imajka, najbolja drugarica, partner i žovotni saputnik. I može da izdrži moj težak karakter. Udala sam se za njega, naravno.:heart:
 
Visok, crnokos, tamno plave oči, žene luduju za njim, moj najbolji prijatelj, ljubavnik, muž otac imajka, najbolja drugarica, partner i žovotni saputnik. I može da izdrži moj težak karakter. Udala sam se za njega, naravno.:heart:

VOU!!!Kako si ga privela do oltara?Daj nam savet, pa da i mi uhvatimo tako dobrog frajera...Inace, mnogo mu je bezveze ta kombinacija visok, crna kosa, tamno plave oci...Ne bih ja nikad nishta sa njim imala...:rotf::rotf::rotf::rotf:

Evo POVERLJIVA....Ma gde zaboravila, nego malo zezam Vraganu...:rotf:
 
Poslednja izmena:
VOU!!!Kako si ga privela do oltara?Daj nam savet, pa da i mi uhvatimo tako dobrog frajera...Inace, mnogo mu je bezveze ta kombinacija visok, crna kosa, tamno plave oci...Ne bih ja nikad nishta sa njim imala...

Da, grozna kombinacija...
I ja sam uvek više volela plave, ali kad te strefi, onda ... Ima i on svojih mana, ali u odnosu na moje... šta da kažem? Našli smo se. On je stariji od mene, i valjda se zasitio da ga jure, a ja nisam od tih, pa je to valjda bilo interesantno. Lako je udati se, ne može samo koja neće. Samo zavisi za koga. Teže je ostati u braku, ali moj glavni adut je njegovo apsoluno poverenje koje zaslužujem. Nikada ga ne lažem, ni za sitnicu, radije se posvađam ako mi je baš do nečega jako stalo, i oboje poštujemo želju onog drugog da odvoji neko vreme samo za sebe. I, da, UVEK može da se osloni na mene, ma šta se desilo, i obrnuto.
 

Back
Top