Muški kompleksi

Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?
jesi li ti to naleteo na nekog ko ispunjava uslove pa ko veliš da proveriš sa drugima pre nego ocrniš čoveka?
 
Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?

Дрма ме комплекс година,
све што сам старији све мање центиметра имам.
 
Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?
skoro da svi muski koje poznajem imaju neki komplex. manje ili vise izrazen

ja sam sa komplexima raskrstio negde sa 9-10 godina kada sam se pomirio sa tim da sam krezub.
i kad god bi se pojavila situacija gde bi trebao da se ukljuci komplex, moja reakcija je: pffff boli me *****

krezub, sa malom kitom i izrazenim bruhom i na partizanki od bicikle. nista me ne dodiruje :cool:
 
Svi imamo nešto.

Odrastamo u nekim uslovima, a hteli bismo više i bolje.

Možda je to nedostatak samopouzdanja, ono što neki zovu komplex niže vrednosti. To se leči tako što se čovek jednog dana sabere i kaže ovo su moje karte, kako da ih promešam ili kako da ih promenim pa da imam druge karte. ili, kako ako me mrzi da nešto menjam mogu da se naviknem i da prihvatim svoje karte.

Meni se samo ne sviđa kad se neki ljudi spuštaju tipa imaš komplex. pa kao da ga ti nemaš. moj komplex je ovo, a tvoj je ono.
 
Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?
Kompleksi su stanje,pojava,deo svakoga od nas manje ili više a ima ih i u sexualnom odnosu.Da li mi je mali,da li kratko traje odnos,da li sam je zadovoljio kako sam želeo,ko od nas muškaraca nije imao takvu dilemu,postavljao ova pitanja sebi.
Isto je i kod žena,da li su joj grudi male,da li vise,da li imaju salce na stomaku,strije.
Jedina borba sa tim pitanjima,kompleksima je pojačano samopouzdanje,vera u sebe,izbor prave partnerke a kasnije sve to ide samo...kao podmazano..😊
 
Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?
Svi smo prepuni kompleksa.
That is the fact.
to što su neki prekriveni garderobom i šminkom, osmehom sa belim zubima ili smislom za humor ne znači da nisu prisutni i da ne čekaju svoj trenutak da iskoče ko mali zeka iz šešira
 
Neki kažu da su muškarci u Srbiji prepuni kompleksa...:whistling:
Da li poznajete muškarce koje drmaju kompleksi?
I kakvi?
Koliko li ste imali posla sa muškarcima koje biste nazvali iskompleksiranim u ljubavi, sexu i MŽ odnosima?!
Šta bi za vas bili muški kompleksi?

Рецимо ови што мисле да све морају да плате, да је све на њима, да су у обавези све да обаве и одраде...

Уместо а уживају у животу. :)
 
Пази ово......ја сам имао 150 кг а нисам имао комплекс никад. Чак сам и тад прилазио женама. Али имам комплекс што је моја генерација у Босни и Крајини учествовала у рату а ја нисам отишао у рат него сам био недовољно одлучан да то учиним.
 
Znam mnoge muškarce koji ne mogu prihvatiti činjenicu da im je žena, partnerka, uspešnija od njih. Muškarce pogađa i kada je žena finansijski jača od njih. Inače, muškarci su prilično takmičarski nastrojeni tako da su uvek u nekom pokušaju da budu bolji od drugih, po nečemu, ako ne uspeju, eto prostora za kompleks. Nije ovo nikakva kritika, isto mogu nabrojati za žene i njihove komplekse, ali je pitanje bilo vezano za muškarce.
 

Back
Top