NATALNA KARTA - U SLIKAMA

A meni? Ukratko fax,karijera...HVALA
 

Prilozi

  • astro_w2gw_01_pera_peric_hp.79807.jpg
    astro_w2gw_01_pera_peric_hp.79807.jpg
    64,6 KB · Pregleda: 7
maja dg, za predviđanje, će morati neko da me dopuni, ja uglavnom znam nešto malo o osobinama znakova, i mogućem slaganju -ali ne dovoljno.
Ovo što sam do sada uočila, nije loše, ali moram još dosta da gledam... kod mene to ide sporo, jer imam nedovoljno prakse u tome, ali napisaću na šta sam ja obratila pažnju, i ne čini mi se loše, a i možda podstaknem nekog ko ima više znanja, da me dopuni ili ispravi.

Tvoj Mesec u 4. kući u Vagi i njegovo Sunce u 11. kući u Vagi su skoro u konjukciji, što bi bilo baš dobro, uz ostale znake - tvoje Sunce u 6.kući i njegov Mars u 3. kući u Jarcu, zatim tvoj podznak u Raku i njegov Mesec u Raku.

Ako uočim još nešto od uticaja na vezu, ja ću dopuniti ovo. :):bye:
 
maja dg, za predviđanje, će morati neko da me dopuni, ja uglavnom znam nešto malo o osobinama znakova, i mogućem slaganju -ali ne dovoljno.
Ovo što sam do sada uočila, nije loše, ali moram još dosta da gledam... kod mene to ide sporo, jer imam nedovoljno prakse u tome, ali napisaću na šta sam ja obratila pažnju, i ne čini mi se loše, a i možda podstaknem nekog ko ima više znanja, da me dopuni ili ispravi.

Tvoj Mesec u 4. kući u Vagi i njegovo Sunce u 11. kući u Vagi su skoro u konjukciji, što bi bilo baš dobro, uz ostale znake - tvoje Sunce u 6.kući i njegov Mars u 3. kući u Jarcu, zatim tvoj podznak u Raku i njegov Mesec u Raku.

Ako uočim još nešto od uticaja na vezu, ja ću dopuniti ovo. :):bye:


Evo nastavka:
Vi ste se morali sresti, platonska veza nije moguća, može doći i do braka, ali tek ako savladate teškoće, kojih može biti prilično.
U ovoj vezi, ti ćeš njemu biti i prijatelj, i inspiracija, ali se ne savetuje previše "pokroviteljski" stav , naročito u slučajevima kada mu pomoć baš i nije neophodna - može doći do sukoba, jer on mora da se oseća "glavni", a ti sve možeš postići šarmom, i okolišno, a ne direktnim suprotstavljanjem.Ne izazivaj njegovu ljubomoru.
Tek kad oboje naučite da se prilagođavate, i da razumete potrebe onog drugog, može doći do braka, koji bi, u tom slučaju, bio plodonosan za oboje - ti bi od njega imala i materijalnu, i svaku drugu podršku i korist, a on od tebe - proširivanje pogleda na svet., i dobre i smele ideje u poslu.
Ako bi došlo do razlaza, to bi bilo zbog spoljnih faktora, ili dece.
Ja više od ovoga ne znam! :heart::bye:
 
Evo nastavka:
Vi ste se morali sresti, platonska veza nije moguća, može doći i do braka, ali tek ako savladate teškoće, kojih može biti prilično.
U ovoj vezi, ti ćeš njemu biti i prijatelj, i inspiracija, ali se ne savetuje previše "pokroviteljski" stav , naročito u slučajevima kada mu pomoć baš i nije neophodna - može doći do sukoba, jer on mora da se oseća "glavni", a ti sve možeš postići šarmom, i okolišno, a ne direktnim suprotstavljanjem.Ne izazivaj njegovu ljubomoru.
Tek kad oboje naučite da se prilagođavate, i da razumete potrebe onog drugog, može doći do braka, koji bi, u tom slučaju, bio plodonosan za oboje - ti bi od njega imala i materijalnu, i svaku drugu podršku i korist, a on od tebe - proširivanje pogleda na svet., i dobre i smele ideje u poslu.
Ako bi došlo do razlaza, to bi bilo zbog spoljnih faktora, ili dece.
Ja više od ovoga ne znam! :heart::bye:

Pa ja mogu puuuno da ti se zahvalim i to od srca:heart: nadam se da si u pravu,mada za dosta toga mogu i da potvrdim jer koliko toliko sam uspjela da ga upoznam i znajuci sebe bas sve je to izmedju nas i u nasoj vezi..a za dalje cemo vidjeti naravno...i svaka cast,moram te pohvaliti:klap:
 
Molim pomagajte imam srece u svemu samo ne u poslu. Od svoje 18-28 samo godinu dana radnog staza.Postena, vrijedna i imam sve predispozicije za uspjeh ali mi ne ide.
Zato molim ako netko moze vidjeti tu moju karijeru na ovoj karti.Molim Vas!!
 

Prilozi

  • Doc1.doc
    36 KB · Pregleda: 5
Ja sam vec bila kod astrologa, ali me muci jedna stvar. Zena mi nije nista mogla reci o inostranstvu. Imala sam uticaj da za mene u tom polju nema sanse. I ja zaista vjerujem u horoskop, ali isto vjerujem u osjecaje i oni mi kazu da za mene ovdje zivota nema (iako zaista pristojno i bez problema zivim ovdje). Prosto imam nekontrolisanu i cjelozivotnu zelju da idem vani. I uskoro predajem papire i ako bog da za koju godinu bjezim. Evo moje slikice, pa vas moooolllliiim da mi samo na brzinu kazete sta mislite...

http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/gr...15&lat=44.11&long=-19.22&adjust=-1.00&lang=hr
 
Poslednja izmena:
HELP !!! :confused:Da li može neko da mi kaže nešto za kombinaciju(15 godinica u braku,dvoje dečice ) :
JA: Strelac (podznak- rak) 19.12.1970. Beograd,18.20 h
MUŽ: Vaga (podznak -lav) 1.10.1971.Beograd,01.00 h
ĆERKA: Strelac (podznak - devica) 25.11.1995.Beograd,01.05 h
SIN: Vodolija (podznak-blizanac) 06.02.2002.Beograd,11.35 h

Očajnički pokušavam da saznam : Da li nam je u opšte (po zvezdama) suđeno da porodično otputujemo(čitaj Iselimo iliti Emigriramo) za Australiju:sad2::sad2::sad2::dash::dash::dash: Veeeeliki pOZdrav :bye::bye::bye:

PS. Niko od NAS nema Natalne Karte ali bi nam svaki Odgovor DOBRODOŠAO!!! Please,help...
 
Poslednja izmena:

Back
Top