NATALNA KARTA - U SLIKAMA

izgleda zaista dugujem javno obavestenje onima koji su od skora na forumu i koji ne prate i ne citaju poruke na raznim mestima ovde..
JA trenutno ne radim samo sto se trenutno oteglo u nedogled sa ovim Saturnom koji je kod mene jako specifican. Trazim od onih kojima nije jasno zasto me nema i misle da je "moja" tema mrtva da se postave u sledecu situaciju: da u roku 24 sata trebaju da cuvaju dete od 2,5 godine koje od rodjenja ne spava vise od 8 sati dnevno i to ako se prevari kojim slucajem pa svakog meseca resi da tu funkciju dva do tri puta ispuni..uz to da odrzavaju jedno domacinstvo (jer nema ko drugi ) znaci - peru,peglaju,spremaju,kuvaju,i raznorazne poslove obavljaju..pa uz to resavaju probleme zivotne prirode npr - istovremeno moraju da se vode 4 procesa pravne prirode - sa zavrsenom medecinskom strukom - sto znaci - uciti prava i zakone po ceo dan i noc i prevazilaziti probleme raznih manipulacija,falsifikatora i uzurpatora, koji su bas resili da se okome u ovo vreme i misle da im to moze proci pa sve raditi sam, pisati,traziti,zaliti se, tuziti,braniti se..bez advokata i istovremeno raditi ono sto se mora da bi se zaradile pare jer postoje dva deteta sa velikim potrebama osnovne prirode..raditi profesionalne analize i baviti se sobom i svojim osnovnim potrebama...pa mi to lepo smestite i organizujte u 24 sata, i kad mi ostavite vreme za spavanje - recite mi koliko trenutno imam vremena da citam i odgovaram na svakojaka pitanja onako ozbiljno i odgovorno kako sam uvek radila i to dobrom voljom i u slobodno vreme....ko misli da moze bolje da me organizuje od mene same i da mi nadje slobodno vreme u svemu tome i slobodan deo mozga iz problema koje imam - nek mi predlog da i ja cu rado da se po njemu upravljam jer mi je jako zao sto nisam prisutna i sto se ne druzim sa vecinom ovde na Forumu!!!!!!!Cekam predloge :rtfm::ok:
 
Iako ne ucestvujem dugo u temi,odnosno pre par dana sam posetila ovu temu,procitala sam sve postove.Ne osecam se prozvanom,ali zelim da kazem da zaista nema potrebe za bilo kakvim sarkasticnim komentarima.Po mojoj skromnoj proceni vipcurlic je zaista izlazila svima u susret,koliko sam ja videla.Lako je samo ostaviti datum i ocekivati odgovor.Svako od astrologa je ovde zbog svoje dobre volje i pre nego neko ostavi bilo kakav dvosmislen komentar neka pokusa da zaviri malo u astrologiju.Ja pokusavam da je izucavam i mogu reci da je jakoooo tesko.Potrebno je mnogo posla i vremena da bi se odgovorilo na svako nase "glupo" pitanje i ako vec neko, jedino zato sto ima dobru volju i zelju da na neki nacin pomogne potpuno nepoznatim ljudimima,odgovara na ta pitanja treba imati malo razumevanja i strpljenja.Procitajte postove od prve stranice pa onda komentarisite o zamiranju teme,zalite se kako ne dobijate odgovor i sl.Neki ljudi se na ovoj i drugim temama zaista trude i daju jedan deo svog znanja i vremena ne trazeci nista za uzvrat i to treba ceniti.
 
VIP, mislim da zaista nema potrebe da se pravdas i maltene izvinjavas sto imas svoj privatan zivot i, nazalost, problema.

Neki ljudi su toliko sebicni da misle da se ceo svet vrti oko njih i da su svi duzni da im ispinjavaju zelje. Opet, postoje i oni koji kada osete da si dobar i zelis da pomognes sednu ti na grbacu i ne znaju kada je dosta. Ako dobiju mali prst, misle da bi trebalo da dobiju i celu saku. Nadam se samo da takvi zaista i imaju one koji “skakucu” na svaki njihov mig, ali to ne znaci da je bilo ko ovde duzan da cini isto.

Ne mogu da verujem da ljudi misle da je ovde neko na civiluku i da kada njima nesto padne na pamet, ta zelja mora istog trenutka da se ispuni.

Ovde sve funkcionise po sistemu dobre volje i “imanja” slobodnog vremena.
Takodje, poznato je koliko si ti svoje dobre volje pokazala i slobodnog vremena ovde provela. Zalosno je, sto to sto neki, izgleda, ne znaju da cene.
To je ono sto me je posebno iznerviralo i navelo da se obratim na ovakav nacin.

Jer, mnogo sam toga naucila ili cu nauciti citajuci tvoje i ne samo tvoje odgovore. Pretpostavljam da svi pravimo neke svoje arhive i citamo “zabelezeno” kada imamo vremena. Kada kazem svi, mislim na one koji su ovde da nesto nauce i razmene misljenja sa ostalima.

Ovde je toliko tema sa osnovama astrologije, lepo sortiranih, toliko interesantnih ali i konkretnih odgovora na mnoga pitanja, te svako koga iole zanima ova tema, svako ko trazi neki odgovor, zeli da sazna, moze odgovore i da pronadje. Samo ako se malo potrudi. Odgovori ne padaju sa neba.

Jer da bi se dobio odgovor na odredjeno pitanje, makar i u dve recenice (a uvek je to mnogo vise), ljudima koji ovde nesto znaju i zele da pomognu treba mnogo vremena da neciju kartu prouce i daju samo jedan odgovor. A pitanja je onoliko.
Nije to samo bacis pogled, otkucas i gotovo.
To je podcenjivanje tudjeg vremena, znanja i dobrote.

Ne zelim da se osecas krivom, a cim si imala potrebu da se pravdas, pretpostavljam da si se tako i osetila. To ti uopste nije potrebno pored svih licnih problema koje imas.

Resavaj pravnu “preblematiku”, bori se sa Saturnom, ti ga bar poznajes, mada on uvek iznova iznenadjuje i cuvaj malenu srecicu.
 
Poslednja izmena:
Sto se mene tice, zavrsice kad i mene ne bude bilo :) jer nema razloga da bude zavrsena dok postoji makar i jedna osoba koja hoce da odgovara drugima...kad sve bude bilo izgurano i postavljeno na noge, otvoricu onima koji vole da gledaju karte , temu Sta uradi jedan lepi Saturn i par onih planeta koje su se "podvukle" - postaviti vam natal i solar i pokazati sta je to Cudo uradilo od maja - jula 2008 na ovamo...da vidite i nadjete kako jednu cistu situaciju mogu da iskomplikuju do besvesti i raspamecivanja ...
 
izgleda zaista dugujem javno obavestenje onima koji su od skora na forumu i koji ne prate i ne citaju poruke na raznim mestima ovde..
JA trenutno ne radim samo sto se trenutno oteglo u nedogled sa ovim Saturnom koji je kod mene jako specifican. Trazim od onih kojima nije jasno zasto me nema i misle da je "moja" tema mrtva da se postave u sledecu situaciju: da u roku 24 sata trebaju da cuvaju dete od 2,5 godine koje od rodjenja ne spava vise od 8 sati dnevno i to ako se prevari kojim slucajem pa svakog meseca resi da tu funkciju dva do tri puta ispuni..uz to da odrzavaju jedno domacinstvo (jer nema ko drugi ) znaci - peru,peglaju,spremaju,kuvaju,i raznorazne poslove obavljaju..pa uz to resavaju probleme zivotne prirode npr - istovremeno moraju da se vode 4 procesa pravne prirode - sa zavrsenom medecinskom strukom - sto znaci - uciti prava i zakone po ceo dan i noc i prevazilaziti probleme raznih manipulacija,falsifikatora i uzurpatora, koji su bas resili da se okome u ovo vreme i misle da im to moze proci pa sve raditi sam, pisati,traziti,zaliti se, tuziti,braniti se..bez advokata i istovremeno raditi ono sto se mora da bi se zaradile pare jer postoje dva deteta sa velikim potrebama osnovne prirode..raditi profesionalne analize i baviti se sobom i svojim osnovnim potrebama...pa mi to lepo smestite i organizujte u 24 sata, i kad mi ostavite vreme za spavanje - recite mi koliko trenutno imam vremena da citam i odgovaram na svakojaka pitanja onako ozbiljno i odgovorno kako sam uvek radila i to dobrom voljom i u slobodno vreme....ko misli da moze bolje da me organizuje od mene same i da mi nadje slobodno vreme u svemu tome i slobodan deo mozga iz problema koje imam - nek mi predlog da i ja cu rado da se po njemu upravljam jer mi je jako zao sto nisam prisutna i sto se ne druzim sa vecinom ovde na Forumu!!!!!!!Cekam predloge :rtfm::ok:


Devojko, samo ti živi svoj život, kako najbolje znaš i umeš, nadam se da će ti se naći neka pomoć u vezi tvojih problema, a ne troši energiju na koga ne moraš, sada ti treba sva energija kojom raspolažeš.
A kome je dosadno, taj nema drugih problema, makar mislio da ih ima. Mi te strpljivo čekamo, sa nadom da ćeš nam se javiti sa dobrim vestima, kad god to bilo. :ok::bye:
 
Sto se mene tice, zavrsice kad i mene ne bude bilo :) jer nema razloga da bude zavrsena dok postoji makar i jedna osoba koja hoce da odgovara drugima...kad sve bude bilo izgurano i postavljeno na noge, otvoricu onima koji vole da gledaju karte , temu Sta uradi jedan lepi Saturn i par onih planeta koje su se "podvukle" - postaviti vam natal i solar i pokazati sta je to Cudo uradilo od maja - jula 2008 na ovamo...da vidite i nadjete kako jednu cistu situaciju mogu da iskomplikuju do besvesti i raspamecivanja ...

Draga Vip,ne daj se:super:.Volimo te:cmok::heart:
 
niko nece da pise za mene......ljudi molim vas neko ko zna nek mi kaze kada ce proci ovaj tezak period zamnom...nemogu vise...u svakom pogledu je mene tesko ...nemam vise ni snabe da se borim ni za sta......datum rodzenja:20.03.1987 u Makedoniju cas:07:00 h ocekujem neko objasnjenje od neko ko se razume u ovo...pozz
 
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?...0;zod=;orbp=;rs=0;add=19;ast=;nhor=122;nho2=5

to je moja natalna karta
naime, upoznao sam jednu devojku koja me je jako zainteresovala
sve sto znam jeste da je rodjena 26.04.1981.
u nemackoj, ne znam koji grad :(
zanima me, da li se ta osoba vidi u mojoj karti
tj. da li smo mi stvoreni jedno za drugo
posto, ne znam odakle mi to, ali sam cvrsto ubedjen iz nekih (ne umem da objasnim) razloga
unapred zahvalan : )
 
kako vidim, stala sam negde oko 130-131 strane..nadalje do 134 je puno pitanja, neka nemaju ubacene karte, neke nisu tacne..vise ne vidim ni kod koga sam stala..trebace mi dani da se vratim u red..ko ima vremena neka postavi kartu i pitanje ponovo, od onih gde sam stala na 130-131 strani pa na ovamo..molim vas za kartu tipa - link kao Ovnicin ili da takvu kartu ubace ovde, da se izbegne greska u stepenu podznaka, sto je meni bitno..puni su mi profili i nemam vremena da radim kartu svakom ponaosob..kad je ovde i kad se vidi, lako mi je da je skinem i da ustedim vreme, nadjem mogucnost da odgovorim sto pre pored svojih obaveza..ja cu se potruditi, pa hajde i vi koji cekate..:)
 
Moram priznati da se ne razumem mnogo u astrologiju,mada pokusavam nauciti nesto.Svaka vam cast kako znate da tumacite natal jer je po mojoj skromnoj proceni mnogooo tesko pokapirati sve to...Meni se cini da je po pitanju ljubavi moj natal komplikovan i pun nekih suprotnosti,kao i ja sama :) Lako se zaljubim,mada ne cesto,posesivna sam i ljubomorna iako se trudim da to vesto skrivam,lako povredljiva i nekako,pogotovo u poslednje vreme,dve protekle godine,nikako da odrzim neku vezu.Obicno nasednem na lepe reci,obecanja,a sve se zavrsi tako sto druga strana nadje drugu devojku...Kao da mi zvezde serviraju lekciju koju ja nikako da naucim,iz veze u vezu ponavljaju se iste stvari...Zanima me vase misljenje po tom pitanju,kao i to kada cu napokon ostvariti neku stabilnu vezu? Emotivni zivot ni je jako bitan,kada mi on nije sredjen ja ni na jednom drugom polju ne funkcionisem dobro,a nikako da se napokon sredi...
Hvala unapred :)

 
Posesivnost i ljubomora dolaze kroz tvoju licnost sama po sebi i to se bas ne da izmeniti... Ljubav i meni deluje dosta problematicno kod tebe. ukljestena peta,pa jos u biku dosta govori o tome sama po sebi...a Venera tezi porodicnoj stabilnosti zahteva da se to desi "sada i odmah",ali joj to ne polazi za rukom.Ti tvoji partneri se vide i preko descedenta koji je u blizancima i oni su nestalini ,promenljivi vesti govornici,danas jedno sutra drugo,poseduju tu harizmaticnost koja te povlaci da nasednes na sve te "lepe"price...to se jos potvrdjuje kroz retrogradan Merkur i jos u biku,tesko da ce se to promeniti.Mogucnost vise brakova.Tvoj zivot je vecinom podredjen ljubavi tj.porodici... A kada ce se to srediti...nisam bash dovoljno strucna da kazem...deluje mi u nekim kasnijim godinama...
 
Jel moze meni neko da pogleda ljubav...nesto u skorijoj buducnosti,neki povoljan period?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw;cid=tfvfilepA94V5-u1222202301;nhor=1;nho2=1
Ako si slobodna u nekom skorijem periodu mozes upoznati osobu sa kojom ces uci u manji konflikt ili raspravu,sve se to moze desiti mozda na tvom radnom mestu,u svakom slucaju u toku radnog dana...Bice seksualne privlacnosti medju vama...nesto mi deluje,ali mozda gresim da ces malo vise obracati paznju na imovinsko stanje potencijalnog....
 

Back
Top