NATALNA KARTA - U SLIKAMA

toliko malo vremena imam da je strasno, nekada po par dana ne stignem da otvorim temu..Misilm na vas sve, nadam se skorsnjem druzenju, jako mi nedostaje vreme provedeno ovde ali obaveze i problemi rade svoje i zahtevaju kompletnu paznju..

evo, ko voli da se zabavlja kako izgleda cetvrt-solar, kljucni period kad su krenule komplikacije najavljene natalom i solarom za 2008 , pa dodatno ova slika pokazuje guzvu kojoj sam se morala posvetiti...ko voli - nek izvoli...:ok:

By vipcurlic
 
Normalno, treba ga posmatrati u odnosu na natalnu kartu koja je primarna, pa uz nju solar 2008 a ovo je samo slika dogadjanja u konkretnom periodu koji nastaje, solar je "natal" u malom, u godini jednoj a ovo je "solarni deo u malom"...baaasss mi lepo...Pozdrav za vas sve pa se druzimo uskoro..VIP
 
Jaoooo, što si me obradovala što si svratila, makar i na kratko :heart:

Ljubavi draga, pa nisam ni otisla nego muke naterale da se smestim tamo gde moram - u 12 polje tuto kompleto ..natalno pada veza 9/12 polja sa Saturnom,Uranom, Merkurom...itd..ima negde moje karte po forumu a polozaj natalnih kuca je za par stepeni ispred ovih..strrrrrrasno..tranziti ojadise a solar se zalaufao..u periodu cetvrtsolara je zgazio pa sam morala da mu se posvetim...odolevah dok mogu ali Saturn hoce svoj deo i to vise nego kompletan...Bice vremena, nadam se usoro.. :heart::heart::heart:
 
Poslednja izmena:
svi me cekaju i sve je bitno no, zaista moram da "odradim" i svoj deo horoskopa i problema koje licno nosim a malo mi je 24h dnevno da sve stignem i nadjem prostor za sebe, decu, porodicu, posao, probleme koji su urgentni i ozbiljni i probleme drugih ljudi ..nadam se skorom druzenju...
 
Pozzz. Jako zelim da ostanem trudna, dok moj muz ne zeli decu jos jedno par godina,...Volela bih da mi kazete da li se vidi i kad se vidi potencijalna trudnoca. Posto imam mesec u vodoliji u trecem polju, da li tranzit jupitera preko njega donosi trudnocu. A ujedno mom muzu ce jupiter tranzitirati njegovim petim poljem. Evo ostavicu nase karte

ja--
on--
 
Evo mene opet da vas napomenem, ako iko bude raspolozen..

Ja sam vec bila kod astrologa, ali me muci jedna stvar. Zena mi nije nista mogla reci o inostranstvu. Imala sam uticaj da za mene u tom polju nema sanse. I ja zaista vjerujem u horoskop, ali isto vjerujem u osjecaje i oni mi kazu da za mene ovdje zivota nema (iako zaista pristojno i bez problema zivim ovdje). Prosto imam nekontrolisanu i cjelozivotnu zelju da idem vani. Ima komplikacija oko toga, ali tako je uvijek kod mene, sto ne znaci da ne moze.
Evo moje slikice, pa vas moooolllliiim da mi samo na brzinu kazete sta mislite...
 

Prilozi

  • daisy24.jpg
    daisy24.jpg
    29 KB · Pregleda: 9

Back
Top