Naši đaci po izostancima prednjače u svetu

79350050_2762491383832118_3111266969123291136_o.jpg


:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Batali firmu, prodaj stan, idi kupi ofce .
Dušu dodmoriš.
Polusvet je nadvlado, majmun je ušo u tenak.
Prečesto se krive političari za ovo ili ono ali narod mudro ćuti da je prodao njivu da bi povećao ponos za par santima.
Nekad je taj ponos polni organ a nekad stan u BeGe-u.
Na Zapadu to ne rade inače bi London bio krcat džiberima iz Yorkshira.
 
Nisam. Petlja je samo u tvom nerazumevanju onog što sam ja postavio kao tvdnju.
Nijedan lekar znanje nije stekao u školi, upamti to pa nećeš lutati.

U školi niko nikad nije ništa vredno naučio.
Da, jeste stekao znanje u školi. Samo što ti ne znaš koliko traje njihova škola. Kako je to moj kum jednom prilikom objasnio, mogu d ate naučim da radiš operaciju, recimo na slepom crevu, za par dana. I bićeš odličan u tome. Ali kad dođeš do prve komplikacije, kraj za pacijenta. E, tu počinje lekar, tu kreće škola i svo znanje koje smo mi desetak godina učili.
 
Da, jeste stekao znanje u školi. Samo što ti ne znaš koliko traje njihova škola. Kako je to moj kum jednom prilikom objasnio, mogu d ate naučim da radiš operaciju, recimo na slepom crevu, za par dana. I bićeš odličan u tome. Ali kad dođeš do prve komplikacije, kraj za pacijenta. E, tu počinje lekar, tu kreće škola i svo znanje koje smo mi desetak godina učili.
Nije. u školi je samo dangubio.
Sve što zna naučio je u praksi.
Da je tako kako hoćeš da iskarikiraš, svi bi operisali.
 
čkola daje ODABRANO ZNANJE a ne pamet

Najcenzurisanije oblasti su Elektrotehnika i Medicina
Na svetskim Seminarima se nepodobni pljuju orkestrirano, beleže i sputavaju u daljem istraživanju i karijeri.
Društveni fakulteti su izmišljeni zbog "korisnih idiota" koji će "diplomirani" da izvršavaju zadatke uz klimoglav.
nije do fakulteta već do ljudi, fakulteti su svi potrebni...
 

Back
Top