Quantcast

Naši đaci po izostancima prednjače u svetu

Stojkov Menidjer

Veoma poznat
Poruka
12.108
Batali firmu, prodaj stan, idi kupi ofce .
Dušu dodmoriš.
Polusvet je nadvlado, majmun je ušo u tenak.
Prečesto se krive političari za ovo ili ono ali narod mudro ćuti da je prodao njivu da bi povećao ponos za par santima.
Nekad je taj ponos polni organ a nekad stan u BeGe-u.
Na Zapadu to ne rade inače bi London bio krcat džiberima iz Yorkshira.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
117.119
Nisam. Petlja je samo u tvom nerazumevanju onog što sam ja postavio kao tvdnju.
Nijedan lekar znanje nije stekao u školi, upamti to pa nećeš lutati.

U školi niko nikad nije ništa vredno naučio.
Da, jeste stekao znanje u školi. Samo što ti ne znaš koliko traje njihova škola. Kako je to moj kum jednom prilikom objasnio, mogu d ate naučim da radiš operaciju, recimo na slepom crevu, za par dana. I bićeš odličan u tome. Ali kad dođeš do prve komplikacije, kraj za pacijenta. E, tu počinje lekar, tu kreće škola i svo znanje koje smo mi desetak godina učili.

buudala

Legenda
Poruka
52.797
Da, jeste stekao znanje u školi. Samo što ti ne znaš koliko traje njihova škola. Kako je to moj kum jednom prilikom objasnio, mogu d ate naučim da radiš operaciju, recimo na slepom crevu, za par dana. I bićeš odličan u tome. Ali kad dođeš do prve komplikacije, kraj za pacijenta. E, tu počinje lekar, tu kreće škola i svo znanje koje smo mi desetak godina učili.
Nije. u školi je samo dangubio.
Sve što zna naučio je u praksi.
Da je tako kako hoćeš da iskarikiraš, svi bi operisali.

JeanColdHand

Elita
Poruka
20.538
čkola daje ODABRANO ZNANJE a ne pamet

Najcenzurisanije oblasti su Elektrotehnika i Medicina
Na svetskim Seminarima se nepodobni pljuju orkestrirano, beleže i sputavaju u daljem istraživanju i karijeri.
Društveni fakulteti su izmišljeni zbog "korisnih idiota" koji će "diplomirani" da izvršavaju zadatke uz klimoglav.
nije do fakulteta već do ljudi, fakulteti su svi potrebni...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.