Naše fotke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E stvarno...a sta je to sa " godinicama"...?
Mislim ja mogu da glumim da imam 25...i tada sam "super slatka"...ali cim kazes da imas 33...e to je vec :shock:
:lol::lol:
Mislim u cemu je fora?
Kapiram da ima jako puno mladih devojaka, koje vec sa 20 izgledaju kao da im je 37...i mislim da je to veci problem od toga sto neko zaista ima 30+ , a prosto ima srecu / genetske predispozicije / duha...pa ne izgleda tako...

Nisam htela da "elaboriram", ali postovala sam najvise zbog one devojke kojoj je Betmen rekao da " dobro izgleda za svoje godine" .. a devojka ima samo 27 god....Meni bilo smesno:lol: , pa postavih svoje 33 god. - namerno:cool:

betmen se shali kao i obicnooo:)
ma djurica mi je kao medić:)
 
E stvarno...a sta je to sa " godinicama"...?
Mislim ja mogu da glumim da imam 25...i tada sam "super slatka"...ali cim kazes da imas 33...e to je vec :shock:
:lol::lol:
Mislim u cemu je fora?
Kapiram da ima jako puno mladih devojaka, koje vec sa 20 izgledaju kao da im je 37...i mislim da je to veci problem od toga sto neko zaista ima 30+ , a prosto ima srecu / genetske predispozicije / duha...pa ne izgleda tako...
Nisam htela da "elaboriram", ali postovala sam najvise zbog one devojke kojoj je Betmen rekao da " dobro izgleda za svoje godine" .. a devojka ima samo 27 god ( naravno da izgleda lepo )....Meni bilo smesno:lol: , pa postavih svoje 33 god. - namerno:cool: Da vidi da ima "gore" od 27 :)
ps .......a pas mi se zove Krpica
To je tacno..ja nisam sokiran za 33..izgledas mladje..i djuro..budi moje ladje kapetan :)
 
i sad se salis betmene? :lol:
stvarno je lepa ova djura
a betmen :) najlepsi
ja ove godine punim 31 i milf sam :( smrc
poslacu vam fotke bora i broj ziro racuna da mi uplatite za estetsku hirurgiju :mrgreen:

Kakve bre bore sa 30...kakva estetska hirurgija :shock:
Citala sam u " Cosmopolitenu" , da sa 30 + treba traziti ljubavnika, ne hirurga :mrgreen:
Njima se mora verovati :lol:
 
...hocu s`tobom ja na oCean?
:mrgreen:
Ideeemoooo djuuroo :heart:
504748_01.jpg
 
Pa jel imam Ve na Asc ili nemam8-)
Nego sta je bre ovo...svi junaci nikom ponikose :confused:
И то што кажеш.;)
Мени неће да аплоудује фотку...покушавам да је поставим већ пола сата...глупо ми је да поставлјам старе, са плавом косом, а сад сам црнка ( а баш те неће да подиже:shock: )
 
И то што кажеш.;)
Мени неће да аплоудује фотку...покушавам да је поставим већ пола сата...глупо ми је да поставлјам старе, са плавом косом, а сад сам црнка ( а баш те неће да подиже:shock: )

ima puno megabajta vjerovatno...smanji je lomaks paondak aplouduj:)
 
Desna odavde ili sa one strane? Mislim, ako si crna onda si sa moje leve strane...smedja mi je sa desne.
:)
Dva pozitivna lika...sretna fotkica :)
p.s. ..a ko je onaj u ogledalu ?:mrgreen:
Са плавим цветовима по себи- Севиља:-D
Беше то свадба добре другарице...а тај у огледалу- другар, колега...како год.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top