Нашa Влада се придружуjе Западу у прогону бeлоруске браће!

БЕДНЕ београдске штеточине и српска јавност би трбали знати:

Ово "придруживање санкцијама ЕУ", бриселских подгузних бува против Белорусије
у суштини је УВОЂЕЊЕ САНКЦИЈА СРБИЈИ !

Апсолуно је занемарив белоруски интерес од разорене и опљачкане "привреде" Србије
али ЗАВИСНОС СРБИЈЕ од многих белоруских индусријских производа је огромна!

Ако нисте знали 2/3 ПЕТ амбалаже за потребе Србије - увози се из Белорусије !
Поред тога на списку су аутобуси, камиони, тролејбуси и и делови за њих, тканине, влакна
за тканине, машински делови и значајан списак других производа.

Па ко је коме увео санкције ??? Ко је овде луд ???

Само ме интересује ШТА НА СВЕ ОВО КАЖЕ ОНА ГЊИДА ДЕБЕЛА ИВИЦА ДАЧИЋ - СРАМ ГА БИЛО !!!!!!!!!!
 
A što nam beloruska, ukrajinska i ruska braća ne pomogoše za vreme bombardovanja!? Mi nemamo braću, ma niko nema braću. Samo mi guslamo tu strofu neprekidno.

А како нас Запад помагаше током бомбардовања? Бомбама у убияњем нашега народа! Запад койему "наша" власт толико служи данас.
 
Tvoj način pisanja je, blago rečeno, pompezan, a i nečitak. To nije srpski, a ti nisi Nevski.

Наравно да нѣйе срПски, я србским йезиком говорим и пишем. Можда я и нѣсам Невски рођењем, али йесам душом. Али ти йеси Груба грѣшка.
 
Pošto je Lukašenko otvorena i notorna ********* očekujem do forumski veliki antikomunisti i vikend četnici uskliknu s' ljubavlju i pozdrave ovu odluku koja ima za cilj slabljenje komunističkog režima u Beloj Rusiji , čiča Dragoljupče , Mita Ljota,Jezda Dangić i Nedić sada skakuću od sreće u svojim ,gde se već nalaze i mora da pucaju od ponosa nad ovom besprekornom,hrarbom antikomunističkom i antisovjetskom akcijom slavnog zaječarskog vojvode, dičnog Cvetkovića Mirka .
 
A što nam beloruska, ukrajinska i ruska braća ne pomogoše za vreme bombardovanja!? Mi nemamo braću, ma niko nema braću. Samo mi guslamo tu strofu neprekidno.

Au sestro kakva zamena teza .NIJE TI KRIV ONAJ KO TE JE BOMBARDOVAO nego krivicu svaljujes na onog ko te NIJE BOMBARDOVAO.Isto sranje non stop poturate
 

Back
Top