Нашa Влада се придружуjе Западу у прогону бeлоруске браће!

Tu KUTIJU srpskog samoubistva, otvorio je Sloba jos prije 17 godina,
priznanjem nacisticke Hrvatske,
a do kraja ima jos mnogo toga sami sebi da uradimo!!!

Ma...NE

Pravo ...OVARANJE KUTIJE ...započeo je ..PRAKTIČNO...Vuk Drašković...TAJNIM POTPISIVANJEM SPORAZUMA O PRELASKU NATO TRUPA PREKO SRBIJE...:besan2:

Po ..ISTOM OBRASCU...DATE SU I POTPISANE MNOGE SAGLASNOSTI.....a za ...NEKE...samo na ...OVAJ NAČIN MOŽEMO DA SAZNAMO...:think:

Šta su... POTPISIVALI...Cvetkovič...Dačić...Dinkić...Jeremić...Stefanović...i naravno...Boris Tadić...TEK ĆE DA ISPLIVAVA NA VIDELO...:think:
mad2.gif
 
Ma...NE

Pravo ...OVARANJE KUTIJE ...započeo je ..PRAKTIČNO...Vuk Drašković...TAJNIM POTPISIVANJEM SPORAZUMA O PRELASKU NATO TRUPA PREKO SRBIJE...:besan2:

Po ..ISTOM OBRASCU...DATE SU I POTPISANE MNOGE SAGLASNOSTI.....a za ...NEKE...samo na ...OVAJ NAČIN MOŽEMO DA SAZNAMO...:think:

Šta su... POTPISIVALI...Cvetkovič...Dačić...Dinkić...Jeremić...Stefanović...i naravno...Boris Tadić...TEK ĆE DA ISPLIVAVA NA VIDELO...:think:
mad2.gif

Nisi u pravu, kutiju srpskog samounistenja otvorio je Sloba, priznanjem nacisticke Hrvatske!!!!
 
Ma...NE

Pravo ...OVARANJE KUTIJE ...započeo je ..PRAKTIČNO...Vuk Drašković...TAJNIM POTPISIVANJEM SPORAZUMA O PRELASKU NATO TRUPA PREKO SRBIJE...:besan2:

Po ..ISTOM OBRASCU...DATE SU I POTPISANE MNOGE SAGLASNOSTI.....a za ...NEKE...samo na ...OVAJ NAČIN MOŽEMO DA SAZNAMO...:think:

Šta su... POTPISIVALI...Cvetkovič...Dačić...Dinkić...Jeremić...Stefanović...i naravno...Boris Tadić...TEK ĆE DA ISPLIVAVA NA VIDELO...:think:
mad2.gif

Bojim se da neće.
 
Придруживање Србије санкцијама ЕУ према трећим земљама је стандардна процедура усклађивања националне спољне политике са европском, рекла Маја Коцијанчич. Србија је увела санкције Ирану, Сирији и Белорусији. Званичници у Минску рекли да жале због одлуке Београда.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Политика/1119552/Санкције+у+складу+са+процедуром+ЕУ.html

Да човек заплаче.
 
Придруживање Србије санкцијама ЕУ према трећим земљама је стандардна процедура усклађивања националне спољне политике са европском, рекла Маја Коцијанчич. Србија је увела санкције Ирану, Сирији и Белорусији. Званичници у Минску рекли да жале због одлуке Београда.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Политика/1119552/Санкције+у+складу+са+процедуром+ЕУ.html

Да човек заплаче.

БЕДНЕ београдске штеточине и српска јавност би трбали знати:

Ово "придруживање санкцијама ЕУ", бриселских подгузних бува против Белорусије
у суштини је УВОЂЕЊЕ САНКЦИЈА СРБИЈИ !

Апсолуно је занемарив белоруски интерес од разорене и опљачкане "привреде" Србије
али ЗАВИСНОС СРБИЈЕ од многих белоруских индусријских производа је огромна!

Ако нисте знали 2/3 ПЕТ амбалаже за потребе Србије - увози се из Белорусије !
Поред тога на списку су аутобуси, камиони, тролејбуси и и делови за њих, тканине, влакна
за тканине, машински делови и значајан списак других производа.

Па ко је коме увео санкције ??? Ко је овде луд ???
 
Uzas, ne vredi komentarisati.
Pa sta ti nije jasno?Hrvati su se uvek trudili da se dokazu na zapadu pa su povlacili iste mere,kao i ovi sa zapada,iako im to niko nije trazio.Valjda su mislili da ce tako biti cenjeniji u svetu.Pogledaj samo primer bombardovanja Libije,ili crtanje Muhamedove karikature.Ja sam uvek bio ponosan sto mi nismo takve podguzne muve.Medjutim,izgleda da se i to promenilo...
 
10 milijardi, kako je i obecao.

Tri države za 10 milijardi? Nas su Rusi za milijardu dve zeznui 1999, mi bar imamo respekt pa tražimo cifru...
Nije lošo, treba da se vrati rata prošao grejs period...

Koliko ima država na svetu ukupno pa podeljeno sa tri po 10 milijardi?
 
Pa sta ti nije jasno?Hrvati su se uvek trudili da se dokazu na zapadu pa su povlacili iste mere,kao i ovi sa zapada,iako im to niko nije trazio.Valjda su mislili da ce tako biti cenjeniji u svetu.Pogledaj samo primer bombardovanja Libije,ili crtanje Muhamedove karikature.Ja sam uvek bio ponosan sto mi nismo takve podguzne muve.Medjutim,izgleda da se i to promenilo...

Pa sta ocekivati od poluhrvata nego da im kad tad prorade hrvatski (slugeranjski) geni?

Uzasno je sto se to i ovde rasprostranilo.
 

Back
Top