Narod Severne Koreje je željan boljeg života.

Narod Srbije zeljan leba
9e8e570c58e46020aff93722257bc821.jpg
 
  • Патрик Џекхар
  • ББЦ Мониторинг
Високотехнолошке тежње Северне Кореје: Пропаганда или напредак?
_104798389_gettyimages-1028719934.jpg

Северна Кореја често хвали свој војни хардвер, а изгледа да напредује и у развоју цивилних технологија


Амерички вебсајт за мониторинг 38Норт је забележио да је то био први пут да је једна спољна вај фај мрежа поменута у медијима у Северној Кореји и да ради заједно са две мобилне мреже које пружају услуге бежичног преноса података.
Дриги уређај који је приказан на изложби био је „интелигентни кућни систем" који препознаје људски глас за аутоматско управљање електронским уређајима попут фена, клима уређаја, телевизора и осветљења.
Овај систем је развио Ким Ил-санг универзитет, који је на челу висококо-технолошких напора у земљи.

„Северна Кореја има талентоване софтверске и системске инжењере, тако да је већина онога што пише у извештајима тачна и написана унутар ДНРК
 

Pa kao i u Srbiji.

Nego koliko znam Srbi bas ne idu na more u Koreju hahahaha
 

Bas sam se zapitao zbog ove prve slike,odkud sahovnica u Sjevernoj Koreji? Nije valjda da u lijepoj nashoj ima siromasnih? EU, NATO, more, srebro ..? Shokiran sam ..
 
U Africkim zemljama koje su podrzane od strane zapada i postavile svoje ljude kao u Srbiji je daleko gore pa sto im ne pomognu....naravno da ce zemlja biti siromasna kada su im udarene sankcije na sve,sankcije su protiv naroda a ne vladajuce vrhuske,oni uzivaju i skoluju djecu na zapadu....tim ljudima ce biti odmah koliko toliko bolje neka se ukinu sve sankcije ako im je stalo do naroda S.Koreje.....ali djubrad pokusava izgladneti narod da bi ustali protiv vladajuce elite i tako im produzava patnju....to sto rade zapadnjaci nije radio ni Hitler.....borimo se kao protiv Milosevica ali cemo pobiti par stotina srpske djece iz milosrdja posto jadno zive....koja budala moze to verovati nego govna kao i oni
 
U Africkim zemljama koje su podrzane od strane zapada i postavile svoje ljde kao u Srbiji je daleko gore pa sto im ne pomognu....naravno da ce zemlja biti siromasna kada su im udarene sankcije na sve,sankcije su protiv naroda a ne vladajuce vrhuske,oni uzivaju i skoluju djecu na zapadu....tim ljudima ce biti odmah koliko toliko bolje neka se ukinu sve sankcije .....

Ali onda to treba priznati a ne lagati sam sebe kako je u Koreji raj i da postoji sloboda.
Sve zbog izivljavanja jedne porodice.
 
Ali onda to treba priznati a ne lagati sam sebe kako je u Koreji raj i da postoji sloboda.
Sve zbog izivljavanja jedne porodice.
Ali to ne menja da ih zapad ubija zbog toga sto ta porodica nije njihova marioneta....iako cak i to nisam vise siguran....svi skolovani na zapadu....pre ce biti da je taj narod taoc nekih igara zapada,Kine
 
Ali to ne menja da ih zapad ubija zbog toga sto ta porodica nije njihova marioneta....iako cak i to nisam vise siguran....svi skolovani na zapadu....pre ce biti da je taj narod taoc nekih igara zapada,Kine
Stvari su veoma jednostavne, a obrazac koji primenjuje Hegemon je već viđen nebrojeno puta:
Severna Koreja je tampon zona izmedju Kine i okupirane Južne koreje u kojoj Hegemon ima vojne baze sa oko 30.000 vojnika i brojnom tehnikom. Za političko-voje stratege Velikog Hegemona, bilo bi dragoceno da sa svojim trupama izadju na južnu granicu Kine, ali na putu se isprečila Severna Koreja!
Tu počinju "problemi" - Interesi medjunarodnog Teroriste br.1 !

Sada Medjunarodni Terorista reketira Južnu Koreju i pokušava da raznim ucenama nametne "dogovor" sa Južnom Korejom da Seul debelo plaća prisustvo američkih hordi, da plaća njihovo izdržavanje i troškove. Dakle REKET!
Da bi se stvorio privid o neophodnosti njihovog prisustva, neprekidno se stvaraju situacije koje podižu tenzije na južnokorejskom poluostrvu, a za stanje se u usto vreme prstom upire u Severnu Koreju.
 

Back
Top