Napred Tomislave, što Srbin može da izdrži to niko ne može !

onaj-osecaj-kad-se-pr.jpg
 
Poštovani g-dine Tomislave, budući predsedniče.

Narod voli odlučne, one koji znaju šta je pravda i teže ka njoj bez obzira na cenu.
Znali smo za pravdu i kada smo 1991g. odlazili da pomognemo srpskom narodu u Istočnoj Slavoniji ne bojeći se posledica i kada smo se vraćali nazad sa verom i ponosom ispunjeni, čiste savesti da smo obaveli dužnost dostojnu svakog Srbina, neukaljanog obraza. U vama sam tada video odlučnost i istrajnost čoveka koji zna kuda i zašto ide.
Verujem da ljudi koji su danas oko vas to isto znaju, ali sam ubeđen da to nije dovoljno.
Potrebno je da svi građani znaju zašto idete u drugi krug izbora protiv žute aždaje pod neravnopravnim uslovima u kojima se grčevito služe svim raspoloživim im sredstvima, lažima, krađama i podmetačinama da vas onemoguće da postanete predsednik svih građana. U uslovima kada običnom narodu nisu dostupne pune informacije zbog masovnog spinovanja u javnosti i plasiranja iskrivljenih informacija potrebno je u pruženim vam sekundama u javnosti poslati kratku i jasnu poruku. Logičnu poruku izgovorenu odlučno, i glasno koja bi odjekivala i bila pokretač masa. Jer samo tako vas narod može razumeti i pokrenuti se.
Mislim da je poruka koju bi narod prihvatio posle svega što se desilo u procesu izbora bila jedina ispravna „ izbori su neregularni i moraju se preispitati i ponoviti ukoliko vi postanete predsednik“.

Setite se ovih reči i znaćete ko ih je gromko uzvikivao dok se jurišalo na utvrđenja jednog predgrađa. “Napred Srbi, što Srbin može da izdrži to niko ne može !”
:besna:
NAPRED TOMISLAVE,ŠTO NE MOŽE NIKO MOŽEŠ TI !!!
 
Poštovani g-dine Tomislave, budući predsedniče.

Narod voli odlučne, one koji znaju šta je pravda i teže ka njoj bez obzira na cenu.
...

Е колико ће тај још пута да промени мишљење.
НАЈБОЉЕ СЕ п..... СЛУЂЕНЕ ОВЦЕ:

Путује ТИТО возом, воз стане,
друже ТИТО нема више пруге,
САГРАДИТЕ МОСТ - наставе.
Упадне у тај воз СЛОБА,
друже СЛОБО нема више пруге,
САГРАДИТЕ МОСТ - наставе.
Упадне у тај воз БОТА,
друже БОТА нема више пруге,
ИЗАЂИТЕ НАПОЉЕ И ЉУЉАЈТЕ КАО ДА ИДЕМО.
mali172.gif

АВАЈ - јави се друг ТОНИ,
Баш си глуп БОТА - дајеш толике дневнице на љуљање - ШТЕДИ БРЕ!
КАЖИ ИМ ДА УЂУ И ДА СЕ ПРАВЕ ДА ИДЕМО!
mali172.gif
mali172.gif
mali172.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Tesko da je Nikolic negdje jurisao . Koliko se sjecam , sam je izjavio
da je u Antinu bio ekonom !:mrgreen:

Setio sam ga se sa ratišta pre neki dan dok sam gledao njegove slike od pre 20 godina.
Bio je obliji u licu i telu.
Sećam ga se i iz stroja dok smo bili na obuci u Erdutu, i kada smo se vraćali nazad a spavali smo u istoj sali.
Samo što ja tada nisam mario za čoveka koji je pomoćnik Šekijev.. mnogi su se hvalili da poznaju Šekija.
 
Setio sam ga se sa ratišta pre neki dan dok sam gledao njegove slike od pre 20 godina.
Bio je obliji u licu i telu.
Sećam ga se i iz stroja dok smo bili na obuci u Erdutu, i kada smo se vraćali nazad a spavali smo u istoj sali.
Samo što ja tada nisam mario za čoveka koji je pomoćnik Šekijev.. mnogi su se hvalili da poznaju Šekija.


Hoces da kazes da ste zajedno pljackali? :mrgreen:
 

Back
Top