Najveći zenski strahovi u vezi sexa

pa, mene je npr strah da mu se gola necu svideti onoliko koliko sam mu se svidela obucena
i takodje da ce da potvrdi ono sto i sama znam-a to je da ne znam dobro da rucno baratam sa tukijem
i da ce da mi kaze "e, nista te ne osecam iznutra", pa cu onda da shvatim da sam ipak trebala da radim kegelove vezbe iako me je zestoko mrzelo
i to bi bilo to sto se tice mojih falinki
a, onda imam bojazan da mu je preveliki, ili premali
al jos vise me strah da je neki sto pojma nema sta radi, pa cu da se smorim zestoko
ili neki bolesnik sto ce da me veze i ostavi tri dana tako

Prvi je ugl neopravdan
Drugi zna biti problem
Treci je proizvod dva straha, vezan za dio cetvrtog
Peti je realan
Sesti je usput upao u veoma kvalitetnu analizu strahova :malav:
 
pa, mene je npr strah da mu se gola necu svideti onoliko koliko sam mu se svidela obucena
i takodje da ce da potvrdi ono sto i sama znam-a to je da ne znam dobro da rucno baratam sa tukijem
i da ce da mi kaze "e, nista te ne osecam iznutra", pa cu onda da shvatim da sam ipak trebala da radim kegelove vezbe iako me je zestoko mrzelo
i to bi bilo to sto se tice mojih falinki
a, onda imam bojazan da mu je preveliki, ili premali
al jos vise me strah da je neki sto pojma nema sta radi, pa cu da se smorim zestoko
ili neki bolesnik sto ce da me veze i ostavi tri dana tako

pa jel se ovo stvarno desava?
zanima sta kazu muskarci?
a za ovo drugo,vazno samo da ga ne otkines :lol:
 
:zcepanje:
Ma, nisu jos ni poceli. Kada je doslo do skidanja: "Ne mogu." i djipila kuci. Razlog- sigurno sam presiroka:roll:
Ona ima oko 40 god., a on ispod 30. Decko se sigurno nasao u neobranom grozdju.

pa sad neznam, da bude malo drzak, zena od 40 godina da ima strah da ce on da pomisli da je presiroka? nema nista u glavi.

to meni lici malo ne one emisije o pordici koje imaju oko 10 dece pa vidis da oni nemaju ni cime da ih ishranjuju a nemaju ni mozga pogotovu takva zena, majka.
 
Poslednja izmena:

Back
Top