Najlepše žene u 2013

pa to sto ne zelim da budem u visem stalezu
mora neko I tu da bude
ja nisam ambiciozan a voe zene sa spiska uopste nisu tu s razlogom
velika vecina mushkaraca ne bi odabrala ni jednu

...To uopste nije poenta - poenta je u cinjenici da su one, takve kave jesu (podlozno subjetkivnoj oceni), tu gde jesu, a da se subjektivan stav malog Perice, profil - kv forumas iz Donje Labrnje u Srbistanu, namece kao relevantan za bilo sta, pa i njihovo mesto na ovoj listi - uvidjas li razmere ironije i komike situacije?...:)

- - - - - - - - - -

ja pamtim loleka I boleka a navodno smo isto godiste

...Dobro, on pamti Acu Makedonskog - zbog Bukefala, sigurno...;)
 
...To uopste nije poenta - poenta je u cinjenici da su one, takve kave jesu (podlozno subjetkivnoj oceni), tu gde jesu, a da se subjektivan stav malog Perice, profil - kv forumas iz Donje Labrnje u Srbistanu, namece kao relevantan za bilo sta, pa i njihovo mesto na ovoj listi - uvidjas li razmere ironije i komike situacije?...:)

ne
kojim kriterijumom su one na listi?
lepota I privlacnost mushkom polu svakako nije
I to vazi za donju labrnju I menhetn isto ti je
 
...To uopste nije poenta - poenta je u cinjenici da su one, takve kave jesu (podlozno subjetkivnoj oceni), tu gde jesu, a da se subjektivan stav malog Perice, profil - kv forumas iz Donje Labrnje u Srbistanu, namece kao relevantan za bilo sta, pa i njihovo mesto na ovoj listi - uvidjas li razmere ironije i komike situacije?...:)




kakve veze stav malog perice da ne zaslužuju da budu na listi najseksipilnijih žena sveta (jer to očigledno nisu) ima sa tim gde one jesu i čime se bave i ko uopšte priča ovde o tome. jbte baba čim okrenem leđa ti pokušaš neku zamenu teza. e pa neće moći makar moro da nastavim da se smaram ovde s tobom i derkom :lol:

- - - - - - - - - -

ja pamtim loleka I boleka a navodno smo isto godiste



pa ako nisi slago onda jesmo, ali ja stvarno ne znam ko su ona dva mala geja. niti bi me interesovali da znam iskreno
 
...Ovakve liste svakako nisu odraz vecinskog misljenja, pa cak ni manjinskog - produkt su marketinske masinerije i u tom smislu imaju svrhu...Medjutim, one evidentno jesu uspesne i globalno poznate, priznate i popularne zene za koje milioni muskaraca i zena misle da jesu privlacne, jer u suprotnom ne bi bile tu gde jesu (nijedna nije Helen Mirren, evidentno, te nije rec o globalnom uspehu utemeljenom iskljucivo na talentu)...Ono sta o tome misli mali Perica, njegova je privilegija i pravo - ali nista vise od toga...'Ku noc, stigao deka (notiraj info, Tensi)...;) :zag:

...P.S....Tensi, homofobija je so out...:lol:...Lolek i Bolek su drugari...Najbolji...;)
 
Poslednja izmena:
...Ovakve liste svakako nisu odraz vecinskog misljenja, pa cak ni manjinskog - produkt su marketinske masinerije i u tom smislu imaju svrhu...Medjutim, one evidentno jesu uspesne i globalno poznate, priznate i popularne zene za koje milioni muskaraca i zena misle da jesu privlacne, jer u suprotnom ne bi bile tu gde jesu (nijedna nije Helen Mirren, evidentno, te nije rec o globalnom uspehu utemeljenom iskljucivo na talentu)...Ono sto o tome misli mali Perica, njegova je privilegija i pravo - ali nista vise od toga...'Ku noc, stigao deka (notiraj info, Tensi)...;) :zag:

...P.S....Tensi, homofobija je so out...:lol:...Lolek i Bolek su drugari...Najbolji...;)

milioni muskaraca I zena misle I da je lejdi gaga riba
ovce ce uvek pratiti stado
toliko o tome
ti u stvari hoces da mi kazes da misljenje neke shugave marketinshe agencije vishe vredi I ako lazno od malog perice I ako je istinito jer iza marketinshge agencije stoji mashinerija kapitala
tipichno jevrejski
 
milioni muskaraca I zena misle I da je lejdi gaga riba
ovce ce uvek pratiti stado
toliko o tome
ti u stvari hoces da mi kazes da misljenje neke shugave marketinshe agencije vishe vredi I ako lazno od malog perice I ako je istinito jer iza marketinshge agencije stoji mashinerija kapitala
tipichno jevrejski



nije to tipično jevrejski, to ti je tipično sirotinjski. to ti je onaj seljački fazon da je najbogatiji seljak u selu obavezno i najpametniji. pa tako recimo gvinet paltrou, koja je objektivno tamo neka ružnjikava ženica, zato što je odigrala par frekventnih filmova u poslednje vreme, zaradila pare, odma postala i sseksipilna. jer glupanderi su ti čudo, stavi joj nekoga da joj se vrti pred nosom neko vreme pa joj još kaži da taj ima pare i ona odma oće da se pari s njim.
eto baba recimo, ništa ona ne laže od ovoga što priča, ona stvarno veruje u to sve. nije to do kapitalizma ili nečeg nametnutog, to je do glupaka i sirotinje, oni nose takve običaje.
 
Časopis ,,Pipl" je pre tri meseca objavio listu najlepših žena u 2013. Šta mislite, koga bi ste skinuli sa liste, koga bi ste dodali. Ja lično mislim da bi ova listra mogla da se koriguje, ali zanima me šta momci misle.


Evo liste http://saznajlako.com/2013/05/13/koje-su-najlepse-zene-u-2013/

Пзз, ништа ее то мени не свиђа.
То зарађује дебеле новце и кад кажеш од чега живи, на рачун лица, дупета, изгледа.
Била ова ганци мала, како се зове, што снима ође филм, Селма ****** Хајек, у либанском ресторану и нико је није ни приметио.
Нико да каже, де си Селма, дивио сам се твом телу, жене да падну у транс и мере сисе и малу главу,
Начи, ништа.
Зато што се такве девојке и жене виђају код нас на улицама свакодневно и у великом броју.
Нисмо ми ругобе ко они, па да лепе жене, као они, држимо по резерватима.
 
...momak nijesam ali sam momak u pero bio...
...najljepše djevojke su one koje imaju sve bogato u sebi po sebi i ispred sebe...
...ne strahuju od konkurencije i nemaju uzora
niti magle daha po prozora...
...ne gledju
nego se gledaju
i sebe svakodnevno na distanci od prljavština drže...
 
I gde su ovde lepe zene?...ja ih ne vidim...
Moj predlog je sedeci
JessicaBurciaga.jpg

Jessica Burciaga
 

Back
Top