Najlepše žene u 2013

pun stomak, dobra pichka nekih triljade kubika za malo adrenalina, kilo votke, par stotina decibela i to je to. ja sam čovek skromnih potreba

- - - - - - - - - -

azot oksid opet a?

...Sta tacno u navedenom cini povoljnu okolnost u odnosu na zivotni stil i aspiracije (tebi nepoznate) moje ili zena sa liste?...:)

...Cemu hemijski stimulansi, kada si ti tu?...:)

- - - - - - - - - -

mushkarci su, za razliku od zena, kompletna bica kojima je jako malo potrebno jer nisu emotivno isprazni
ne nadomeshcuju komplexe (koje nemaju) I emotivnu manjkavost raznim glupostima avionima kamionima I pogresnim propalim ambicijama

...Sta tebi konkretno iz kategorije 'jako malo' nedostaje?...:)
 
pa ni ti ni žene sa liste ne možete da imate dobru pichku
ali ovde ne pričamo o objektivnim merilima sreće, nego o subjektivnim. a tu ti padaš.

...:lol:...:zag:...Na cemu zasnivas ovakve zakljucke?...

- - - - - - - - - -

placeni ubica latinos da po fabrichkoj ceni obavi jedan poslic

...Sta ti iz kategorije 'jako malo' nedostaje da ga angazujes?...:lol:
 
pa objektivno ne bi trebalo da te ubedači to da nisi ono što bi volela da budeš apropo fizike ali te ipak bedači jer je to tvoj subjektivni uslov sreće.. ako kapiraš šta bi da velim

...Nisam zelela, ali moracu da te pitam sta su to objektivni, a sta subjektivni kriterijumi srece?...:lol:...Takodje me zanima na cemu temeljis bilo kakav zakljucak ili stav o nekome o kome, veoma realno i objektivno, ne znas prakticno nista?...:lol:
 
pa kesh mozda imam zavisi kolka je tarifa al ne krecem se u tim krugovima

...Mislis da se korisnici usluga krecu obavezno u istim krugovima?...:lol:...

- - - - - - - - - -

rešićemo se crnjca derko drugare, ne brini

...Cute...:heart:

images
 
...Nisam zelela, ali moracu da te pitam sta su to objektivni, a sta subjektivni kriterijumi srece?...:lol:...Takodje me zanima na cemu temeljis bilo kakav zakljucak ili stav o nekome o kome, veoma realno i objektivno, ne znas prakticno nista?...:lol:



odakle tebi ta naivna pomisao da o tebi znam malo ili ništa? zaboravljaš kolko si slova ostavila ovde. što se mene tiče ti si baba otvorena knjiga. bez previše ilustracija ali ipak otvorena knjiga :lol:

- - - - - - - - - -




ovo si ladno sama nacrtala i čuvala u kakvom šeku aploudovano dok si čekala pogodan momenat da upotrebiš i ispadneš lukava i zabavna. stvarno me ponekad dirne baba kolko se trudiš zbog nas tvojih sagovornika. lepo je to
 
ovo si ladno sama nacrtala i čuvala u kakvom šeku aploudovano dok si čekala pogodan momenat da upotrebiš i ispadneš lukava i zabavna. stvarno me ponekad dirne baba kolko se trudiš zbog nas tvojih sagovornika. lepo je to

...Mene dirnu praznine u tvom opstem obrazovanju i kulturi - a jedan si od manje indisponiranih u tom smislu medju redovnim pulenima ovog pdf-a...:)...Na ilustraciji su Lolek i Bolek...Google je uvek raspolozen za saradnju...;)

- - - - - - - - - -

a ja sam se smorio. odo da radim nešto pametnije.

...:lol:...
 

Back
Top