Najlepše žene u 2013

dženifer lorens još i super pichka pored ovih babetina. ovo nije nikakva lista seksipila, ovo je lista popularnosti trenutne. tipično za debilne amere - poistovećuju seksipil i popularnost, lokalno odaberu i onda nazovu rezultat svetskim. hrpa imbecila.
 
A koja je to tebi sa liste spešl? Izaberi jednu..:lol:

pa ni jedna
sve su bzvz
lepo reche tenzisha ovo je americhka lista popularnosti
retardirana nacija debila

- - - - - - - - - -

A koja je to tebi sa liste spešl? Izaberi jednu..:lol:

pa ni jedna
sve su bzvz
lepo reche tenzisha ovo je americhka lista popularnosti
retardirana nacija debila
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tako je!!!!

Ima žena koje bukvalno nemaju svoje ja, gledaju šta će Sara Džesika Parker da obuče, da bi i one samo to kupile i nosile. Nema veze što je odvratno.
 
Poslednja izmena:
Časopis ,,Pipl" je pre tri meseca objavio listu najlepših žena u 2013. Šta mislite, koga bi ste skinuli sa liste, koga bi ste dodali. Ja lično mislim da bi ova listra mogla da se koriguje, ali zanima me šta momci misle.


Evo liste http://saznajlako.com/2013/05/13/koje-su-najlepse-zene-u-2013/
Sve su fotošopirane,prosjek neki,osim Dru Barimor,ona daleko ispod prosjeka iako su joj fotošopom potpuno promjenili izgled bolesni ameri..
Samo u Bg postoji 5000 ljepših žena od ovih deset američkih izvještačenih nakaradnih faca:dash:
 
Sve su fotošopirane,prosjek neki,osim Dru Barimor,ona daleko ispod prosjeka iako su joj fotošopom potpuno promjenili izgled bolesni ameri..
Samo u Bg postoji 5000 ljepših žena od ovih deset američkih izvještačenih nakaradnih faca:dash:

malo je kume, ima mnogo vise lepsih ja kako odem u BG svake 2-3 godine ne mogu da se nagledam i ne zatvaram usta okretajuci se za lepim zenama :mrgreen:
 
eto opet se nečemu kao smeje

meni ova baba interesantna kao eksperiment. imala tako neku lažnu predstavu o sebi zasnovanu na imaginarnim temeljima, a ceo život okružena 'džentlmenima' i 'ljubaznim' muškarcima čitaj papučama i pichkivcama koje su tu njenu iluziju raspirivali. sad kad je suočena sa stvarnošću onakvom kakva ona jeste gubi tlo pod nogama, ceo njen svet se raspada. pa se brani ili vitoperenjem merila, činjenica i slično ili se smeje ko budala na brašno :lol:
 
eto opet se nečemu kao smeje

meni ova baba interesantna kao eksperiment. imala tako neku lažnu predstavu o sebi zasnovanu na imaginarnim temeljima, a ceo život okružena 'džentlmenima' i 'ljubaznim' muškarcima čitaj papučama i pichkivcama koje su tu njenu iluziju raspirivali. sad kad je suočena sa stvarnošću onakvom kakva ona jeste gubi tlo pod nogama, ceo njen svet se raspada. pa se brani ili vitoperenjem merila, činjenica i slično ili se smeje ko budala na brašno :lol:

ma dobro sve to znamo
ali nema nishta gore od zene materijalistkinje
prava gold digger
 

Back
Top