Najk Sindrom :D

Nije nikad problem u patikama vec u onom ko ih nosi. Neko moze da nosi nike po sred zime, al zato neko po najvecoj vrucini obuje martinke, tako da je taj fenomen nezavisan od brenda.
Ne mislim da se oni koji nose nike smatraju nekim burzujima koji kupuju tike za "poziranje" i koji hoce do budu "glavni u selo". Ima i jeftinik najki, sve je opet do coveka, koliko je spreman da da za patike.
Postoji gomila u proseku skupljih brendova od najki koji se uveliko nose npr. lacoste, porsche..
Uostalom pogledajte oko sebe, vekili broj kupaca je izabrao NIKE, ocigledno sa razlogom.
 
Volim Nike. Ali da sve mora da bude nike!? Beezi bre. I nikad se ne bih hvalila cenom.
Nije to za mene :D

ta pojava se zove snobizam (valjda),a takvi ljudi snobovi. Najveci smaraci. Tipican primer su ti oni koji se qrce e brate ja sam prvi to imao u Srbiji kad je izaslo,a onda su svi u kraju kupili kad su videli od mene i slicne proseravacke price. u Marketingu se takvi potrosaci zovu potrosaci sa statusnim simbolima. Nema veze sta je,bitno je da je skupo do jaja. Koliko sam primetio ovde nema snobova (za sada).
 
ta pojava se zove snobizam (valjda),a takvi ljudi snobovi. Najveci smaraci. Tipican primer su ti oni koji se qrce e brate ja sam prvi to imao u Srbiji kad je izaslo,a onda su svi u kraju kupili kad su videli od mene i slicne proseravacke price. u Marketingu se takvi potrosaci zovu potrosaci sa statusnim simbolima. Nema veze sta je,bitno je da je skupo do jaja. Koliko sam primetio ovde nema snobova (za sada).

Ne gledas dobro! ;) :D
 
ta pojava se zove snobizam (valjda),a takvi ljudi snobovi. Najveci smaraci. Tipican primer su ti oni koji se qrce e brate ja sam prvi to imao u Srbiji kad je izaslo,a onda su svi u kraju kupili kad su videli od mene i slicne proseravacke price. u Marketingu se takvi potrosaci zovu potrosaci sa statusnim simbolima. Nema veze sta je,bitno je da je skupo do jaja. Koliko sam primetio ovde nema snobova (za sada).
Pre neki dan drugar zvao oglas, druga reč onog koji se javio posle "dobar dan" bila je "e brate to je bivši auto Marinka Rokvića"
Hvala lepo, dovidjenja.
Marš u **** materinu.
Ja sam plakao od smeha narednih 10 minuta, a onda je popizdeo pa je zvao ponovo da pita a koji je taj magarac Marinko Rokvić. :lol:
 
Ja obozavam nike! :heart:
Za mene to ne predstavlja nikakav status, ne nosim ih jer ih drugi nose, jednostavno nisam opterecena tim stvarima...
Nisam kreten kome je stalo da pokaze drugima koliko ima ili nema, po meni nike imaju najljepse modele i svako moze da nadje nesto po svom ukusu, bilo jenostavno ili nesto otkaceno i to je ono sto cini ovu marku posebnom, prilagodjena je gotovo svacije ukusu.
Naravno hiljadu ljudi, hiljadu cudi, tako da sve je stvar ukusa.

nike-wmns-air-royal-hi-wolf-grey-wolf-grey-black-01-600x400.jpg
 
^ Crne su lepshe.. (:
However, pre bih izabrala adidas,
nego nike, nzm zashto..
Nekako su mi lepshe vizuelno, (a shto se tiche cene,
stvarno za dobre patike uvek vredi dati vishe para, nego za neke bzv
koje bih npr ja s*ebala za nedelju dana) :mrgreen:
 
Ja obozavam nike! :heart:
Za mene to ne predstavlja nikakav status, ne nosim ih jer ih drugi nose, jednostavno nisam opterecena tim stvarima...
Nisam kreten kome je stalo da pokaze drugima koliko ima ili nema, po meni nike imaju najljepse modele i svako moze da nadje nesto po svom ukusu, bilo jenostavno ili nesto otkaceno i to je ono sto cini ovu marku posebnom, prilagodjena je gotovo svacije ukusu.
Naravno hiljadu ljudi, hiljadu cudi, tako da sve je stvar ukusa.

nike-wmns-air-royal-hi-wolf-grey-wolf-grey-black-01-600x400.jpg

dobre,al za šetnju
ja oću baš air max,da trčim
 
Ja smatram da je uvjek bolje dati makar i vise novca za dobre patike koje ne samo da vizuelno izgledaju lijepo vec i da su kvalitetne i udobne nego uzeti neke koje cu unistiti za mjesec dana. :)
 

Back
Top