Najjača zivotinja?

hippo-gambia.jpg


Kazu da ovi zubi mogu da mu budu i po 1 metar veliki 0.o.

Mislim da je on no.1
 
whd75l.jpg


Ovaj je bio u pitanju.....i kazu da je zajeban i da mnogo ljudi strada od njega.....cak u tom filmu sto bio na NG ili Animal Pl. ne secam se na kom tacno....posto je prvo krenuo leopardu da mazne lovinu pa ga je ovaj isamarao....onda se medonja bacio da njuska skroviste gde je kamerman bio pa ovaj zvao pomoc ..oni kao lupali u neke serpe dok su prilazili posto se obvaj plasi buke ....ali sledeci dan kad su se vratili tamo to skkroviste odakle je snimao bilo totalno razvaljeno...meda ga razbucao :)



da,gledala sam to pre neki dan :)
shator u fronslama zavrsio :lol:
pokusao je da ga uplashi sa reflektorom,ali medved nije ni odreagovao na svetlo :lol:
 
Poslednja izmena:
:lol:
jos je lik i dobro prosao....
sta da se meda iznervirao sto mu stalno pali i gasi svetlo? :lol:
bilo bi gadno :D

Ma gledao sam lika na Nacionalnoj Geografiji..snima hijene ..i toliko se ove navikle na njega da sedi izmedju njih cak mu mladunci koji su vec polu-odrasli prilaze da ih mazi....jos najjaca fora kad je sa njima u lov isao...i kad su hijene pocele da jedu nisu dale jednoj od njih koja je bila vodja copora pa je zbacena sa duznosti da pridje klopi a njemu jesu.......
 
roj pcela ubica,od toga nema odbrane

Hahahaaa, ovo je dobro, nema odbrane ni od roja obicnih pcela a kamoli roja pcela ubica, u pravu ste potpuno ali pcele ne mozemo ubrojiti u jake zivotinje, cak ni u sisare!:)

Njihova "snaga" je brojnost i gomila ujeda koje mogu da nanesu za sekund. ;)

Razni Insecti ubijaju puno ljudi sirom sveta, ujedom, kao komarac..Srecom, nista od tih "uzasa" ne zivi kod nas. ;)

:bye:

p.s. od ujeda domacih pcela stradaju ljudi koji su alergicni na ujede i ne stignu na vreme do lekara.
 
Bas skoro sam gledao Ultimate Survival onaj tip je rekao da ne vredi bezati od njega (nosoroga) nego kad dovoljno pridje samo skocite u stranu i on ne zna gde ste :P

Takodje je pomenuo bash u istoj seriji da u Africi ljudi najvishe stradaju od nilskih konja :S
 
nosorog, nilski konj, medved
ako gledamo samostalne zhivotinje
ja inache nisam smatrao medveda narochito opasnim, ali kad sam gledao kako se zalece (kako bukvalno leti u trku) i kako unishtava neshto, skroz sam promenio mishljenje
a chopor lavova, hijena, vukova..........uzhas opasno :D
Krokodil
Piton
ima ih opasnih...

A slona se nisi setio?

Veliki, debeli sa ogromnim kljovama, iteao mogu da budu opasni :bye:
 

Back
Top