Najgori znak

Ja sam u zivotu srela jednu osobu, i jos se cudnim kakav to karakter bese..zena Jarac asc Devica Mjesec Ovan u osmoj kuci, Pluton opozicija Mjesec .., Saturn Kvadrat Pluton, manipulator, sebicjak , bezdusno zloupotrebljava ljude za njen cilj, mogu reci sadist uziva da povredzuje ljude da bi se osecala dobro , ljeci neke komplkse , bisex,perverzna , net manijak...zivi u neke filmove .psiho perverzan um. Po meni sigurno je zbog loso askpetovanog mjeseca ( probleme iz djetinsva ).
 
Poslednja izmena:
Meni je vise osoba reklo da sam dvolican. Samo sto bih ja pre rekao da se ponasam onako kako mi trenutno odgovara, sto nije dvolicnost. I da, ja sam vodolija.
Najgori znak, devica, ali ih mnogo volim. U podznaku sam devica, pradoksa li.
 
Опа, дошлитоми на тапет. А ја помислио да смо свете краве на овом форуму. :P :P :P

Jarac...tvrdoglavi do bola,povuceni,smireni,a kad eksplodiraju onda neka beze svi xD
Ја не бежим. Само чекам да тако неко одскочи да му ја покажем како се скаче. :D Такав ми `ороскоп.
 
Ima tu jos jedna stvar. Ne znam koliko je tacna, ali sam procitao da osobe koje imaju podznak suprotan znaku (primer znak vodolija podznak lav) se tretiraju kao paradoksalni. Sto moze da znaci da su kontradiktorni. Tako da i sa takvim kombinacijama treba voditi racuna.

Sta pa bas ja da budem paradoksalna:lol:...nisamo kontradiktorni, vise smo nesto drugo:(
 

Back
Top