Najgori znak

Шта да демантујем? Такав покушај био би Circulus vitiosus. Да би нешто било демантовано, прво мора бити доказано. Ја ти само кажем да не причаш глупости и да не уводиш нову праксу у астрологију.Прво, ништа не може бити провјерено, а друго, што је дијаметрално у односу на учење традиционалног западног система астрологије. На шта то личи?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Egzaltiran u Blizancima, da (Crno i Belo). Najprostiji način da se to validira je posmatranjem ribljeg sveta sa dna mora ili okeana gde Sunčevi zraci ne dopiru, te je potrebna transformacija radi dobijanja svetla, a pritisak (Pluton u 12) je veoma snažan.

angler.gif


Uran je egzaltiran u Škorpiji (nekada je Škorpija bila Orao),

Pisao sam dosta o Plutonu, jer mi pozicija u natalu omogućuje da sagledam njegovo neuhvatljivo dejstvo.

Club_33_logo.gif


Prominentan motiv ''The Witching Hour'' je u 3 sata ujutru.

Obožavam tu ribu. To je jedna od najodvratnijih stvari koje sam video u životu, i naprosto je obožavam, ne znam ni sam zašto. :mrgreen:

A koje su to karakteristike ljudi rođeni u znaku Blizanaca koje se povezuju za planetu Pluton?
 
Obožavam tu ribu. To je jedna od najodvratnijih stvari koje sam video u životu, i naprosto je obožavam, ne znam ni sam zašto. :mrgreen:

A koje su to karakteristike ljudi rođeni u znaku Blizanaca koje se povezuju za planetu Pluton?

Dualnost. PIsanje (u vreme otkrivanja Plutona u svesti ljudi se poprilično pisalo). Tipičan primer dejstva Plutona u književnosti jeste The Lord of the Rings (prsten moći (Pluton) koji se nosi na ruci (Blizanac).

Priča je izrazito kontrast između dobrog i lošeg, crnog i belog.

Horoskop Tolkina (Pluton i Neptun u Blizancima)

http://www.astrotheme.com/astrology/J.R.R._Tolkien
 
Da se vratim na priču Club 33, osnovan je Juna 15. 1967 u 3 ujutru.

Svako ko se razume u stepene će uvideti tranzit Meseca preko Plutona na 18 stepenu u znaku Device.

Klub 33 je otvoren u Disneyland-u, mestu koje najviše posećuju deca (Blizanac), i predstavlja jedno od najvećih okultnih mesta na planeti Zemlji.

Klub-33 su otvorile tačno 33 kompanije, a to su

Eastman Kodak
Atlantic-Richfield
Bank of America
Bell Telephone
C&H Sugar
Frito Lay
General Electric
Global Van Lines
Carnation
Hallmark Cards
Goodyear Tire and Rubber Co.
Douglas Aircraft
Coca-Cola
Hills Brothers Coffee
INA
Lincoln Savings and Loan
Monsanto
Pendleton
Pepsi-Cola
Ken-L Ration
Aunt Jemima
Atchison, Topeka and Santa Fe
Spice Islands
Chicken of the Sea
Sunkist
Sunsweet Growers
Swift & Co.
Timex
United Air Lines
Upjohn
Welch's
Wurlitzer
Western Printing and Litho CO

Nalazi se na latitudi 33 stepena severno, a longitudi 117 stepeni zapadno.

link_OdfskRGCo1z8u6Aelq5DlZ4my6FPQlkw,w300h223.jpg
 
^ Ne bih rekla da mi je asc-u Devici. Majka tvrdi da je vreme tačno, a i ja osetim više So kao vladara nego Me. Tranzitni Mars u fiksnom znaku mi uvek pravi probleme. Kad je bio u Škorpiji, imala sam telesne povrede, između ostalog i od ujeda životinje, a imala sam i oštre sukobe sa ljudima. Kada mi je bio nedavno na Dc-u u Vodoliji, svađala sam se neprekidno. Onda, imam velikih problema sa ljudima kojima je Ma u Vodoliji, ne ostavljaju me na miru...imala sam i fizičke obračune.
Suviše sam tajanstvena ljudima oko mene za jednog vladara asc-a u Strelcu. Pitaju me zašto samo ćutim, smatraju to i nadmenošću, krive me što neću da im se pridružim. Profesori u školi su smatrali bezobrazlukom to što ne govorim ili odgovaram kratko. Postajala sam omražena. Došlo je do toga da me ljudi koje svakodnevno viđam pitaju za ime, da bi konačno znali kako se zove osoba koja dolazi kao utvara. I to ispada kao da su otkrili ne znam šta... :mrgreen:

Po ovom načinu stepenovanja koji koristim, So mi je na stepenu Riba:

cba31d5c484c206cdd7197234158449e.md.jpg
 
Poslednja izmena:
^ Ne bih rekla da mi je asc-u Devici. Majka tvrdi da je vreme tačno, a i ja osetim više So kao vladara nego Me. Tranzitni Mars u fiksnom znaku mi uvek pravi probleme. Kad je bio u Škorpiji, imala sam telesne povrede, između ostalog i od ujeda životinje, a imala sam i oštre sukobe sa ljudima. Kada mi je bio nedavno na Dc-u u Vodoliji, svađala sam se neprekidno. Onda, imam velikih problema sa ljudima kojima je Ma u Vodoliji, ne ostavljaju me na miru...imala sam i fizičke obračune.
Suviše sam tajanstvena ljudima oko mene za jednog vladara asc-a u Strelcu. Pitaju me zašto samo ćutim, smatraju to i nadmenošću, krive me što neću da im se pridružim. Profesori u školi su smatrali bezobrazlukom to što ne govorim ili odgovaram kratko. Postajala sam omražena. Došlo je do toga da me ljudi koje svakodnevno viđam pitaju za ime, da bi konačno znali kako se zove osoba koja dolazi kao utvara. I to ispada kao da su otkrili ne znam šta... :mrgreen:

Po ovom načinu stepenovanja koji koristim, So mi je na stepenu Riba:

cba31d5c484c206cdd7197234158449e.md.jpg

Ako je bio ujed psa, to je Mesec. Ljudi generalno su isto Mesec.

Ako su fizički obračuni, onda je Asc u Lavu.

Ostalo što navodiš mi ne zvuči kao Asc u Lavu, jer takav voli da priča :mrgreen:

Čisto kažem, nemoj da me biješ :mrgreen:
 
^ Jok, ujeo me moj mačak u strahu od automobila. Bilo je krvi dosta, ali ja se nisam naljutila na njega jer znam da nije namerno. Strah od životinje čudo ume da napravi. :mrgreen: Pa mačka je Sunce, jel? Tada mi je Ma bio egzaktno na Suncu.

Znam da asc Lav ume da priča, pa moja majka ima asc na istom stepenu kao ja ali So u 1. u Devici. Njoj treba mikrofon dati i staviti je negde da drži predavanja. Nego, moje So je dosta izmenilo tog Lava. Ja sam izuzetan narcis zapravo, ali krijem to kao zmija noge.
Neću bijem... Onaj fizički obračun, to nisam prva ja napala. Ma u Vodoliji se okomio na mene, ne ja na njega. :)

Koristiš li Draconic chart, imaš li neka iskustva s tim?
 
^ Jok, ujeo me moj mačak u strahu od automobila. Bilo je krvi dosta, ali ja se nisam naljutila na njega jer znam da nije namerno. Strah od životinje čudo ume da napravi. :mrgreen: Pa mačka je Sunce, jel? Tada mi je Ma bio egzaktno na Suncu.

Znam da asc Lav ume da priča, pa moja majka ima asc na istom stepenu kao ja ali So u 1. u Devici. Njoj treba mikrofon dati i staviti je negde da drži predavanja. Nego, moje So je dosta izmenilo tog Lava. Ja sam izuzetan narcis zapravo, ali krijem to kao zmija noge.
Neću bijem... Onaj fizički obračun, to nisam prva ja napala. Ma u Vodoliji se okomio na mene, ne ja na njega. :)

Koristiš li Draconic chart, imaš li neka iskustva s tim?

Tako je, mačke su Sunce, ali treba imati u vidu da i one imaju svoju narav i može im se gledati horoskopić :)

Za ljubimce gledaj prvu, treću, šestu i jedanaestu kuću. Najčešće šestu.

Moj mačor je u znaku Lava (malo kasnije je začet i jedini je preživeo), u početku bio silovit borac, a danas ne postoji veća maza od njega. :mrgreen:

I ima trontavo dupe, pa zanosi levo-desno i prvo što uradi jeste da sedne, ali ne onako elegantno kao i druge mačke, nego kao neki stari deda se samo zavali, pa to sve komično izgleda kada mu se zadnje noge dignu uvis, a gravitacija vuče da padne, pa ni sam ne zna šta se dešava. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Imam tri mačke i jednog psa trenutno kući. Ovaj što me gricnuo, on je neki Bik. Debeli žuti mačak koga sam poput psa izvodila na ulicu svaki dan ali bez povoca. Ljudi gledaju, ne mogu da veruju...ja trčim, a mačka me juri. Lenj je i ume da se zavali ko svinja debela...mačke su uglavnom tako lenje.
Drugi mačak je Devica i odaziva se na "tunjavi" jer stvarno je tunjav, blentav i isompleksiran. Na kraju se ispostavilo da ima i homoseksualnih sklonosti. :mrgreen:
 
stimulacija.... :roll: ako vec uzimate astrologiju za ozbiljno i naletite napr na osobu kod koje je isprepletan analiticki i kreativni deo uma sa ledenim razumom i emocionalnim disbalansom vulkanskih osecanja, takav kompleksni astro kvadrat ne mozete nikako privuci sebi pricajuci o ceci, zadruzi, problemima sa parama, sexualnim flertovanjem, vec stimulisati onim najboljim od sebe i skromno se utopiti u reku partnerove dubine bez da se u njoj odmah udavite... som kapitalac se inace najlepse lovi kad bosonoga u mulju pustas da te gricka za prstice, ali dzaba pecanje ako mislis da je on tipicno celavo nabildovano govedo kakve jedino poznajes i od kojih bezis trazeci dupe sa dusom kao sto rece drakce :zcepanje: ili penis sa mozgom i :heart: kao sto kazem JA!!! :flert: :malav:
 

Back
Top