NAJGORA PORUKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nefela:
Ja svojim pajtosima saljem LUDAAACKE poruke... Bukvalno uzmem i lupetam koliko hocu... :lol: To bude jako smesno... Uvek se kocim 2 sata kad sklopim... I to bas, bas dobro sklapam... :D (to je mozda jedino sto mi ide u zivotu) :lol: I to bude po 3,4 spojene poruke... I obozavam kad meni neko salje OOOOGROOOMNE PORUKE.... SVA SE ISTOPIM! :oops: :lol: :lol: :wink:


Objavi i ovde neku od tih tvojih ludackih poruka
:lol:
 
N_ToNx:
Ja nemam nijedan takav SMS sacuvan,nikada me te poruke nisu ni zanimale.Ja cuvam samo smesne poruke.
A najvise me nervira kada uzmu neciji mobilni i pocnu da prepisuju te poruke,onako zeljno...Uf!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ili ono uzme ti mob,korene *100# ili *121*(kako vec ide,ja sam 64 tako da ne znam!!! :wink: ) i kazxe "ah,imash dovoljno"i krene svaku "lepu i nezxnu" da shalje sam sebi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s.
moja 600 poruka!!!
 
Ljubavne poruke iz casopisa bi mogle i biti lepe da uglavnom nisu tako pacenicke a one sa lancem srece su takodje uglavnom bezveze
Ali najgore je kad neko raskine preko poruke a pritom ni ne kaze zasto nego kaze-nisi ti kriva ja sam,problem je u meni,ili tako neki kalupski odgovor
Takve su najgore i najbolnije
 
jao kAD se dogovorim sa drugaricom da izadjemo,ja se spremam 15 min pre nego sto treba da izadjem i samo kad cujem zvuk poruke...! :evil: odmah znam da je to ona i da mi kaze da ne moze da izadje ili tako nesto...uuuh !Ali tacno znam...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top